Не, на найлоновите торбички!

  • 16 074
  • 205
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 6 884
Какви са торбите на Фантастико?

# 196
  • София
  • Мнения: 10 328
А, де, платнени. Имаше вчера зелени и сини. По 99 ст.
Миналата година имаше прИмоция торба за многократна употреба без пари при покупка над 50 лв. Но бяха по-грозни, с някакви зеленчуци в кошница.
Сегашните са много сладки.

# 197
  • Мнения: 3 479
Ето сайта им, на първа страница са.
http://www.ff-bg.net/

Вчера моят мъж го вкарах в приключение с тази чанта. Laughing
Пращам го да пазарува и му тикам чантата в ръцете, обяснявайки, че е време да стане екологично отговорен. Взе я. Влиза в магазина с чантата под ръка  и пазарува. На касата касиерката вижда чантата и му казва: Дайте да ви я маркирам, че после да си слагате нещата в нея.
Мъжът ми: Аз си дойдох с нея.
Касиерката търси печат (слагат такъв на чантата, когато си я купуваш), но не го намира. Явно всяка касиерка слага печата на различно място.
Мъжът ми започва да се нерви: И да знаете, че няма да я платя втори път. И без това ми я натикаха насила в ръцете.
Касиерката се оказва разбрана и му удря 4 печата на различни места на чантата и не го кара да я плаща.
Мъжът ми се връща и започва да мърмори от вратата. Показах му къде е печата, точно там тази касиерка не е гледала.  hahaha hahaha hahaha

# 198
  • София
  • Мнения: 10 328
На нас май печат не ни сложиха   ooooh! Голям съм заплес.
Значи трябва да се сетя да си поискам преди да вляза вътре.

# 199
  • Мнения: 6 884
Ето сайта им, на първа страница са.
http://www.ff-bg.net/

Вчера моят мъж го вкарах в приключение с тази чанта. Laughing
Пращам го да пазарува и му тикам чантата в ръцете, обяснявайки, че е време да стане екологично отговорен. Взе я. Влиза в магазина с чантата под ръка  и пазарува. На касата касиерката вижда чантата и му казва: Дайте да ви я маркирам, че после да си слагате нещата в нея.
Мъжът ми: Аз си дойдох с нея.
Касиерката търси печат (слагат такъв на чантата, когато си я купуваш), но не го намира. Явно всяка касиерка слага печата на различно място.
Мъжът ми започва да се нерви: И да знаете, че няма да я платя втори път. И без това ми я натикаха насила в ръцете.
Касиерката се оказва разбрана и му удря 4 печата на различни места на чантата и не го кара да я плаща.
Мъжът ми се връща и започва да мърмори от вратата. Показах му къде е печата, точно там тази касиерка не е гледала.  hahaha hahaha hahaha

Е това е, жените като решат да са еко, пак ние го отнасяме.  Laughing

# 200
  • София
  • Мнения: 3 064
Аз ходя с раница и от доста време слагам всичко вътре.
Само от време на време взимам от фантастико деграленова торбичка за 10ст, защото са ми удобни за боклука.
Е, понякога взимам от плод-зеленчука, но ги карам да слагат всичко в една торба, а не една за 2 моркова, друга за глава лук. И месото. Но като цяло спестявам поне 2-3 торбички на ден, което не е малко, погледната глобално.

# 201
  • Мнения: 1 705
Е, друго си е да пратя мъжа ми да пазарува с платнена чанта и той да напъха всички продукти заедно с найлоновите им чантички вътре в голямата чанта  Mr. Green Да съм справедлива, не го е правил, но имам подозрение, че точно така ще направи  hahaha

# 202
  • Мнения: 428
Sad

Последна редакция: пт, 18 юни 2010, 12:50 от Ardea

# 203
  • Мнения: 1 192
Само, че защо в темата за торбичките, проблемът ни е в главичките...

# 204
  • Пловдив
  • Мнения: 5 022
Може би от 2г. и повече, си нося винаги с мен една -две торби от плат. Отказвам винаги найлоновите, обяснявам ЗАЩО и си вадя моите.
По магазините доста хора ме поздравяват, други ми се чудят на акъла... Mr. Green

# 205
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Имам си две чанти от типа Green bag в тях си нося покупките. Едната ми е даже с фолио вътре и е много подходяща за месо и мляко, държи си доста време хладно вътре. Другата е от Пикадили, тя пък се сгъва като малко портмоне. Не искам гадни найлонови торби, особено ако са дебели, особено ако са по 0.50 ст  Naughty

Общи условия

Активация на акаунт