VIP АГ Варна - 2

  • 65 430
  • 815
  •   1
Отговори
  • Мнения: 50
Темата е за мнения и коментари за VIP АГ Варна,за да бъдем в полза на мамите,които все още не са решили къде да раждат.
Моята история:
Раждах там преди 3 месеца при д-р Маджаров.С него ме свърза лекарката,която ми водеше ЖК.В стаята бях сама,имаше още едно легло,което можеше да се използва от мой близък ако имах нужда (макар че извън часовете за свиждане не раззрешават посещения и ако някой дойде на проверка ми казаха,че щели да кажат,че не знаят,че някой има при мен  Laughing ).Имаше още климатик,от който аз лично не съм се възползвала,понеже беха пуснали парното и беше адски горещо.Аз бях секцио,седи се 24 часа в т.нар.реанимация и те наблюдават нон стоп.На другия ден ме преместиха в стаята и ми казаха да ставам колкото мога по-често,за да се раздвижвам,на 3-тия ми донесоха детенце.На 5-тия ни изписаха.Преди изписването мъжа ми плати 1000 лв долу на касата и му дадоха фактура  Grinning  Исках да запомня този ден само с хубави спомени и чувства.....и така го помня.

Линк към сайта на болницата:
http://hospital-agvarna.com/index.php?m=71&lang=1

Телефони на доктори и акушери:
http://hospital-agvarna.com/index.php?m=385&lang=1

Линк към старата тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=171328.0

И на финала ..... здрави бебчета на всички!   bouquet

# 1
# 2
  • Мнения: 290
запис и от мен да ви следя Peace

# 3
  • Под липата
  • Мнения: 620
almost_angel , браво за телефоните на лекарите! Hug Ще са ми от полза.

# 4
  • Мнения: 1 165
Записвам се и аз да следя.Живот и здраве март месец ще раждам там

# 5
  • Варна
  • Мнения: 130
Да се запиша,а ще пиша когато остане време Simple Smile

# 6
  • Под липата
  • Мнения: 620
 Днес посетих някои магазини за да се осведомя за цените - комплект за изписване, ританки, бодита и т.н. Тоооо..., има време, но исках да зная и да съм подготвена. Та, момичето от магазина, ми каза че когато реша да купувам комплект , да се поинтересувам за изискванията на болницата в която ще раждам  newsm78. Това ме изуми! От къде на къде, ще се съобразявам ? Има ли такова нещо в АГ?

# 7
  • Мнения: 50
Ох тоя народ съвсем изтрещя!  Joy Няма такива глупусти.Откъде накъде ще ти казват с какво да си облечеш детето.Не се притеснявай изобщо,нити на 4-ч ,нито на 7-мия имат претенции за облеклото на бебчо.
 Joy

# 8
  • Под липата
  • Мнения: 620
Ама, аз днес останах ей така  Shocked  Даже си представих поне 4 вида комплекти за изписване - един за АГ, един за МД, за ОБ и за ...и аз не знам къде още...

# 9
  • Мнения: 67
Аз знам, че в МД си имат комплекти за изписване на бебчетата  Peace може и това да е имала предвид, или просто да ти го е казала, за да се намира на приказка  Laughing

# 10
  • Мнения: 676
Аз съм раждала преди 3 години на Вип-а и преди един месец на 4-ия етажв диференцирана стая и като цяло съм доволна и от двете, но на 4-ия излиза значително по-евтино.За диференцирана стая се плаща по 45лв. на вечер, носят ти в стаята храната и си сама.Бях доволна от акушерките нямам оплаквания.Аз съм също от привържениците на АГ болница освен друго и заради неонатологията, защото наистина не дай си боже нещо му има на детето това е мястото.

# 11
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Момичета, а дали има Ден на отворените врати в АГ болница?  Rolling Eyes Hug

almost_angel, благодаря за темата и за полезната информация!   bouquet  Имам предложение - в първия пост да сложим актуални цени за избор на екип, ВИП стая и др.

rvatova, какво означава диференцирана стая?  Rolling Eyes Един вид ВИП стая, но на 4-я етаж, така ли? Какво включва по-точно? Кое е по-добрия избор диференцираната стая или ВИП-а на 7-я, според теб, щом си минала и през двете?  Hug Цени?  При кой лекар ражда? Ти ли си го избира? Сори за многото въпроси...  BlushА за неонатологията съм напълно съгласна.  Peace Да са ви живи и здрави дечицата!  Hug

Отивам да чета старата тема!  Hug

Последна редакция: вт, 02 фев 2010, 21:41 от mar4ela5

# 12
  • Мнения: 50
Няма проблем да сложим актуални цени,но аз нямам такива и незнам откъде да намеря,затова разказах моето раждане,като тези 1000 лв включваха абсолютно всичко - допълнително не са ми искали пари.
За диференцираните стаи доколкото знам трябва да има свободни,иначе ако няма незнам как се процедира,но нека каже някой ,който е наясно.
За отворените врати - мисля,че няма проблем да отидеш и да разгледаш,ако си имаш вече избран лекар.Моя ни разведе още месец преди раждането - показа ни стаите,обясни ни всичко без да съм го питала. mar4ela5 мисля,че няма да е проблем да разгледаш.  Peace

# 13
  • Варна
  • Мнения: 130
Аз се преместих  от нормална в диференцирана стая на 4ет. заради студа Simple SmileИма бебшко легълце на колела което може да се движи,хладилник,фотъойл ,масичкаа......обща баня и тоалетна със съседната диференцирана стая!!!!Цената е 45лв на нощувка и винаги може да се преместиш стига да има свободна.Най -важното е ,че при теб може да има някой близък човек през цялото време,не правят проблеми понеже си е самостоятелна стая!

# 14
  • Варна
  • Мнения: 1 553
С какво се отопляват  ВИП стаите в АГ, някой има ли представа ?
Лично аз нямам добри впечатления и спомени от АГ болница като цяло, а и като попрочитам не са се променили много нещата там.

Общи условия

Активация на акаунт