® E-bay - тема 44

  • 32 823
  • 757
  •   1
Отговори
# 720
  • софия
  • Мнения: 25 930
аХ`Не!, рано е да има каквото и да било от Щатите. Пратил го е на 8.01.

# 721
  • Мнения: 1 813
аХ`Не!, рано е да има каквото и да било от Щатите. Пратил го е на 8.01.

Моите поръчки досега са били само от Англия, затова ви питах дали е нормално. Благодаря ти за успокоението.  Simple Smile

# 722
  • софия
  • Мнения: 25 930
А и ако е повече от 15 долара ще трябва да ходиш на митница, което озн. допълнително забавяне за получаване на съобщението.

# 723
  • Варна
  • Мнения: 6 891
chocha, отворила си диспута или си го затворила? Ако си го затворила, няма как да ескалираш и не можеш повторно да го отвориш.
ескалирах го в клейм

А защо искаш да пишеш на ebay , не трябва ли на paypal, нали те вземат решенията?

# 724
  • София
  • Мнения: 3 123
здравейте,запалена по костенурките лампи от постовете тук,на 12.12 поръчах и аз една ,която така и не дойде и продавача ми върна парите.
Аз обаче не съм се отказала  Laughing и моля да ми препоръчате продавач,от който сте взели и сте доволни,че да не стрелям пак в тъмното.

# 725
  • Sofia
  • Мнения: 6 948
chocha, отворила си диспута или си го затворила? Ако си го затворила, няма как да ескалираш и не можеш повторно да го отвориш.
ескалирах го в клейм

А защо искаш да пишеш на ebay , не трябва ли на paypal, нали те вземат решенията?
плащането съм го направила през Пейпал 250 паунда и с банков превод 3000 паунда
Пейпал не може да вземе решение за пари,които не минават през тях

# 726
  • Варна
  • Мнения: 6 891
Ужас. Оле, освен да стискам палци, скоро да се решат нещата...нямам никакъв опит извън пейпал.

# 727
  • Мнения: 2 094
Аз чакам една пратка от Китай,изпратена на 13 дек.Писах на продавача каза ми да изчакам ощеКолко още да го чакам -за първи път ми се случва и не знам какво да правя  Rolling Eyes

# 728
  • Мнения: 50
От къде да си настроя курса на долара да ми се смята по курса на банката, а не на Paypal  newsm78

# 729
  • София жк Бъкстон
  • Мнения: 74
От къде да си настроя курса на долара да ми се смята по курса на банката, а не на Paypal  newsm78
http://hellborn.snimka.bg/other/paypal.379533.12387083

# 730
  • Мнения: 50
Благодаря!   bouquet

# 731
  • Мнения: 469
здравейте,запалена по костенурките лампи от постовете тук,на 12.12 поръчах и аз една ,която така и не дойде и продавача ми върна парите.
Аз обаче не съм се отказала  Laughing и моля да ми препоръчате продавач,от който сте взели и сте доволни,че да не стрелям пак в тъмното.


Аз днес получих поръчка от Хонг Конг изпратена от там на 11.12, така чв нищо чудно тези дни да си получиш все пак костенурката.

# 732
  • Мнения: 0
Последното палто го получих точно за 2 месеца от Хонг Конг,така че търпение,а иначе малки поръчки оттам съм получавала и за 5 дни

# 733
  • София
  • Мнения: 225
Здравейте Hug
Бих искала да помоля за помощ Hug Blush
Харесала съм костенурката лампа ,но съм много зле с чуждите сайтове и немога да я поръчам Blush,затова моля ако има някой желание да ми помогне и да зарадва детенце като прави поръчка да ми поръча една костенурка .Пращам паричките веднага.Моля Ви помогнете ми  bouquet

# 734
  • Мнения: 0
Здравейте, имам питане каква оценка да дам.
Случаят е следния. Купувам спирала на Ив Сен Лоран на 22.12.09 от Англия, явно се загуби и продавача изпрати нова, която вчера получих, но имах такава оригинална и четчицата и не беше такава и .... абе съмнителна е доста. Не пише никъде на кутийката или на самата спирала срок на годнност, на самата спирала няма и стикер със данни, какъвто имаше на предната.
Продавачът е с 99.7%  Фийтбег от 374 сделки. Като гледам по оставените фийтове как я превъзнасят същата спирала....  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт