Fragrancedirect.co.uk- 7!

  • 42 998
  • 744
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 122


Доставка за Европа

Въздушна поща 2.49 + 1.99 за всеки следващ продукт. Тази услуга е валидна за поръчки под 60 лири.
С тракинг номер 6.50, за всеки следващ продукт +2.50 /таксите са в британски лири/

При регистрация над полето Postcode има следния надпис : натискате го, за да се регистрирате в сайта и продължавате със указаните стъпки

Кодчета за отстъпки

тема 1 тема 2 тема 3 тема 4 тема 5 тема 5

# 1
  • Мнения: 4 202
Прехвърлям се в новата тема  Crazy

# 2
# 3
  • на терасата
  • Мнения: 663
Днес си взех от пощата пакетчето, изпратено на 15 януари. Много съм доволна, всичко е ОК.

# 4
  • Мнения: 1 152
рак-щрак, сподели какво си имаш вече?  Simple Smile

# 5
  • Бургас
  • Мнения: 5 680
Да се наредя и аз тук в очакване на нещицата си  Mr. Green

# 6
  • In The Middle Of Nowhere
  • Мнения: 2 587
Тук   bouquet 

# 7
  • София
  • Мнения: 957
Да се повторя от края на миналата тема  Simple Smile:
Получих този, но не ми допада. Ще го продавам... Ако някой се интересува да ми пише на лични. Цената си е като в сайта с 3 лири доставката.
http://www.fragrancedirect.co.uk/Elizabeth-Arden/Elizabeth-Arden … 00ml/invt/0002986

# 8
  • на плажа
  • Мнения: 1 866
 Защо не отбележите в началото, че няма смисъл да се пуска поръчката с тракинг номер за Бг( поне да няма други набутали се като мен)?

# 9
  • на терасата
  • Мнения: 663
Цитат
рак-щрак, сподели какво си имаш вече?

Получих NOA и Fidji.
NOA го харесвам отдавна, но досега не съм го имала. Хубав е, нежен и кремест, каквито обичам.
Fidji го взех за майка ми, но определено ще го делим, много ми харесва. Тя имаше Eau de parfum в отдавна миналите времена на детството ми. Но и Eau de toilette, който получих днес си е супер!

# 10
  • Мнения: 1 152
Ноа и аз много го харесвам, дори сега съм с него  Blush. А Фиджи не познавам, какъв аромат е?

# 11
  • на терасата
  • Мнения: 663
Fidji е букет пролетни цветя: зюмбюли  и нарциси. Мирише ми на Великден Simple Smile Траен е и се забелязва. За някои може  да е ретро, защото е различен от модерните в момента аромати.
Ето го:
http://www.fragrantica.com/perfume/Guy-Laroche/Fidji-2068.html
Бергамотът и лимонът почти не се усещат, много добре освежават зюмбюла. Моят нос не усеща, обаче, нищо от средните и базовите нотки. Може би само някакво напомняне за роза...

# 12
  • Мнения: 1 152
Благодаря ти, ще го разуча!

# 13
  • Мнения: 4 202
Fidji е букет пролетни цветя: зюмбюли  и нарциси. Мирише ми на Великден Simple Smile Траен е и се забелязва. За някои може  да е ретро, защото е различен от модерните в момента аромати.
Ето го:
http://www.fragrantica.com/perfume/Guy-Laroche/Fidji-2068.html
Бергамотът и лимонът почти не се усещат, много добре освежават зюмбюла. Моят нос не усеща, обаче, нищо от средните и базовите нотки. Може би само някакво напомняне за роза...

Как хубаво си го описала, прииска ми се да е Великден, прииска ми се да имам парфюма  Crazy

# 14
  • Мнения: 658
мисля и аз скоро да си поръчам нещичко,че отдавна не съм го правила

Общи условия

Активация на акаунт