Опит за тема - гр. Козлодуй :)

  • 43 496
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Провинция
  • Мнения: 509
Здравейте момичета. Кажете какво да предприема срещу черните хлебарки. Мин.година пръскахме, но сега детето пълзи и не знам какво да направя. Сигурно комшиите са пръскали,защото сутрин ги намираме навирили крака, но има и живи.
mariiana, единственото ефикасно средство, което  аз съм използвала против хлебарки се казва "Фронтлайн". Това е преарат, с който се пръскат кучетата против бълхи и кърлежи. Когато напръсках (напр. зад хладилника, зад входната врата, пантите на шкафа под мивката и т.н.), хлебарките изчезнаха. Явно препарата ги отблъсква и те не влизат в апартамента. Продава се във ветеринарната  клиника и зоомагазините, но е скъп. Мисля, че беше 52 лв. флакона, който е около 400-500 мл, но е достатъчен за няколко апартамента. Може да се комбинирате с някой съсед.

tuly, ето тук можеш да напишеш мейл до общински служител:
http://www.kozloduy.acstre.com/email.php


Ние също преди години имахме много хлебарки.След като направихе ремонта,изчезнаха за около месец и пак плъзнаха.На истина както споменава mariiana има едно скъпичко,но доста ефикансо средство.Не съм сигурна дали е същото,което предлага тя,но определно при нас имаше ефект.Взехме го преди години от зоомагазина до Хамбургерите.Поръчва се и ти го докарват.На времето предлагаха 3 вида расфасовки по грамажи.Бяхме взели средното и си го разделихме с едни комшии.Но сега и майка ми спомена,че на истина не е само за хлебарки,а за бълхи,кърлежи и др. гадинки.Да чукна на дърво,вече 4 години не сме виждали хлебарка в нас,а тогава напръскахме само на местата,където се събираха повече хлеберки.Късмет ти желая и дано се отървете от тези гадове.

# 736
  • Мнения: 17
ХРИСТОС ВОСКРЕСЕ!!!!! easter

# 737
  • Провинция
  • Мнения: 509
"Христос Воскресе" нека кажем и наздравица да вдигнем с пълни чаши,че е светъл празник днес. Много задраве да си пожелаем и по -добри един към друг да бъдем и така да възкресим образа на Божия син!

# 738
  • София
  • Мнения: 5 285
Во истина возкресе!

 
Заповядайте в новата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=487825.0

Общи условия

Активация на акаунт