Отслабване с букет от 17 билки

  • 177 400
  • 721
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 280
1.Пчелник-стръкове
2.Колмунида-стръкове
3.Мента-стръкове
4.Агримония-стръкове
5.Жълт кантарион
6.Мащерка-стрък
7.Синя жлъчка-стрък
8.Върбинка-стръкове
9.Маточина-стръкове
10.Слез
11.Коприва-листа
12.Коприва-корени
13.Хмел-шишарки
14.Глок-цвят
15.Резене-плод
16.Анасон-плод
17.Ленено семе

Една супена лъжица в 600 грама вода и се вари 6 минути прецеждаш и пиеш...3 пъти на ден

Някой пил/чувал ли е за тези билки ? На една съфорумка приятелка е отслабнала с 20 кг за месец от тях , без да се лишава от храна.  newsm78

Аз лично днес си ги взех и мисля да пробвам , ако не стане поне се надявам да не навреди Simple Smile

# 1
  • Мнения: 3 376
Как успя да намериш всички тези билки Crazy

А отслабналата форумка ще се включи ли да разкаже?

# 2
  • Мнения: 2 280
Не не, съфорумката е приятелка на отслабналата  Laughing
Иначе аз пратих приятеля ми, взел ги е от една аптека всичките.

# 3
  • Мнения: 30
"2.Колмунида-стръкове"  newsm78 да нямаш предвид комунига?


"14.Глок-цвят" - това трябва да е глоГ

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
20 кг за месец?  newsm78 Това изобщо не мога да го повярвам. Освен ако не е човек, тежащ над 150 кг.

# 5
  • Мнения: 1
Здравейте и от мен.Аз съм въпросната съфорумка.Да уточня само отслабналата е позната на моя приятелка Wink дали ги едно време на майка и от работата за да отслабне.И така след години и дъщерята стигнала до тях и отслабнала с 20 и малко отгоре килограми за 30 дни.Колко е истина не знам.Купих си ги въпросните билки и ги пих един ден понеже пък после заминах на една вила и нямаше как да си ги нося там и да си ги права.Та в крайна сметка не разбрах дали имат ефект.И понеже нямам време за губене в експерименти че спешно трябва да смъкна килцата съм си на изпитаното.Мисля че някои са ги пробвали така че изчакайте да видим дали имат ефект а не както аз се права купувам и ефект нулев  Laughing

# 6
  • Мнения: 2 280
"2.Колмунида-стръкове"  newsm78 да нямаш предвид комунига?


"14.Глок-цвят" - това трябва да е глоГ


Да, точно така Simple Smile

# 7
  • Провинция
  • Мнения: 509
Запис Peace

# 8
  • Gorni Bogrov
  • Мнения: 958
Искам да попитам колко парички горе-долу излизат всички билки.
След тези празници съм качила някое и друго килце и трябва да го сваля.Преди празниците пиех линдакса,но за 2 месеца не видях никакъв резултат и мисля да пробвам нещо друго.

# 9
  • Провинция
  • Мнения: 509
Искам да попитам колко парички горе-долу излизат всички билки.
След тези празници съм качила някое и друго килце и трябва да го сваля.Преди празниците пиех линдакса,но за 2 месеца не видях никакъв резултат и мисля да пробвам нещо друго.


И аз искам да знам

# 10
  • Мнения: 5
една супена лъжица - всичките се стриват и се слага една супена лъжица или как, че нещо не ми стана много ясно  newsm78
и кога се пие въпросната течност - през целия ден или?

# 11
  • Plovdiv
  • Мнения: 303
една супена лъжица - всичките се стриват и се слага една супена лъжица или как, че нещо не ми стана много ясно  newsm78
и кога се пие въпросната течност - през целия ден или?

Докато се наканя да попитам и ме изпревари Simple Smile И също така цялото количество от 600 мл ли се изпива за 1 ден на три пъти...

# 12
  • Мнения: 30
А в какво съотношение са отделните билки?

# 13
  • Мнения: 4 344
запис.и аз се присъединявам към въпросите.

# 14
  • Мнения: 2 280
Значи всички билки излизат от около 16-18 лв, зависи от къде ги купите. Почти всички са по 50 гр, има някои и по 30гр. Всички се смесват - излизат огромно количество, което стига за няколко месеца. Може да направите и партия с някоя приятелка, както казва jinjur.Пие се 3 пъти по 600 гр., но може и повече. Ми това е , друго не се сещам.

Общи условия

Активация на акаунт