ПОМОГНЕТЕ НА МАЛКИЯ ВАЛЕРИ

  • 6 575
  • 86
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 6 323
Извинявам се, но този зов за помощ става все по-съмнителен и все по-неясен.
Не се знае нито колко, нито за какво се събира, но затова пък непрекъснато биваме призовавани да помогнем.
Нееднократно се написа какво е нужно да се подаде като информация, но за жалост вместо да се изяснява случаят, той става все по-заплетен и странен.
Премахнах сметката от първата публикация и в случай, че не се подадат коректни данни какво и за кого е необходима помощта, то ще премахна и цялата тема.

# 76
  • варна
  • Мнения: 1 395
 Аз мисля, че изобщо това не е вярно - посочената сметка да е за ремонт в Пирогов. Не ставайте смешни! Репортажът го гледах в новините, детето случайно е снимано в него.
 Съчувствам на родителите, и се надявам да се лекува детето, но по начина по който върви тази тема, те ще загубят доверие и когато им затрябват реално пари, никой вече няма да иска да помогне. Според мен докато не се представят нещата прозрачно, не бива да се пращат пари по тази сметка, това не е някаква игра - да си събираме така пари.

# 77
  • Мнения: 3 540
Така както са пуснати епикризите,в умален шрифт ,се чете трудно!
Но никъде в епикризата не пише ,че се препоръчва консулт с чужд специалист!
Както Мама е писала ,,достатъчно ясно се обясни ,какви са изискванията за набиране на средства!
А orhid ,е много права в твърдението ,че със всичко това ще се изгуби доверието на хората!

# 78
  • Мнения: 5 370
Какъв ремонт на клиника, какви 5 лева???
Къде е написано в епикризата, че детето трябва да се лекува в чужбина?
Каква благотворителна сметка, тук вече за големи бели птици ли ни вземат, що ли?

Простете за тона, но..... Tired

# 79
  • варна
  • Мнения: 1 395
 И като гледам, и двете госпожи ,които писаха по въпроса, нямат други публикации, което също е доста странно. Thinking

# 80
Здравейте мили  хора,аз се казвам Светла и съм майката на Валери.Много съжалявам за недоразумението което се получи с публикацията на този зов за помощ.Всичко което се случи с моето дете стана много бързо буквално за 2 дена ни поставиха тежката диагноза.Валери беше здраво, весело и жизнено дете и изведнъж получи пристъп който ни вкара в болница.Когато разбрахме окончателната диагноза ние бяхме потресени  и не можехме да повярваме че това се случва с нас.Животът ни се срина.Много хора станаха съпричастни и се опитваха да ни  помогнат по един или друг начин,за което много им благодаря.Ние нямахме представа какво предстои и какво ни чака за напред,тогава някой от тях ни посъветваха да открием тази банкова сметка за събиране на помощи които предполагахме че ще ни трябват за напред.Това стана в самото начало,ние не знаехме какво и колко ще ни трябват,затова изчаквахме да разберем за каква сума става на въпрос.Поради тази причина още от самото начало  не сме обявили точна сума.Признавам че малко избързахме с този зов но тогава нямахме представа какво ще ни предстои за напред.Мислехме за най доброто лечение на детето ни в чужбина, но в последствиесе оказа че и тук в България пледлаганите химио и лъчетерапия са на ниво с останалите държави.Лечението ще го извършим тук в бг.Започваме от януари със лъчетерапия и след това със химиотерапия.Детето ми в момента си е в къщи във видимо добро състояние,което много ни радва за сега,дай боже да имаме късмет и той да оздравее напълно.Много ми е болно като чета всички тези коментари,ние сме честни и добри хора и никога няма да си позволим да злоупотребим с добрината и доверието на хората камо ли  да посегнем на средства които са предназначени за здравето на нашите деца.За съжаление знам че има много болни деца, на всички желая да се излекуват и да се възтановят бързо.Да сте живи и здрави деца на България!Желая ви от все сърце едно прекрасно бъдеще,много здраве,радост и щастие.Весели празници на всички и Господ да е с нас!                                                                                                                                                                                             П.П.Много Ви моля не се сърдете и не съдете Радинка и виктория77 те просто се опитаха да ни помогнат и получаваха информацията от мен тъй като аз бях в болницата тогава.Темата от наша страна за сега остава в застой докато не мине първата терапия.Това е всичко от мен и ще помоля да бъде премахната банковата сметка от темата.

# 81
ще се моля за малкия и вервам ,че Бог ще му помогне!!!
Бъдете силни и вярвайте!!!!

# 82
 Здравейте! аз съм колежка на майката на Валери,казвам се Марияна и искам да прегърна силно Светлето и да и кажа ,че се моля за Валето и вярвам ,че Господ ще бъде с тях .
Вчера разглеждах снимките ни от морето на което бяхме заедно и като гледам малкия и сърцето ми се къса ,как може това да се случва на тия малки душици.Разтройвам се и не мога да си събера мислите ,но си мисля,че и аз ако бях на тяхнято място по същият начин бих постъпила ,тоест да се опитам да събера колкото се може по рано парите за лечението на детето си,за да мога да го спася.Разбирам и  подкрепям момичетата които са направили темите за Валето.И аз като разбрах за случилото се от моя колежка (аз съм по майчинство в момента)и ми мина през главата ,че ако трябва да се събират пари за лечението на Валето и аз ще помоля всички познати  и във форума в който пиша също,кой с колкото може да помогне.И аз не съм запозната по какъв начин и какъв е редът за искане на тези банкови сметки,просто ще помоля всички които имат възможност и искат да помогнат на това детенце да го направят.        Надявам се и се моля Валето да оздравее ,ГОСПОД ДА Е С НЕГО И ДА ГО ПАЗИ!      Praynig

# 83
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
благодаря matsa7,ще предам на светлето това което си написала,но за момента сме в застой,по нейна молба беше премахната и сметката от форума.От понеделник се надяваме да се разбере кога ще започнат химио или лъчетерапията и кое ще е първо.За момента пари не се събират.

# 84
  • Мнения: 403
Може ли хората които пишат като гости да се регистрират във форума ?

# 85
  • Мнения: 1
Благодаря Радинка HugЩе чакам да пишеш .

# 86
  • София
  • Мнения: 448
Може ли хората които пишат като гости да се регистрират във форума ?
Peace

Общи условия

Активация на акаунт