® E-bay - тема 44

  • 32 807
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 3
а как ставя да добавя 2 различни артикула на един и същ продавач,за да ми вземе само веднъж пари за доставка?И може ли да се плаща с дебитна виза електрон?

Обикновено като поръчаш 1 артикул, преди да платиш, излиза съобщение да платиш или да посетиш "магазина" на същия продавач да си харесаш нещо друго. След като си харесаш и второ и го поръчаш, излиза едно екранче да изпратиш съобщение до продавача. Пишеш "Pls, advise shipping charges for both items" примерно и чакаш фактура...
много ти благодаря.А става ли с дебитна да му се разплатя?

Трябва да имаш регистрация в PayPal.

Регистрирах се,ама доста работи не ги разбирам:)Значи трябва да се разбера с продавача как да му платя.Как да вкарам пари от картата в акаунта на пейпал,и оттам да му ги преведа?Виждам,че трябва да потвърдя данните на картата си.Трябва да въведа някакъв 4-цифрен код,но къде да го намеря или те ще ми го пратят по имейл?

# 751
# 752
  • София
  • Мнения: 1 078
Аз още не мога да повярвам , днес до в къщи ми донесоха маратонки, поръчани на 13.01.2010 и то от Тайван.
Донесе ги служител на БГ пощи, каза , че пратката била с платена такса за разнасяне по домовете. Simple Smile
А пък имах голямо притеснение, че маратонките бяха 130$ и очаквах висене по митница, плащане на ДДС и подобни.
Но избих рибата този път. Laughing Много съм доволна.
Дай да ги видим де.  Grinning

П.П. Сорри.  Rolling Eyes

# 753
  • София
  • Мнения: 4 025
Аз още не мога да повярвам , днес до в къщи ми донесоха маратонки, поръчани на 13.01.2010 и то от Тайван.
Донесе ги служител на БГ пощи, каза , че пратката била с платена такса за разнасяне по домовете. Simple Smile
А пък имах голямо притеснение, че маратонките бяха 130$ и очаквах висене по митница, плащане на ДДС и подобни.
Но избих рибата този път. Laughing Много съм доволна.

Супер! А може ли линк към продавача?

# 754
  • Мнения: 1 813
Дойде ми известие, но не за митницата, а за пощата. Искам да попитам, ако пратя някого с моята лична карта ,дали ще дадат колета?

# 755
  • София
  • Мнения: 1 544
Дойде ми известие, но не за митницата, а за пощата. Искам да попитам, ако пратя някого с моята лична карта ,дали ще дадат колета?


Да. Само на гърба на поканата попълни данните на упълномощеното лице и да отива с двете лични карти.

# 756
  • Montana
  • Мнения: 49
Искам да питам тези дето плащат с пейпал, как избират валутирането да става чрез банката (или картата,ако е виза), а не с пейпал (чрез пейпал е по-скъпо). Предварително ли става при регисрацията пейпал, или при самото плащане?

# 757

Общи условия

Активация на акаунт