СЕПТЕМВРИЙСКА мама чака с нетърпение,сърчице да чуе с умиление!

  • 17 986
  • 699
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 15
Здравейте милички Hug
Аз утре съм на преглед и съм толкова притеснена, че не мога да си събера мислите и за една минута та да ви напиша нещо смислено  Tired Сигурно до утре ще се пръсна, просто място не мога да си намеря  Sad Това е от мен за сега, да не ви развалям повече настроението, живот и здраве, утре ще ви пиша пак  Hug Стиснете по едни палчета, вашата подкрепа много ми помага  Hug  Hug  Hug

 bash Абе жено, бебо сигурно си спи спокойно, а ти с твоите притеснения кой знае какъв дискомфорт му вкарваш! Аз стискам здраво палци и за теб и за всички други ама недей така. Наистина с тия нерви му вредиш! Каквото има да става ще стане. Ще си докараш някоя болест така. Успокой се и си мисли, че всичко е наред!  Hug Heart Eyes  Hug   bouquet

Мъжа ти не успява ли да те успокои?

# 691
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Jani4ka ох, не помня откога не съм се смяла така  smile3532 Благодаря ти, мила, и на всички останали дето още ми търпите глупостите  Hug За съжаление милото в момента е на 4000км от тук и му е малко трудно да ме успокоява  Tired
П.П. Много хубави темички сте наизмислили, всички ми харесват  Hug   bouquet

# 692
  • у нас
  • Мнения: 1 870

И да питам аз Ulia, тя пита ли въобще мен или Tommelise, когато реши да ни промени заглавията? Защо не си измисли нейни, а краде нашите ?Пък чак си позволява и фриволието да ги променя? И на заглавието, което бъде избрано ще пише отзад оригиналния автор?


 hahaha hahaha hahaha hahaha hahaha

И пак да кажа за термина- определя се по първия ден на последната редовна менструация, а на ултразвуковото изследване по параметрите излиза др. тъй като много често срока на бременността не съвпада с определения при измерванията Peace

Danna_2010 дава лунарнитете месеци, а Jani4ka календарните  Joy за това ви се получава разминаване в мненията. В Аг-то предпочитат да се работи с лунарни. Peace и ще видите че на амбулаторните листчета след време ще ви пише m.l.- от латински Peace

# 693
  • Мнения: 3 637
Здравейте момичета!Стахотни заглавия сте предлойили,но в момента нямам време да пусна анкета,защото чак утре ще съм на компа,а дотогава ще сме изписали 50 стр.!Сега сядам да дооправа новата тема и да я пусна.Не искам да се сърди никои,ще сложа заглавието "Септември още е далече,расти спокойно,мъничко човече.",а за следващата тема ще гласуваме!Извинявам се още един път  Sad !
Добре дошли на новите мама   bouquet !

# 694
  • у нас
  • Мнения: 1 870
което и да сложиш всички ще сме доволни Hug

някой да предявява някакви претенции newsm66 Mr. Green

# 695
  • Словения
  • Мнения: 32
Здравейте, момичета  bouquet Аз тъкмо се зарадвах, че се е стоплило заради снега, който пак ни затрупа, а пък то пак се очакват застудявания Whistling
kittykat, стискам палци за прегледа Hug
Желая ви хубав ден!

# 696
  • Мнения: 2
което и да сложиш всички ще сме доволни Hug

някой да предявява някакви претенции newsm66 Mr. Green
tooth tooth tooth

# 697
  • Мнения: 15
kittykat, радвам се, че съм успяла да те разсмея мила!  Hug  Hug  Hug


някой да предявява някакви претенции newsm66 Mr. Green

То ще си покаже скоро. hahaha

# 698
  • Мнения: 3 637
Момичета хаиде в Новата темичка http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=468234.new#new ,дано ви хареса,ще има подобрения ,но утре!Нямам време  Hug Hug Hug !

# 699
  • Мнения: 1 897

И да питам аз Ulia, тя пита ли въобще мен или Tommelise, когато реши да ни промени заглавията? Защо не си измисли нейни, а краде нашите ?Пък чак си позволява и фриволието да ги променя? И на заглавието, което бъде избрано ще пише отзад оригиналния автор?


Виноват! Признавам си. Embarassed

което и да сложиш всички ще сме доволни Hug


някой да предявява някакви претенции newsm66 Mr. Green

Смея ли да предявя претенции след тоя емотикон с бухалката!  Flutter


Danna_2010, ще приложа някои от твоите бабешки илачи върху моята настинка.  Peace

Общи условия

Активация на акаунт