Отслабване с букет от 17 билки

  • 177 773
  • 721
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 249
1.Пчелник-стръкове
2.Колмунида-стръкове
3.Мента-стръкове
4.Агримония-стръкове
5.Жълт кантарион
6.Мащерка-стрък
7.Синя жлъчка-стрък
8.Върбинка-стръкове
9.Маточина-стръкове
10.Слез
11.Коприва-листа
12.Коприва-корени
13.Хмел-шишарки
14.Глок-цвят
15.Резене-плод
16.Анасон-плод
17.Ленено семе

Една супена лъжица в 600 грама вода и се вари 6 минути прецеждаш и пиеш...3 пъти на ден

Някой пил/чувал ли е за тези билки ? На една съфорумка приятелка е отслабнала с 20 кг за месец от тях , без да се лишава от храна.  newsm78

Аз лично днес си ги взех и мисля да пробвам , ако не стане поне се надявам да не навреди Simple Smile
А каква е цената на всички билки? Благодаря Peace

# 616
  • Мнения: 1 273
Аз не съм правила пречистващ ден. Не бих си го причинила. И без него има ефект...

kori_1, за цената, ако купиш готовата смес, беше около 4.50-5 лв. за 150 г., което е доза за около 3 седмици.

# 617
  • Варна
  • Мнения: 870
тези билки които струват 5лв къде във варна мога да ги намеря newsm78

# 618
  • Мнения: 1 273
Във Варна едва ли ги продават, но се поръчват от www.bilki.bg

# 619
  • Мнения: 249
Аз не съм правила пречистващ ден. Не бих си го причинила. И без него има ефект...

kori_1, за цената, ако купиш готовата смес, беше около 4.50-5 лв. за 150 г., което е доза за около 3 седмици.
Благодаря, а колко време трябва да се пият?  bouquet

# 620
  • Мнения: 1 273
Аз не съм правила пречистващ ден. Не бих си го причинила. И без него има ефект...

kori_1, за цената, ако купиш готовата смес, беше около 4.50-5 лв. за 150 г., което е доза за около 3 седмици.
Благодаря, а колко време трябва да се пият?  bouquet

Извинявай, че се забавих толкова с отговора, но бях в движение - пътуване.
Значи няма конкретен срок. По принцип билки се пият до 6 месеца и после се прави 1 м. почивка. Аз обаче не мога да пия тези билки за повече от 10тина дни наведнъж. Но това си е индивидуално. Затова редувам с други билки за отслабване. Например същия сайт има билкова смес Слабин. Също пих екстракт от бял трън за подсилване на черния дроб и едни други билки за черния дроб. После пак се връщам на тази смес...

# 621
  • Мнения: 4 350
забравих ги тези билки..
пих ги по празниците и ги забравих,че ги имам.. Embarassed

# 622
  • Мнения: 3 117
забравих ги тези билки..
пих ги по празниците и ги забравих,че ги имам.. Embarassed
Аааабе и аз така!  #Cussing out
А имам половин наелонова торба  Mr. Green
И си викам - ей сега ще си направя една тенджера, ще я прецедя и в хладилника...
че съм мноооого...паметлива.  Wink

# 623
  • Мнения: 4 350
още се каня..и нищо.
а добре се чувствам с тях,но несериозна съм... Embarassed
как върви при останалите?

# 624
  • Мнения: 5 103
Записвам се да следя! Ще купя чайчето, съчетавам го с 90дневната диета и спорт  Peace

# 625
  • Мнения: 1 273
Записвам се да следя! Ще купя чайчето, съчетавам го с 90дневната диета и спорт  Peace
Добре дошла, пиши отзиви, след като добиеш впечатления.

# 626
  • Мнения: 5 103
Записвам се да следя! Ще купя чайчето, съчетавам го с 90дневната диета и спорт  Peace
Добре дошла, пиши отзиви, след като добиеш впечатления.

Благодаря за топлото посрещане! Вчера се записах, после попрочетох темата. Това, което ме притеснява е, че съм с възстановяващ се от хепатит черен дроб, а според това описание ще се отрази добре на черния ми дроб. Конкретно към теб, като най- активна и доволна искам да те попитам нещо: много споменаваш магазина на Поп Богомил. А тук са дали магазин в Красно село. Има ли разлика или просто е един и същи продукт, продаван на две места?

# 627
  • Мнения: 1 273
Благодаря за топлото посрещане! Вчера се записах, после попрочетох темата. Това, което ме притеснява е, че съм с възстановяващ се от хепатит черен дроб, а според това описание ще се отрази добре на черния ми дроб. Конкретно към теб, като най- активна и доволна искам да те попитам нещо: много споменаваш магазина на Поп Богомил. А тук са дали магазин в Красно село. Има ли разлика или просто е един и същи продукт, продаван на две места?
В Красно село (bilki.bg) са 17-те билки. А на Поп Богомил има друга смес за отслабване. Има и три вида за черен дроб - за стеатоза, цироза и хепатит мисля че бяха.

# 628
  • Мнения: 5 103
Ходих и взех 17те билки. А ти с други отслабваш, така ли?

За черен дроб питах, казаха ми, че 17те билки за добър избор.

# 629
  • Варна
  • Мнения: 67
Мисля утре да ходя да ги издирвам адските смески  Mr. Green Crazy то само с четене не ставало  Whistling

Общи условия

Активация на акаунт