ИЗГУБЕНИ ГОДИНИ (Kaybolan yillar) - тема 9

  • 30 004
  • 740
  •   1
Отговори
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Kaybolan yıllar
 

16.00-17.30 НОВА ТВ
12.30-14.00 ДИЕМА ФЕМИЛИ


 

Пътищата на три малки деца се разделят, но съдбата отново ги събира. Едно от тях ще промени живота из основи и на тримата с помощта на омразата си.

Есмер и Али са две малки деца, израснали в сиропиталище и незнаещи нищо за миналото си. Когато те са на 6 години пред вратата на сиропиталището оставят малко бебе, което променя живота им. Двамата се привързват към малката Езел с необяснима обич. На 6-годишна възраст обаче Езел е осиновена. За да си отмъстят за раздялата, Али и Есмер подпалват сиропиталището и остават без дом и без Езел.

20 години по-късно пътищата на тези вече пораснали деца се пресичат неочаквано. Всеки от тях има вече свой отделен живот. Езел, чието име е сменено на Айлин, е омъжена и е станала хирург като осиновителя си. Али, подобно на мъжа, заловил го по улиците на Истанбул, е полицейски началник, разнищващ случаи на организирана престъпност и е сгоден за Назлъ. Есмер пък е станал смел мъж, който служи на мафията и е подвластен на шефа си Сюлейман Чешен.


 

Изгубени бяхме във времето,  
но в мислите един до друг.
Продължавах да те търся.
Знаех , че ще те намеря.
Борих се  със времето,
примирих се с болката
докато търсех щастието.
И ето ти се появи пред мен.
Тъмнината остана зад мен.
Любовта за миг ни покори.
НИКОЙ, ДАЖЕ И СМЪРТТА
НЕ МОЖЕ ДА НИ РАЗДЕЛИ!



в ролите::


Burak Hakkı-Али          Yeşim Büber-Езeл       Saruhan Hünel-Eсмер  


 и други

Началото на сериала
Аватари, подписи, лентички
Gökhan Tümkaya-Kaybolan yıllar (осн.муз.тема)
Gökhan Tümkaya-Ansızın
Gökhan Tümkaya-Karanlık

 

Продуцент: Sergin Akyaz
Режисьори: Zeynep Günay
Сценарист: Sergin Akyaz
Музика:  Bolahenk
Продукция: STAR TV


 

SOUNDTRACK-DİZİ MÜZİKLERİ
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В BANANA
ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7

НАЗАД КЪМ: TEMA 1, ТЕМА 2, ТЕМА 3, ТЕМА 4, ТЕМА 5 , ТЕМА 6 , ТЕМА 7 ,
ТЕМА 8
,


[url=http://docs.google.com/View?id=df94g8gc_1hd5vn6fz]Стихоплетствата ваши за удоволствието наше



Текстовете на песните от филма

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 13:32 от zizu_70

# 1
  • Мнения: 188
Здравейте и в новата тема.Зизка  bouquet
Слънчев и усмихнат ден на всички.

# 2
  • Варна
  • Мнения: 2 315
Благодаря за новата тема.  newsm51 smile3525 newsm51 smile3525 и за анкетата .
Приятен ден и от мен.  smile3525

# 3
  • Мнения: 1
zizu_70, Мерси за темичката  smile3501 newsm51Добър ден и от мен на всички Есмерки.

Гласувах "от ревност", но смятам,че е съвкупност от трите .

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 12:01 от nikoleta_11

# 4
  • София
  • Мнения: 1 433
Добър ви ден  bouquet
Зизка, мерсаж за темата Hug Hug Hug
гласувах с друго-щото смятам че е компилация от трите довода #Crazy #Crazy

айде, пловдивчанки да дават отчет за срещата, какво са пили, яли и какви тактики са измислили, да не са се грабнали и дигнали към Стамбул без нас hahaha hahaha

# 5
  • Кралица-майка ВлъхоУсойница
  • Мнения: 20 055
Ето и аз се пльоснах тукя!!!
Извинете,че анкетата е малко странна....но тва ми хрумна на ПРИМА ВИСТА!!!!  bowuu bowuu bowuu

# 6
  • Мнения: 2
Къде без мен в новата тема  Laughing
zizu_70 ,тенкЮЮЮ за темата и анкетата  bouquet
И едно послание към сценаристката
Ква ли майсторка е тя,
щом успява до сега
този хубавец да задържи,
пък и да му изневери.
Що не ходи за дренки,
къде се навира сега,
тука има фенки,
да си забрави реда.

Що не вземе вече таз жена
да посипе с пепел свойта глава,
може и въжето да си закачи
и момчето наше да освободи.

Колко ни дотегна турската абла,
би било чудесно да се гръмне на мига  #2gunfire

# 7
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Ха,здрасти и от мен!
Браво,Зизу за новата тема  bouquet
В анкетата гласувах с друго,защото си мисля,че освен ревността го поттикнаха и някакви криворазбрани братски чувства към Али.Изпрати я с него,защото си мислеше,че така той ще е щастлив в последните си дни със жената,която обича.

http://arsiv.sabah.com.tr/2008/04/24/gny/haber,A3043E40E4A447749 … 3A9070A2FD8C.html-Това е реклама на епизода,който ще се излъчи от 22.00 часа по Стар ТВ.
Мине и Доу щели да кажат на семействата си,че са се оженили тайно.Мине криела пръстена си,но Гюлсен ханъм я разкрила.

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 12:14 от Indira

# 8
  • Мнения: 1
Върнах се да дочета старата тема и видях превода на стр.49.
biankaneve6262,браво на теб и благодаря.Каката наистина си е за казана.Жалко за хубавото ни момче- толкова харесвано,толкова талантливо,а май още си седи с нея доколкото разбрах.

zizu_70 ,анкетата ти не е странна.Точно на място си е.Доста от нас се питаме защо,то не беше изяснено добре по сценарий,а може и да е отрязано от Нова.
Пловдивчанки,сигурно още сте на среща по това време.И аз се надявам да "докладвате" като се приберете.
Хайде,до после.

# 9
  • при най-добрия мъж...
  • Мнения: 888
Върнах се да дочета старата тема и видях превода на стр.49.
biankaneve6262,браво на теб и благодаря.Каката наистина си е за казана.Жалко за хубавото ни момче- толкова харесвано,толкова талантливо,а май още си седи с нея доколкото разбрах.

zizu_70 ,анкетата ти не е странна.Точно на място си е.Доста от нас се питаме защо,то не беше изяснено добре по сценарий,а може и да е отрязано от Нова.
Пловдивчанки,сигурно още сте на среща по това време.И аз се надявам да "докладвате" като се приберете.
Хайде,до после.

Това,което е пуснало момичето беше цялата статия от "Тв Сага".Мен ме домърза да я преписвам,но на нея браво  bouquet

# 10
  • Мнения: 0
Bolahenk - Ansızın Klip (Saruhan Hünel) -  http://www.youtube.com/watch?v=3L04Zaou2e8
Публикувано на: Сряда, 04 Ноември 2009, 20:55Публикувана от: gerber4e  

b0rime4k0va този клип го имам качен във vbox7.com още на 30.10.2009 г. Погледни:  http://www.vbox7.com/play:cff43b35
Нещо против ли имаш, нещо намекваш, че съм копирала от gerber4e ли, или нещо не ти хареса постинга ми?
Нещо немога да разбера в какво ме виниш newsm78Таз песен ми харесва и всичко приключва с това!

Добре, НП, разбрахме се, всичко е ОК  Peace  newsm10

zizu_70, Мерси за темичката  smile3501 newsm51Добър ден и от мен на всички Есмерки.

Гласувах "от ревност", но смятам,че е съвкупност от трите .
 Peace

Момичета много хубави стихове сте написали, браво на вас.  smile3501 morski_briz - имам разрешение да публикувам нейните стихове в БГ фен сайта на Сару. Ако някоя от вас иска да публикувам нейни стихове там, да ми каже. Там ще ги има и по-лесно ще се намират в категория Публикации: стихове  smile3503 Давайте идеи за сайта.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Добро утро! Спорен ден!
Хиляди целувки и от мен!


Зизу, благодарности за новата тема!

# 12
  • Мнения: 0
бризче благодарим подобно и на теб лек ден!  newsm10 biankaneve6262 благодарим много за инфото за Сарухан сладуран.   love001


 Peace

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 13:23 от KrisDiMarYana/KDMY

# 13
  • Варна
  • Мнения: 2 973
Докато пътувах из страната
и слушах музика.....позната,
вий тука нови тактики сте подредили,
стратегии опасни построили!

Аз мисля- бъркате отрова
и тя за аблата е веч готова,
а виждам други разни намерения
и персонажи с нови  назначения!

Гледам, впрегнали сте всичкия транспорт
и ще летите, не само с аеропорт-
по суша, въздух и море
да стигнете до нашето момче!

Нарамили сте бабите като чували,
в ръцете -кукли от парцали,
подухвате перчемче, рязко
и на Есмер, усмихвате се сладко!

Я спрете се, бе дами романтични,
за тези сценки трябват сили героични!
то верно, станахме на слончета
от баклавички и бонбончета,
но що ви трябва баби да търпите,
нали с капризите им ще се уморите!

Ааа ... ще ви трябват сили за Есмер,
нали обичаме си го безмер!

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 13:34 от morski_briz

# 14
  • Мнения: 1
pikolo, morski_briz - страхотни стихчета.Тъкмо на място.Морски бриз,подготвила си й Баба Яга с казана.Само дали ще се вмести в него.......Пиколо,страхотно е това,че "услява да го задържи,пък и да му изневери".Боже,какви таланти сте.Де да можех и аз да пропиша....
Инди, съжалявам,мислех,че е превод.Няма нищо ,благодарности за инфото на момичето, не само теб ,и мен ме мързи да преписвам,но тя си е направила труда.

Последна редакция: нд, 08 ное 2009, 13:51 от nikoleta_11

Общи условия

Активация на акаунт