Започнаха ранните записвания за Гърция 2010!

  • 22 443
  • 175
  •   1
Отговори
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Цените са доста добри,за хотелите въобще няма да го коментирам
Ние резервирахме 5 дена за Гергьовден Crazy
http://www.sofialuxtravel.com/content/category/33/141/165/lang,bg/
Турист сървис също е пуснал офертата

# 1
  • Мнения: 3 432
Уха  Party запис  Mr. Green
с какво ще пътувате? какво е еко стая?  Rolling Eyes

# 2
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
еко стая е тъй наречената икономична стая-до асансьор,над ресторант и тн,които са най-евтини винаги и най-малки
Ние резервирахме с изглед към парка
Преди 2 години бяхме пак на Сани с такава оферта,само че бяхме във вилите,сега рехиме за хотела да видиме как ще е
Вилите са в другия край на курорта и бяха малко откъснати

# 3
  • Мнения: 115
Simple Smile  браво за информацията! Миналата година бяхме взели Еко стая , но ни сложиха в нормалната стая с градина, но ако се падне стаята над кухнята е ужас ,защото е малка и мирише на готвено.

# 4
  • Мнения: 7 161
И аз гледах офертите на Турист сървиз.
Ние сме влюбени в Сани бийч клуб.
Но големите отстъпки са , ако се резервира до края на декември. Sad
Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking

# 5
  • Мнения: 4 916
... Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking

Но пък ще имаш 6-7 месеца, през които да мечтаеш за отпуската  Mr. Green Аз от есента започвам да чакам следващото лято.

# 6
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
И аз гледах офертите на Турист сървиз.
Ние сме влюбени в Сани бийч клуб.
Но големите отстъпки са , ако се резервира до края на декември. Sad
Много ми е рано да резервирам от сега за лятото. Thinking
аз затова резервирах за май
И ние сме влюбени в Сани

# 7
  • Мнения: 7 161
аз затова резервирах за май
И ние сме влюбени в Сани
Оххх, завиждам ти.
А вие в хотела или клуба ходите?
И какви са температурите през месец май?
Ние ходим обикновено края на август.

# 8
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
в клуба,за първи път ще сме в хотела
май времето е страхотно,за къпане във морето не става за мен,защото съм зиморничева,но има хора,които се къпят
За плаж е приятно,а за разходки да не говориме

# 9
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
О, турист сървис ....мн съм доволна, с изключение, че трябваше да пътуваме със собствен транспорт..То пък така стана по - добре, защото си бяхме с личната кола и обиколихме целия полуостров...Бяхме в Океания клуб, жесток хотел, ПРЕПОРЧВАМ го, храната - великолепна!

# 10
  • Мнения: 115
аз понеже съм пътувала със софия лукшъри травел до Корфу мисля да се обърна към тях, но някой дали е има информация дали след нова година няма да паднат повече цените, защото тази година много рано ги пуснаха тези ранни записвания и аз като всички си мисля дали пък няма да се прецакам и да си резервирам сега пък после цените да паднат Twisted Evil и ако някой е проучил , защото виждам най- различни цени за тези ранни записвания, при коя агенция са най- ниски цените, защото накрая пак в един и същи хотел ще спим , но пък из нета се ширят цени всякакви MoneyБ

# 11
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
Според мен няма да паднат повече,защото просто ще се изчерпат
сега май са по-ниски от друга година
Тогава ги пускаха февруари и свършваха много бързо

# 12
  • София - Бургас
  • Мнения: 2 193
Да, цените в момента са доста ниски, въпреки, че преди 3 година когато ние ходихме беше топ промо и двама за 4 нощ. ол инкл. 5* беше 399 лв LaughingСепер ник.ска цена, на следнващата година цените станаха двойни...

# 13
  • Sofia
  • Мнения: 6 935
За Океания и миналата зима-пролет по-точно за февруари и март имаше страшно ниски промоции,но не намерихме време да го посетим
А съм сигурна,че е по-хубаво от Сани,живот и здраве и там ще отидеме

# 14
  • Мнения: 115
kaleia, миналата година за майските празници едни мои приятели бяха на цена 320 или 340 лв за 5нощи, така че ако се ръководим от тази цена миналата година беше по- ефтино, но тази година както виждам ще е по- скъпичко , но като гледам цените за Океяния пак за този перйод е много добра цена на 400 лева за 5нощи и на ол инклузив , а за Сани хотела е даже по- ниска и от миналата година 274 лева за 5нощувки и закуски и вечери. Само това е , че тлябва да преобразувам кемейният буджет , за да се включа в промоцията за ранно резервиране е плащане  Sad

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт