Фотокниги

  • 37 937
  • 725
  •   1
Отговори
  • Мнения: 8 939
В Блърб, Инкубук и Артскау: МОЖЕ ДА СЕ ПИШЕ НА КИРИЛИЦА



$ promotion code: BLURBTREAT
£ promotion code: BLURBTREAT2
€ promotion code: BLURBTREAT3
20% офф и безплатно изпращане



Как се прави книжка в Артскау
Актуални кодове за Артскау
Благодарности на Микки за подготвянето и поддържането на последните два линка
Check out codes:
 (въвеждат се при поръчката)

Credit&Discount codes:
виж тук

кодове за еднократна употреба тук

Ако някой иска да даде своите кодове, да пише в темата и ще ги добавя. Взимат се от тук

Ако ви трябват кодове за нещо специално от кравичката (ключодържатели, орнаменти, часовници и др.) пишете в темата и някой ще ви услужи



доставката е 24.99 до България!
и инструкциите как да си направите книжка в Инкубук


ВАЖНО!

в Control Panel, Regional and Language options трябва да са нагласени на United States за да работи!

За книгите на Инкубук, както и другите, не забравяйте да оставяте достатъчно свободно място(1-2.5 см!) по краищата и по вътрешната страна на страницата! Фотошопските файлове трябва да са с размерите посочени за книгата и 300dpi. Готовия файл може да е JPG или PNG формат, но ако използвате PNG, прозрачните чати ще излезнат черни в Инкубук и бели в Артскау!!

Малкият квадрат 8.5х8.5 инча в Инкубук е само с меки корици!

Ако не можете да се справите с фотошопа, горещо препоръчвам Фото Фюжън


Преди да поръчате нещо, проверете RetailMeNot.com или Google за купони Peace


Само за щатите:

MyCanvas.com
winkflash.com
MYFREEBOOK – безплатна книга до 20 стр.
Picaboo.com
1PFMDB-WE – free medium size book
MyPublisher.com

Други сайтове за картички и календари
Vistaprint.com
shabbymissjenndesigns.com


Непроверени сайтове:
Albelli.com - 24-страници 7.75 x 5.75 инча, ландскейп
код: momspaceab81
albelli.com , казват, че не пращат до Европа, и препоръчват да се използват европейските им страници - на немски и нидерландски (www.albelli.nl and www.albelli.de)
smilebooks.com
smilebox.com - оттам не може да се поръчва. правиш си картинките и сам си ги печаташ, или запазваш като снимка


Готови фотошопски рамки:
QuickPages
Отстрани в менюто има и много други елементи, но конкретно рамките се водят QuickPages  Като цъкнеш на желаната рамка ти отваря страница, на която трябва да натиснеш "Download freebie from designer's website". Този линк те препраща където трябва






Специални благодарности ^Ekaterina^ и Ralfieta - за труда да систематизира информацията по темата. Също искам да благодаря на всички които пишат в тази тема, пускат нови кодове и я поддържат на първа страница! bouquet  bouquet  bouquet

Приятнo книгоправене!


Празнична работилничка за фотокниги - трета тема!
4та тема за фотокниги
Фотокниги 5

ШРИФТОВЕ

http://www.lenagold.ru/tool/font.html
http://www.fontsquirrel.com/

# 1
  • Smallville
  • Мнения: 994
Пу първа.Да ви питам,колко чакате,преди да пишете на Кравата,че не ви е пристигнало нещото?Аз чакам едни снимки от 15 дек.шипнати и се чудя да им пиша ли вече?

Чудя се защо нещата не се доставят срещу подпис,така може да се злоупотребява Thinking

# 2
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Долу-горе толкова чакам - между 40-ия и 45-ия ден им пиша. Peace

# 3
  • Vaudreuil Canada
  • Мнения: 2 609
Някой беше писал че от кравичката го посъветвали да изчака 45 дни преди да се оплаква Simple Smile

# 4
  • Smallville
  • Мнения: 994
Току що си погледнах в ордер-хисторито,поръчката била от 9 дек.,значи с чиста съвест се оплаквам Twisted Evil

# 5
  • Мнения: 473
Привет. Получих книжки 7/5 платени на 21 ноември. Вече ги бях отписала и водихме дълга коренспонденция с кравата, и с последния имейл който си разменихме - потвърдих си адреса и до колкото разбрах са ми пратили нови. Това става вчера, а ето и мейла
Hello,
 
I have arranged re-shipment for you, new #1599988. Sorry for any inconvenience caused. Thank you!
 
Best regards,
Cecilia

Та питането ми е , ако съм разбрала правилно, че са ми пратили нови - какво да правя в случея след като днес получих първите ?  Rolling Eyes


Значи казвате, нещо да не правя. Ако им пиша да им кажа че съм ги получила сигурно ще искат да им платя другите  Rolling Eyes

# 6
  • Мнения: 71
Ами на различни хора различно отговарят. На мен ми отговориха че заради празниците дъра бъра 45 РАБОТНИ ДНИ да чакам. Календара ми е шипнат на 11 ноември и още го няма. Писах им 2 пъти, на втория път ми казаха че ще се организират да ми пратят нов....е още се организират(1 седмица)...
Някой знае ли като кажат че ще го шипнат на ново колко се моткат докато го шипнат? newsm78

# 7
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Значи казвате, нещо да не правя. Ако им пиша да им кажа че съм ги получила сигурно ще искат да им платя другите  Rolling Eyes

При мен се получи същото, писах им, че не съм получила едни орнаменти, получих ги на следващия ден и те ми бяха писали, че са ги пратили наново. Rolling Eyes Мислих, мислих, и реших да не им пиша, за да не ме карат да ги плащам пак (те така и така не ми трябват два пъти еднакви)... Rolling Eyes

# 8
  • Мнения: 5 598
АЗ с моите прословути календари -разменихме си десетина писма-то не беше "ааа,не може да бъде",не беше"снимай ги грешните"- ми аз си ги оправих и ги подарих.Вярно,че се отварят наопаки,ама все е нещо.
Като им копирах писмото от ноември,дето пишат,че ще ми пратят наново, се опули оная Сесилия и даде на заден.Обеща да ми прати.
А да видим ще имат ли нашите за Великден нов календар  Mr. Green

И чек-аут код за  5 снимки 8/10 -май за 2 долара всичко  Peace
Валиден няколко дни,ама забравих точно

8X10PRINTS199

# 9
# 10
  • Мнения: 473
Ами на различни хора различно отговарят. На мен ми отговориха че заради празниците дъра бъра 45 РАБОТНИ ДНИ да чакам. Календара ми е шипнат на 11 ноември и още го няма. Писах им 2 пъти, на втория път ми казаха че ще се организират да ми пратят нов....е още се организират(1 седмица)...
Някой знае ли като кажат че ще го шипнат на ново колко се моткат докато го шипнат? newsm78

И ние дълго кореспонденция от този род водихме (с 45-те дни), но в последното писмо бях вече леко изнервена и им казах че 2 месеца са напълно достатъчни за доставка на една пратка от където и да било и да кажат какво ще правим , защото на мен ми писна да чакам. И последва да си потвърдя адреса, и като го потвърдих с големи букви "Да, това е !" ми пратиха писмото копнато по горе.

# 11
  • Мнения: 1 369
 И моите книжки тръгнаха от..не знам точно къде... на 18.12, очевидно са ги пуснали пеша да ходят. Цвети ме обнадежди,че може да стигнат скоро. И на мен ми писаха да си ги чакам още... 45 дни можело да отнеме. Остават ми още 5 дни и може пак да им се сърдя. Или пък 45 работни дни??? Календарите ми,слава богу, стигнаха точно 2 дни преди Коледа, извадиха късмет бабите:))

# 12
  • Мнения: 2 111
Аз чакам едни снимки от 19.12. и магнити.
Мисля да изчакам още 2 седмици и ако не дойдат да им пиша.

# 13
  • Бургас
  • Мнения: 6 887
Момичета, днес както си се рових изнета и попаднах на този сайт за фотокниги:
http://www.hotprints.com/
Възможностите му не са толкова големи като на кравата например, но е по-евтино. Някой поръчвал ли е от там и какви са отзивите?

# 14
  • София
  • Мнения: 1 020
Аз да се запиша в новата тема и да кажа на авторката още докато е време да оправи ако иска заглавието на тема 6.
  bouquet  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт