СЕПТЕМВРИ още е далече,расти спокойно,мъничко човече!

  • 18 985
  • 710
  •   1
Отговори
# 705
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Чудя се и не ми е ясно как така първо ходите за потвърждаване на бременост и в 3-тия месец ходите за регистрация.Аз до сега и трите пъти веднага след положителния тест отивам с направление,гледат ме на видеозона потвърждават плоден сак и ме регистрирват.Веднага ми се пускат и изследванията ,който за задължителни - кръв,урина, цитонамаска и кръвна група,която се плаща не е към касата.Всичко това става още в 5-та най много 6-та седмица.Знам,че колкото по рано се регистрирате толкова по добре,а вие чакате още и това ми е чудно  newsm78,ами ако недай си боже нещо не е наред как ще разберете пу-пу-пу  Praynig Praynig Praynig(винаги от това ме е било страх).
Миии, няма какво да се чудиш  Simple Smile Аз лично не съм си избирала кога да ме регистрират като бременна. При първия преглед(10дни закъснение) бях с направление, да, регистрира бременост, но доктора каза, че е рано за женска консултация. Втория път бях в осма седмица, отново със старото направление, прегледаме с видеозон, пари не ми е искал, всичко беше ок, каза че са 2-чки и , че следващия път ще ме запише в женската консултация. Трети път - днеска - ме записа!Даде ми направления за разни изследвания. Така, че не мисли, че сме несериозни и не ходим на прегледи  newsm10 Аз лично съм много изпълнителна (още от училище   Stuck Out Tongue Winking Eye )

# 706
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 260
ilik123  аз нямах това предвид.Явно лекарите са несериозно.Нали ,ако плода не е наред нещо с него трябва да се махне.колкото е по рано толкова е по добре.И как на мен винаги до сега са ми пускали изследвания още в 6-та седмица  newsm78 и съм регистрирана и ме следят,колко наддавам,кръвно и тем подобни.Това ми е странно.другото,което е,че знам,че сега даже и да получа болки на де дава господ  Praynig Praynig Praynig просто отивам да ме видят и да се види какво става.Незнам аз ли случвам на доктор  newsm78.И все пак говоря за лекар от една обикновенна болница с не много добре реноме Въпреки,че не виждам защо,аз нямам забележки и съм доволна.Предния път ме регисрираха в поликлиника пак в 5-та седмица.

# 707
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
Гинеколозите изписват редовно Олинт и Виброцил на бременни, те не са ли запознати с рисковете, не знам.
Ох, ако наистина може да се ползват е супер, те поне наистина действат, аз лично съм много доволна и от двата, въпреки че Виброцил ми е любим  Hug

# 708
  • Мнения: 214
ilik123  аз нямах това предвид.Явно лекарите са несериозно.Нали ,ако плода не е наред нещо с него трябва да се махне.колкото е по рано толкова е по добре.И как на мен винаги до сега са ми пускали изследвания още в 6-та седмица  newsm78 и съм регистрирана и ме следят,колко наддавам,кръвно и тем подобни.Това ми е странно.другото,което е,че знам,че сега даже и да получа болки на де дава господ  Praynig Praynig Praynig просто отивам да ме видят и да се види какво става.Незнам аз ли случвам на доктор  newsm78.И все пак говоря за лекар от една обикновенна болница с не много добре реноме Въпреки,че не виждам защо,аз нямам забележки и съм доволна.Предния път ме регисрираха в поликлиника пак в 5-та седмица.

На мен лекарката ми каза да не бързам много много, отидох на лекар точно в 5 г.с
и тя ми каза че е прекалено рано за Ж.К
и ме извика след месец който минава след няколко дни.
сега края на седмицата като отида вече ще ме заведат за консултация и ще ми пусне изслевания
до сега не съм чувала някой да го заведат в 5 г.с
всичките ми приятелки ме посъветваха да отида на лекар чак след 9 г.с
защото било рано и бремеността се води т.н химическа
Аз мисля че лекарите все пак си знаят работата и щом 90% от тях не завеждат толкова рано значи така трябва
Поздрави  Hug Hug

# 709
  • Мнения: 3 637
Момичета четох ви до сега и ще се намеся.Относно Ж.К. всеки се записва когато иска или когато доктора прецени,ако искате може и в 5 седмица,може и в  8 месец да се запишеш,то си е за нас.Така че наразбирам какво толкова е станало.Кои когато си иска или прецени.Всичко е Божа работа,радвайте се на тумбачетата и да имаме живи и здрави бебенца,пък женските консултации,не са чак толкова важни,някога нашите майки и баби да не са ходили?А пак ето ни има ни.Аз лично на ж.к. ходя да видя бебчето да се увера че е добре и за да ми се направят нормалните изследвания.Немисля че някои ход за друго!
Гледам има много болни мами!Пазете се повечко и скоро да оздравявате!  Hug
Браво за хубавите прегледи днес ,Ембер и аз сам на 15  Mr. Green ,тогава ще се отчитаме!

# 710
  • Пловдив
  • Мнения: 1 563
Да, важното е да сме живи и здрави всички, мами и бебочета малки  Praynig!
Хайде, скачайте в новата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=470986.new#new
И нали се разбрахме, без много критики, първата ми е  newsm53 !

Общи условия

Активация на акаунт