Раждане в АГ"Света София"(бившата Тина Киркова) - 3 част

  • 88 409
  • 1 281
  •   1
Отговори
# 1 275
  • София
  • Мнения: 1 193
Относно тоновете ,явно съм извадила късмет ,тъй като ми ги мереха в патолгията .Бебка винаги спеше и никой не ме  е карал да пия кафе или кола или да тичам  #Crazy .

# 1 276
  • Мнения: 673
Да, ако си във ВИП няма проблем. Нашият татко понякога си тръгваше към 00-01 часа, понеже останахме повечко време . Само едната смяна се прави на интересна, но като не и обърнеш внимание... всичко е ок и не правят проблем.

# 1 277
  • София
  • Мнения: 310
За д-р Царичкова и аз не съм с лоши впечатления. Виждаше ми се винаги много приятна и положително настроена. Верно и на мен единия от пътите ми каза, че бебето спи, но не ме е съветвала да пия кола. Това го направи моята докторка, при която дотърчах да види записа  Laughing
Но пък предния ден преди да родя присъствах на лошото й отношение към едно бременно цигане. Не искаше да я приеме да й направи преглед, защото нямало записан час, а момичето беше с контракции и от Приемния кабинет горе я бяха пратили при Царичкова да види дали има разкритие и т.н. После я виждах горе - беше родила и тя.

# 1 278
  • Лондон
  • Мнения: 1
аз бях във вип апартамента в ТК и таткото си спа и четирите дена при нас в стаята. много е удобно, защото в кухнята ми приготвяше храна и се грижеше за всичко останало. аз бях изтощена, с нисък хемоглобин и не можех да сядам изобщо. също роднините си идваха на свиждане без проблем.

# 1 279
  • sofia
  • Мнения: 4 296
в единичните випове има ли възможност за неограничени посещения ?

# 1 280
  • София
  • Мнения: 1 193
в единичните випове има ли възможност за неограничени посещения ?
най-вероятно да.

# 1 281

Общи условия

Активация на акаунт