ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ - (Kaybolan Yillar) - тема 10

  • 23 864
  • 740
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер  


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ


НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5, ТЕМА 6, ТЕМА 7,
ТЕМА 8
,
ТЕМА 9




Стихоплетствата ваши за удоволствието наше


Текстовете на песните от филма

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 18:58 от zizu_70

# 1
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
ПЛЬОС....... тукя!!!!
Добро утро на всички!!!  Hug Hug Hug
Това с 9-тата тема се опитах да го поправя, но безуспешно. Съжалявам Cry

Последна редакция: пт, 13 ное 2009, 10:22 от zizu_70

# 2
  • София
  • Мнения: 1 433
айде първа в новата темичка newsm68 newsm44

Зизка мерси  bouquet Hug Hug
за анкетата гласувах с друго-мосля че е прекалено жестоко, нече Ясеминка не беше гаднярка, но можеше примерно да разбере Тимур и да остане гола като пушка, разорена и бедна то за нея това май ще е по-голямо наказание

# 3
  • sofia
  • Мнения: 56

Мерси за темичката .
 Аз съм да бъде наказана , Малко ли неща направи . Заслужи си го .

# 4
  • Мнения: 23
запис и аз в новата тема  newsm03 и аз съм на мнение,че Ясмин не заслужаваше чак такъв край ама нейсе те каките вече не знаят какво да направят  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 5
  • Мнения: 188
Здравейте.Слънчев ден на всички.
За анкетата -гласувам с друго.

# 6
  • Мнения: 0
Относно Ясмин - каквото сам си направиш друг не може да ти го стори newsm10

# 7
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Айде дано днес да земеме малко солук от гадни серии, че ми писна!!!  Naughty Naughty Naughty
Дано не играе само големата ножица от НОВА щото..... #2gunfire #2gunfire #2gunfire
Аз гласувах с може би...много гадна беше таз жена...както вика Ронки кой кво сам си направи .... Thinking Thinking Thinking

# 8
  • Варна и...духом на Босфора
  • Мнения: 2 456
 HugДобър ден на всички! На работа съм и спешно трябва да изляза от офиса имам една среща. Варненки ще се събираме ли утре? Че не съм чела вчера дали стегообсъждали? Ако има нещо пишете ми на лични ,следобяд ще съм на линия! На всички Есмерситки желая хубав ден! Hug Heart Eyes Hug

# 9
  • Мнения: 0
Може ли някой да напише с ББ дали наш Есмерчо разказва на Езел в последния епизод кой всъщност е той/имам впредвид в последната непреведена част от филма/? А между другото аз гласувах с друго

# 10
  • Мнения: 1
Добро утро на всички и хубав ден ви желая!!!  bouquet

# 11
  • Мнения: 0
Здравейте , хубав ден и от мен  Hug
Наистина напишете с ББ кой всъщност е Есмер и в крайна сметка какво се разбра за него . newsm78
Днес следобед ни чака хубава серия май Peace Praynig

# 12
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен ! Дано днес се порадваме на хубава серия и дано от 16 до 17,25 на никого на му идват гости,не го карат да плаща сметки и да решава житейски проблеми,че да може всеки да се наслади на серийката !

# 13
# 14
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Айде и аз в новата тема.
Гласувах с друго-много е жестоко да я убиват.Има и други начини за отмъщение.

Айде,Варненки-какво ще правим утре?

Общи условия

Активация на акаунт