Коледа идва! - 2

  • 82 802
  • 745
  •   1
Отговори
# 390
  • София
  • Мнения: 276
БУ, Петя_Таг  благодаря...после ще се похваля и аз със снимков материал  Heart Eyes

# 391
  • Мнения: 959
ето вчера какво сътворихме с формичките за шоколад
               

# 392
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Сигурно е питано, но аз съм пробляла Blush Откъде такива формички?

# 393
  • Мнения: 223
ice, разкошни бонбони, представям си как се топят в устата Rolling Eyes
май ще ме навиете и аз да си взема от тези форми Crazy
ето ги и моите линцерови сладки по рецептата на Natalyna  bouquet преди да ги оставя да отлежават на терасата

и понеже дацата питат къде изчезнаха курабийките, направих и едни  с овесени ядки и стафиди, като този път им добавих и шоколад Heart Eyes само тези ми останаха и бързам да ги щракна преди да изчезнат в историята Grinning

# 394
  • Мнения: 503
За Коледа ще правя пълнени меденки .Преди време ги опитах на една сватба и оттогава съм влюбена в тях.    Heart Eyes

Пълнени меденки

Продукти:

2 бр. яйца
1 ч.ч. олио
1 ч.ч. пудра захар
6 с.л. мед
2 ч.л. сода бикарбонат
2 ч.л. канела
1 бр. ванилия
брашно
 За пълнежа:
1 ч.ч. прясно мляко,трохите от издълбаното
2 ч.ч. счукани орехи
2 с.л. какао
125 гр. краве масло,по желание 100гр. пудра захар
мармалад (от сливи)


Замесва се меко тесто,докато спре да лепне.Правят се малки топчета и се редят на разстояние едно от друго в тава.Пекат се в загрята фурна.
Докато са още топли се издълбават и се пълнят с пълнежа.Слепват се две по две с мармалада от сливи.
Съхраняват се в найлонов плик.
По желание може до половината да се топнат в шоколадова глазура. Peace

# 395
  • Мнения: 655
Сигурно е питано, но аз съм пробляла Blush Откъде такива формички?

Бу,не съм ice,но ето този е сайта-http://www.lakeland.co.uk/F/C/cooking-baking Hugтя ме е побъркала с тея форми,не мога да спя #Crazy Joyама нещо не мога да се оправя с поръчването с посредник,ако някой се оправи,моля ви се нека ми обясни или заедно да поръчаме Praynig Hug

четох темата за поръчките,ама нещо май са ми албански реотаните Thinking Party

ice,бонбоните са станали много страхотни/както вика малкия Heart Eyes/ smile3501

# 396
  • Мнения: 959
Бу - изпревариха ме, да от този сайт съм ги поръчала формите с посредник  Peace
nahodkata  - още вчера се изядоха, тя малката едвам устиска само да ги снимам  Crazy А за поръчката от този сайт - само то Гъбко ми приеха поръчката така, че пробвай направо с тях. Те имат и скайп и може с тях да се разберете на скайпа, винаги отговарят   bouquet

# 397
  • Мнения: 168
Бу - изпревариха ме, да от този сайт съм ги поръчала формите с посредник  Peace

а чрез кои посредник (ако не е тайна Blush) си ги поръчала
че аз пред 2-3 седмици пратих запитване и те ми казаха -ааа само с карта от английска банка  bowuu

 Embarassed мерси после видях отговора ти, а може ли линк на този гъбко   Blush

# 398
  • Русе
  • Мнения: 410
Velesa, с тия тубички също може и директно да си рисуваш върху сладките. Например върху меденките, които си направила и си намазала с глазурата  Laughing

# 399
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Бу - изпревариха ме, да от този сайт съм ги поръчала формите с посредник  Peace
Защо с посредник, не може ли да даде човек адрес на куриерски фирми, например, а да плати с Виза? Или ти това имаш предвид?

# 400
  • Мнения: 175
Бу - изпревариха ме, да от този сайт съм ги поръчала формите с посредник  Peace
Защо с посредник, не може ли да даде човек адрес на куриерски фирми, например, а да плати с Виза? Или ти това имаш предвид?

Явно не може - We only currently accept online payment from cards issued by UK banks. Искат карта на английска банка  Rolling Eyes

# 401
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Гадни брити Crossing Arms Много ми е хамалогия през посредник...

# 402
  • Мнения: 483
Моля  някой, който е правил Шоколадовите бисквитки трюфел, да ми каже с какъв шоколад се правят, натурален или млечен.

Тези Пълнени меденки на Ива ги препоръчвам горещо, стават просто разкошни, ужасна вкусотия са.Птравила съм ги преди години, но напоследък ме домързява да дълбая и пълня  Embarassed

Аз малко поспрях с правенето на сладките, че бебока пипна някакъв гаден вирус и сега само се гуши в мен  горкото Sick

# 403
  • Мнения: 359
Моля  някой, който е правил Шоколадовите бисквитки трюфел, да ми каже с какъв шоколад се правят, натурален или млечен.

Аз правих тест с натурален и станаха ммммм

# 404
  • Czech Republic
  • Мнения: 2 777
Всичко е било недоразумение от страна на собственичката на блога - блога вече е изтрит за което благодаря! Peace

Последна редакция: пт, 04 дек 2009, 00:46 от natalyna

Общи условия

Активация на акаунт