Подсъзнанието може всичко 21 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 98 978
  • 732
  •   1
Отговори
# 615
  • София
  • Мнения: 1 210
humanis, за животните в зоопарка и аз мислех в един момент. Не е лоша идеята, обаче се съмнявам, че ще разрешат на външни хора нещо повече от "финансово" осиновяване. Но може да се пита  Simple Smile

# 616
  • София
  • Мнения: 38 498
Колко ми е добре да ви чета...

# 617
  • Мнения: 3 118
humanis, и аз не знам дали ще позволят да си осиновиш животинче у дома. Най-много да позволят по-чести посещения отблизо. Но наистина само гадаем, по-добре да се обадиш да питаш.
За мен темата за животните, лишени от ласки и грижи е особено чувствителна. Мисля, че е един от най-важните уроци, които трябва да науча в този ми живот. Старая се да се раздавам максимално и го правя с много любов. Слава Богу намират се и съмишленици.
Най-съкровеното ми желание от известно време е да имам моя къща с голям двор и да се радвам на любимците си там. На картата на желанията имам къща с кучешки колибки Simple Smile И не пропускам новолуние, за да си я поискам. Вярвам, че ще я имам. Даже не се питам откъде ще се появи.
Много много ми се ще хората да станат поне малко по-отговорни и да се намерят стопани за изоставените животни.

RуmiK, върла фенка съм на Хелена.... Simple Smile

# 618
  • Universe
  • Мнения: 1 556
За мен темата за животните, лишени от ласки и грижи е особено чувствителна.

Много много ми се ще хората да станат поне малко по-отговорни и да се намерят стопани за изоставените животни.


И за децата   bouquet

# 619
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аз не съм от най-възвишените май Simple Smile, но за животните мога да мисля само след децата. Знам, че не им е леко и на животинките, но от тях на учлицата няма място за децата.

А което  е по-лошото много хора вместо деца гледат кучета и даже ги пързалят на детските площадки. Другите екстри дето оставят след себе си, не ги коментирам даже.

# 620
  • Мнения: 13
Привет на всички,
много обичам облаците, като малка мислех, че те са като друга земя където жижеят други същества и ми беше мечта да скачам върху облаците...
http://www.youtube.com/watch?v=CR3dM-GlZK8&feature=player_embedded#

# 621
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
Аааа,  момичета, това и аз съм го чувствала и усещала... Laughing  Виждам всичко отгоре и все едно съм голям балон. Усещането е безтегловност, лекота...беше много странно  чувство, защото нямах контрол...реех се, без да знам накъде ще отида ...но това повече го спрягах не като визуализация, а като релаксация  на тялото... Rolling Eyes  

Благодаря ви за отговорите!  Hug


Сега си представи, че гледаш от тази гледна точка когато визуализираш полет. Тогава обаче имаш контрол. Дадох полета като пример, защото обикновено тогава гледната точка е точно през собствените очи. По подобен начин виждаш и когато не летиш, но визуализираш гледайки с очите си, а не отстрани.

# 622
  • Мнения: 3 674
Аааа,  момичета, това и аз съм го чувствала и усещала... Laughing  Виждам всичко отгоре и все едно съм голям балон. Усещането е безтегловност, лекота...беше много странно  чувство, защото нямах контрол...реех се, без да знам накъде ще отида ...но това повече го спрягах не като визуализация, а като релаксация  на тялото... Rolling Eyes  

Благодаря ви за отговорите!  Hug


Сега си представи, че гледаш от тази гледна точка когато визуализираш полет. Тогава обаче имаш контрол. Дадох полета като пример, защото обикновено тогава гледната точка е точно през собствените очи. По подобен начин виждаш и когато не летиш, но визуализираш гледайки с очите си, а не отстрани.

арт мама, много благодаря за разясненията!    bouquet  Обезателно ще пробвам ! Hug  Обичам да експериментирам нови неща...а и човек всеки ден научава нещо ново!  Peace


Привет момичета,

днес ме осени идеята да осиновя животинче от Зоопарка  Crazy на такава вълна съм напоследък. Ето линк към слънцата чакащи някой да ги осинови http://zoosofia.com/index.php?categoryid=3&p17_sectionid=2 , скоро бях там и си тръгнах леко огорчена от тъжното излъчване на тези красавци. Повечето от тях са осиновени но явно само "финансово".  Липсва  им любов, доста осезаемо при това. Ако има желаещи, можем да го направим като организация "подсъзнанието може всичко 21" Wink В етап на проучване съм и не съм сигурна в достоверността на информацията от сайта

Да, на снимаките  определено се вижда/ усеща  , че  някои  от животинките са тъжни  Rolling Eyes А защо се дават за осиновяване, не вдянах... Embarassed Да не би да затварят Зоопарак..или просто не могат да се гирижат за тях?!   Thinking  Горките животинчета...  Sad   

Последна редакция: ср, 17 фев 2010, 23:24 от ЧервеноВинце

# 623
  • Мнения: 197
"Осиновяването" на животните от Зоопарка наистина има главно финансова страна...Никой не ти го дава за вкъщи  Laughing Трудно би било да отглеждаш слон,примерно...Животното си остава в зоо - то, но ти му поемаш храната и там каквото е нужно, имаш право да го виждаш когато решиш, да си го кръстиш както ти харесва и такива работи  Wink По принцип не съм против осиновяването на животни от зоопарка,но това би било последното нещо ,което би ми хрумнало  Embarassed Просто има толкова много деца, които чакат приемни семейства,котета и кучета в приюти и по улиците,че ако реша да направя добро,на човек или животно,сигурно ще се насоча натам  Peace Жалко,че засега нямам финансовата възможност да го направя...Бих осиновила дете,или поне бих станала приемен родител...Зверствата в домовете са страшни, в приютите за животни - също  Cry Как се справяте с това? На мен не ми излиза от главата случая на Сашко....Умирам бавно цял ден...Не мога да мисля за друго...Дайте ми логично обяснение защо се случва това.... Confused

# 624
  • Мнения: 818
Винце добре дошла Simple Smile
само надникни тук  bouquet

# 625
  • София
  • Мнения: 606
Днес ми попадна нещо интересно за цветовете ( текста не е мой, от неизвестен автор в един форум беше) и понеже скоро си говорихме на тази тема реших да го сложа тук с риска да повторя вече някого:

ЦВЕТЪТ НА ДРЕХИТЕ

Цветът на дрехите ,които носим,е от съществено значение за подобряване или влошаване на излъчването на аурата.Всяка цветна дреха поражда у нас определено настроение.

ЧЕРНАТА дреха предизвиква отдръпване от света и аз препоръчвам да не се носи черно,най-вече бельо.Аурата може да заболее от постоянно носене на черни дрехи.
СИВАТА дреха задълбочава безразличието и депресията.Ако сте изпаднали в такова състояние,веднага си облечете нещо по-цветно,по-ярко ,по-жизнено.
Дрехи с ЧЕРВЕН цвят се носят,когато имате нужда да повишите жизнения си тонус.Червеното ще ви помогне да наложите себе си.Но този цвят поражда също и гняв ,и избухливост.
ОРАНЖЕВИЯТ цвят придава смелост и творческа експанзивност.
ЗЛАТНИЯТ е израз на богатство,власт и могъщество.
ЖЪЛТОТО дава сила на ума и на нервната система,а
ЗЕЛЕНОТО хармонизира сърдечната дейност и успокоява.
ТЮРКОАЗЕНИЯТ/синьозелен/ цвят предизвиква чувства на закрила и подкрепа.
КОБАЛТОВОСИНЬО настройва към духовност и безпределност,
ИНДИГОТО-към размишления,а
ВИОЛЕТОВОТО неутрализира негативната енергия около нас.
СРЕБЪРНИТЕ дрехи ни отдалечават от действителността, но чисто
БЕЛИТЕ ни дават възможност за сливане с най-висшите невидими същества и за изпълване с любов.

Аурата и взаимодействието й с цветовете, които ни обкръжават.

а) Жълтият цвят е цветът, който е в пълен синхрон с аурата и я предпазва от вредните лъчения и радиовълни, които от своя страна могат да окажат смущения в нейната вибрация. Препоръчва се завихрянето на групите аури, най-вече за наранената аура.

б) Червеният цвят е цветът, допринасящ за гъвкавостта на аурата, както и за нейната еластичност. Препоръчва се за хора, заобиколени от машини.

в) Синият цвят е цветът, който пропуска в аурата срещуположната по полюс енергия. Той се препоръчва на безбрачни и вдовици над 25 години.

2. Начин на обличане в синхрон с основните енергоизточници и  ползването на дрехите за лечение.

а) Всеки човек с помощта на подходящи дрехи дава пълен достъп до изобилната слънчева енергия. Тази енергия човек може да допусне до себе си чрез носенето на памучни дрехи. Единствено това е ключът ключът към улавяне и усвояване.

б) Памучните дрехи, съчетани с цветовете полезни за човека дават достъп до лунната енергия, която е най-необходима за аурата. Полезни цветове са жълт, червен , син, зелен, оранжев, бежов и бял.

в) Тези два начина съчетани в едно дават възможност на човека да се ползва от остатъчната енергия на земята, която , ако не се усвои от хората , се връща към слънцето и засилва ядрения синтез.

3. Аурата като източник на информация на подсъзнателно ниво и помощните средства за усвояване от човека.

а) Когато човек се храни с храни от жълтата цветова гама, той чрез очите си си отваря необходимия канал за получаване на информация о тогава чрез храносмилателната система се усвоява информацията, носена от храната, заредена и пречупена през жълтия цвят.

б) Когато човек приема вода, тя задължително трябва да е дъждовна, защото тя е заредена с инфрачервени лъчи от слънцето, които от своя страна са единствения начин за предаване на нивото на радиация и дават небоходимата команда на организма за пренастройване. Водата се явява като преносител и трансформатор на тази информация.

в) Когато човек спи, трябва поне три часа от съня  да са през нощта, защото тогава чрез силата на светлината, която е  в синьо, се подава информация на подсъзнателно ниво, която е небходима за подредба на психиката и мисълта.

# 626
  • Мнения: 13
Привет на всички вас  Heart Eyes
извинете ме че се бавя с превода от испански... само искам да споделя,че днес много ми се гледаше някакав филм, не знаех какъв точно...да уточня че нямам тв и само нета ползвам...и почнах да си търся нещо за гледане, исках аватар, но никой от филмите не ми се зареждаше,което до сега не ми се е случвало. Случайно намерих един филм и го изгледах без проблем, много ми хареса и искам да ви го препоръчат, има и книги и е по истински случай, авторат на книгите е Дан Милман, а филмът се казва Пътят на война или Мирният войн. красиви санища!

# 627
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Случайно намерих един филм и го изгледах без проблем, много ми хареса и искам да ви го препоръчат, има и книги и е по истински случай, авторат на книгите е Дан Милман, а филмът се казва Пътят на война или Мирният войн. красиви санища!

Бях го препоръчвала  Peace
Peaceful Warrior (2006) - http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=194345&hit=1

Казват, че книгите били доста по добри - Дан Милман е идвал в България през 2007г. Wink
Милман, Дан :
Пътят на мирния войн - http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=1705.0
Свещеното пътуване на мирния воин   - http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=2391.0 /отдолу има линк за сваляне/
Пътуванията на Сократ - http://www.izvorite.com/smf/index.php?topic=2385.0 /отдолу има линк за сваляне/





# 628
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Това, което прави живота интересен,
е възможността да осъществиш мечтите си!

Мечтите се измерват
именно чрез тези две понятия
и са толкова големи,
колкото ги направим ние самите...

Следователно,
човек е толкова голям,
колкото сам пожелае да бъде!

Нашата същност (душата)
и нашият смисъл на съществуване (мечтите),
са уникални, защото ние самите
ги формираме и избираме...




Вълшебен ден ви желая Hug

# 629
  • Мнения: 10 687
Само да кажа "Привет!" и отивам да ви чета назад, че имам доста да наваксвам   Grinning  

На всички много  Hug  Hug  Hug

Общи условия

Активация на акаунт