Отговори
# 690
  • Мнения: 219
Ааа, Рали, недей така, знаеш, че твоят мъж е на особена почит тук, с тези сърца в снега! То и моя трудно се извинява, ама да се сети нещо толкова романтично - абсурд! Сърце в снега на непочистената ни тераса ще видя като се плесна по задник и оставя отпечатък, друг начин не виждам.  Mr. Green

Със сълзи се смея, Ника! Жестока си!  hahaha hahaha hahaha
Права си, ако я беше изчистил тогава ни сърце, ни дявол щеше да има!  rotfImbo Добре де, хайде, от мен да мине  Heart Eyes! Спирам с кусурите, идеални няма хихи  Laughing.

# 691
  • offshore & overseas
  • Мнения: 3 418
Ааа, Рали, недей така, знаеш, че твоят мъж е на особена почит тук, с тези сърца в снега! То и моя трудно се извинява, ама да се сети нещо толкова романтично - абсурд! Сърце в снега на непочистената ни тераса ще видя като се плесна по задник и оставя отпечатък, друг начин не виждам.  Mr. Green
Joy
Уф, аз таман го оставих моя да живее и вие подхванахте вашите.

Лъвю ми е рисувал сърца на лист и ми е правил едни такива диаграмки с "Обичам те", ама в доброто старо време, га бЕхме гаджета и младоженци (до 1-2 години след женитбата). Нали се сещата накъде бия. Twisted Evil

# 692
  • Мнения: 7
Да бе, Рали. Той затова неще да изчисти снега, щото да има къде да ти рисува сърцата. Grinning

# 693
  • Мнения: 219
Да бе, Рали. Той затова неще да изчисти снега, щото да има къде да ти рисува сърцата. Grinning


Ооох, романтикът ми той  Joy Трябва да има поле за изява, няма как. Как па се не сетих  hahaha

# 694
  • София
  • Мнения: 246
Хай на всички ,

Мемория ,честита сватба !!! бъдете много щастливи и орисани с любов и късмет !   bouquet

Не знам какво е това ,но или е заразно или протичащата ни едновременно бременност ни кара да преживяваме сходни възходи и падения !  Crazy  И аз станах с дупето на горе както се казва и като видях ,че няма прясно мляко за кафето и хляб за закуската ми причерня !  #Cussing out Докато се наканя да изляза до магазина ,а и исках да съчетая с разходката на кучето , то стана 13 ч. и прегладнях !  Crossing Arms  

Мойто мъж няма такива хобита и слава богу !  Praynig

Танче ,и ние имаме проблем с колата - май бензиновата помпа е за смяна и не ми се мисли какви пари по никое време ще трябват. ooooh!

Бени ,ти наистина май ще откриеш сезона  на бебевалежа в нашата форумска компания !  Simple Smile Дано Ванеса се оправи бързо !  Wink

п.с. и аз съм вече в 8-ми месец .  Grinning

п.п.с.Момичета,темата е към края ,така че давайте предложения за новата анкета и заглавие !  Flutter


 Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 10 нови отговора.

# 695
  • Мнения: 33
Аз се върнах от доки, няма проблем да си взема болничния след нова година, пак ще си ми е от 28.12. Видях си и резултатите от изследванията, увеличи ми феро-фоламма на 3по1 заради ниското желязо и ме прати да си ходя по живо по здраво. И моят мъж вчера ме ядоса, напоследък само ме командори-"ще ми препечеш ли филии", "ще ми нарежеш ли един лимон, че ми се яде". ВСе едно, ч е се казвам робинята Изаура. Айдее...Не съм от жените дето чакат някой да им сготви и да им изчисти, а и не ми пречи да правя някои дребни нещица за него, ама чак да ме командори докато си лежи-тва е НАГЛОСТ. МНого се ядосах и цяла нощ не спах спокойно от нерви. Отгоре на всико ми заяви, че не ме карал насила и като не съм искала да направя нещо, да не съм правела скандали от това. С цялата си наглост се опитва и поведение да ми диктува. Ай сиктир.  smile3515. Тва е от мен.

# 696
  • Мнения: 88
 Joyех,Рали,твоя безценен бил много романтичен,леле,радвай се,моя не мога да го накарам едно цветенце да ми подари Joyаз го накарах да ми купи годежен пръстен,че иначе щяхме да сме гаджета до третото дете,пък ако ви кажа,че аз първа му предложих брак...обаче наскоро се прибира от работа,целува ме и ми подава една торбичка newsm78милия ми купил парфюмче,защото в хороскопа му пишело да подари на половинката си такова  Joyмил жест,надявам се по-често да пише така в хороскопа му Joy hahaha

# 697
  • София
  • Мнения: 6 011
Мама Уиндоу, моят мъж само веднъж ми е подарявал парфюм и мисля, че миризмата би могла да убие всекиго. Отврат. Приех го с крива усмивка, защото наистина се беше опитал да ме зарадва и го прибрах в най-дълбокото чекмедже. Като се нанасяхме в това ни жилище се опитах да го изхвърля и ме хвана.  Embarassed Тогава му казах истината относно избора му и ако обича да не си харчи парите повече така.  Laughing

Иначе в момента така се е притеснил, че сме скарани, че от хола го чувам как хърка в спалнята, мда.

# 698
  • София
  • Мнения: 110
Ааа, Рали, недей така, знаеш, че твоят мъж е на особена почит тук, с тези сърца в снега! То и моя трудно се извинява, ама да се сети нещо толкова романтично - абсурд! Сърце в снега на непочистената ни тераса ще видя като се плесна по задник и оставя отпечатък, друг начин не виждам.  Mr. Green
Joy
Уф, аз таман го оставих моя да живее и вие подхванахте вашите.

Лъвю ми е рисувал сърца на лист и ми е правил едни такива диаграмки с "Обичам те", ама в доброто старо време, га бЕхме гаджета и младоженци (до 1-2 години след женитбата). Нали се сещата накъде бия. Twisted Evil

Абе вашите мъже истински джентълмени!  Heart Eyes То не са сърца в снега, то не са чудо!  Heart Eyes

Мойто е оперирано от романтика, никога и не се е опитвал да прави чудеса от храброст. И така почти 8 години вече - същия темерут си е  Heart Eyes. Чудя се как се е дигнал да ходи да ми купува годежен пръстен и как организира тогава въпросното "предложение" (връхТА на неговата романтика bowuu). Ама аз не искам романтичен мъж. Предпочитам забавен мъж (не че едното изключва другото)  Peace

п.с. Върнах се жива и здрава, навън е много 'лъзгаво, пууу!  ooooh!
п.п.с. Дребното вече има 2 хавлийки за баня, 3 бодита с къс ръкав и 2 жилетки (ама последните ги взех за 3-6 месечни  Mr. Green). Брех, малко по малко ще го обзаведем Thinking bowuu

# 699
  • Мнения: 304
 Ей,опасни жени сме-ама така трябва  #2gunfire пък сме и бременни,уж по-специално внимание ни трябва,а те...

 Софииските мами да ви питам,някой може ли да ми каже откъде мога да си поръчам мебели по поръчка-хубави и качествени?За да съберем легълцето в спалнята ще трябва да махнем част от нащите и да направим по поръчка някакви,а идея нямам за добра фирма.Ако някой има да помага  Praynig

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 15:24 от silvery

# 700
  • Мнения: 88
хахахахаха,и моя,след всеки скандал така прави-притеснява се и сигурно и съседите притеснява с хъркането си,все трябва да му казвам кога трябва да ми се извинява,защото така е редно,иначе като му дам идея за нещо романти1но-вечеря или подарък или там друго,да видиш колко деятелен става и ме гледа с един влюбен поглед...ако можеше да го има всеки ден тоя поглед,ама нейсе-всяко чудо за 3 дни Laughing

# 701
  • Мнения: 40
А, така, взехме ги пак на мушка мъжОВЕТЕ.  Joy Не се ядосвайте! Смисъл и оправия няма! Моят пък перманентно ме дразни с великата си разсеяност, вдетиненост, незаинтересованост и неангажираност. Сякаш е още на 12. Вълнуват го само компютърните му и онлайн игри, хобито му (Airsoft) и това е то. Романтиката не му е в кръвта, но от време на време по разни поводи ме изненадва приятно. Ама такива работи, като дребни жестове без повод, не прави... Абе, каквито сме си ги избрали, такива ще ги търпим. Аз все се надявам моят да порасне, като стане татко, ама като го знам най-много съвсем да се вдетини и да си гледам вече не едно, а две бебета.  Laughing

Тъй, сега да напиша списъка с необходимите неща за приемане в ОБ- Варна:
1. лична карта и химикал
2. направление за хоспитализация
3. карта за наблюдение на бременността или друга медицинска документация
4. тоалетни принадлежности
5. нощница, чехли, хавлия
6. памперси- 10 бр.
7. лигнин- 1 кг.
8. влажни кърпички за бебе
9. еднократни чаршафи /подложки/- 10 бр.
10. камизолки

По възможност багажът да е в найлонови торби, а не в сакове.

Това е, което искат от болницата. Една позната съвсем скоро ражда там и тя ми добави:

11. нощни дамски превръзки/ памперси за възрастни- 1 пакет
12. подплънки за кърмачки- 1 пакет
13. помпа за кърма
14. ританки- 3 бр. ( и камизолките са 3 бр.)
15. бодита с дълго ръкавче
16. бархетни пеленки
17. одеалце
18. еднократни бикини- 5 бр.

Ами, това е. Искам да помоля някоя от вас, която е по в час, да прикачи списъчето на 1-ва страничка да могат да го виждат всички, когато им потрябва. Благодаря предварително!   bouquet


Пеперудке
, дано да не излезе много скъп ремонтът на колата. Нашият таралясник ще го водим утре за смяна на термостат и гарнитура. Ааа, добре дошла и в 8-ми месец!  Hug
Ника, ша ма умориш буквално...   Wink rotfImbo

# 702
  • Мнения: 7
Ииииии, тия само майка си и баща си не искат за тая болница! Shocked Поуляли са се, ми се струва.

Аз новата тема я изпрасках от мерак да вмъкна някакви коледно-новогодишни мотиви. Все пак ако някой има по-добра идея за заглавието, да каже. И имаме още две странички тук де. Само давам линк за одобрение. Който не одобрява да не пише. Joy
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=456261.new#new


Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 15:33 от Бръмби

# 703
  • Мнения: 40
Бръмби, мноооого е яко малкото джудженцеее!  Hug

# 704
  • Мнения: 307
Здравейте!
Мемо честито!Бъдете здрави,много щастливи,винаги се обичайте и уважавайте!  bouquet
Цяла нощ не можах да спя-такъв сърбеж,ужас ooooh! Рали говорих с личния,каза,че е хубаво преди да се намажа с каквото и да било да си почистя пупата със спирт и тогава да мажа.Дано помогне,че не се търпи.А довечера сме на рожден ден,не знам как ще изкарам.
Обясни ми,че нямало смисъл педиатър да идва след изписването,защото нали ни изписват здрави,та нямало нужда?!Което на мен ми се вижда малко странно,но...
Изглежда на мъжете им нещо не им поняся студеното време и моя само ми лази по нервите!
Това за вестителите е хубаво,трябва да се разберем,че аз като си ида едва ли ще намеря начин да влизам в сайта,но поне да ви уведомя като родя.
мамите които са на жк днес ги чакаме на отчет! Peace
Бръмби много е сладичко! Hug

Общи условия

Активация на акаунт