Отговори
# 645
  • Мнения: 2
Валка,дано са ти дошли паричките!Аз не вземам детски,следя за една мама която ми е комшийка и тя чака с надежда тези пари.Самотна майка е.Та ако някой има детски получени в Пловдив -Юнион банк ,моля нека пише!
Дано пристигнат навреме и да накупите много подаръци на дечковците!
Весели празници от мен!

# 646
  • Мнения: 2
весили празници на вси4ки

# 647
  • Мнения: 0
И при нас Бургаска област ги няма/инвест банк/

# 648
  • Мнения: 2
тук също няма детски, но аз ги взех на 04.12. ноемврийските, така че се надявам поне на 23.12 да имам

# 649
  • Мнения: 2
става въпрос за инвестбанк-казанлък

# 650
  • Мнения: 15
момичета всички сме на едно дередже.нека не се караме преди празниците.

# 651
  • Мнения: 216
Пловдив-17ч-няма преводи Tired

# 652
  • Мнения: 3 687
Аз не получавам детски, но проверих - инициирани са, но не са потвърдени. До коледа се очаква да има потвърждение.

# 653
  • Мнения: 11 607
Момичета, големи сте оптимисти ако чакате детските сега......Аз съм се настроила за края на месеца, защо не началото на другия.....Ам тъй де - поне да се разочеровам по-малко.....Нямам ранна нагласа......

# 654
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 550
Цоци, ще минат до 23 със сигурност  Peace

# 655
  • Мнения: 11 607
Цоци, ще минат до 23 със сигурност  Peace

Ако е така - ще те черпя.........Само внимавай да нямаш лошо пиянство, че вече научих,че на банкет не са те поканили Heart Eyes....

# 656
  • Мнения: 250
Предполагам вече видяхте,че някой постове са ви премахнати от модератор!Дано повече да не се карате и обиждате!

# 657
  • Мнения: 295
и в Елхово няма преводи, но разбрах от една майка която е питала 4е до края на седмицата ще има преводи на всички банки дано е така в което аз ли1но се съмнявам  newsm78 ама дано се лажа

# 658
  • Кьолн
  • Мнения: 1 220
Аз пък ги получих точно на датата 18 ноември. Дано и този месец са точни. Въобще много съм доволна от ЦКБ град Добрич. Само един месец бяха закъсняли с няколко дни.

# 659
  • Мнения: 0
Помощите не се превеждат преди децките, дори сега манговците чакат помощи, и някви добавки за дърва и ток.Така че не са ги взели, за твоя град незнам но за Ямбол не са, а до жената която каза в елхово очаквай ги към 22-23-ти ще ги пуснат 100%.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт