(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 13 993
  • 268
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5 401

~*~

Мили бъдещи и настоящи кърмачки, кърмачета,
(както и татковци на бъдещи и настоящи кърмачета и всички, подкрепящи кърменето)!

имам удоволствието да Ви поканя нааа... Ла Лече Лига среща в София!

За тазмесечни срещи моля, погледнете последния пост на тази тема!   bouquet

Очакваме ви и в Фейсбук:





График на Софийските срещи и лекции, можете да откриете тук: Май-ски ЛЛЛ събития

Ла Лече Лига предлага подкрепа от майки за майки, информация и обучение на кърмещи и бременни майки. Темите на срещите включват:

Ползите от майчината кърма
У дома с новото бебе
Нормалният ход на кърменето
Нуждите на растящото ви бебе (захранване & отбиване)

~*~

За повече информация за кърменето, връзка с Ла Лече Лидерите и помощниците за кърмене, можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lllbg.org  

Последна редакция: ср, 11 май 2011, 14:32 от Бу

# 1
  • Елин Пелин
  • Мнения: 276
Най-накрая Simple Smile
Казвай с какво да помагам!

# 2
  • Мнения: 5
Записвам се Simple Smile

# 3
  • Мнения: 52
Бих искала да се запиша, какво е необходимо?
Аз съм от форума на майските мами и за съжаление нищо не знам за кърменето.
Благодаря  bouquet

# 4
  • Мнения: 5 401
Бих искала да се запиша, какво е необходимо?
Аз съм от форума на майските мами и за съжаление нищо не знам за кърменето.
Благодаря  bouquet

Само да изкатериш 5-тте етажа и да запазиш добро разположение на духа чак до горе.  Wink

# 5
  • Мнения: 20
Искрено се радвам за срещата! Записвам се!

# 6
  • Мнения: 52
Бръм, а къде са тези 5 етажа , че съм леко бременна е вярно но пък да не мога да ги преборя Thinking  Добрият дух и настроение са задулжителни #2gunfire

# 7
  • Мнения: 5 401
Ето и линк във фейсбук, ако желаете да го споделите с ваши близки: http://www.facebook.com/group.php?gid=22842444426#!/event.php?eid=286372262947&ref=mf
Хм, дали успях да го копирам като хората?!  Rolling Eyes

Благодяра ви, пускам ви адрес след малко!  Hug

# 8
  • Мнения: 52
ОООО аз съм член на групата на ЛЛЛ  и съм го разпространила на всички прителки от моята листа  Hug

# 9
  • София
  • Мнения: 277
и аз искам да помагам, но ако станем много и предцениш, че няма нужда от мен ще разчитам да ме изгониш без свян...  Hug благодаря за инициативата!

# 10
  • Мнения: 8
И аз се записвам, Бръмбазела много ми помогна със съвети и подкрепа и май кърменето потръгна, благодаря за което!  Simple Smile

# 11
  • Мнения: 5 401
За да не ми е скучно, леко ме разболяха...
Ако не успея да се оправя до петък, ще трябва да отложим срещата за 20-ти февруари. Ще ви информирам как се развиваме с бацилите овреме.

# 12
  • Мнения: 18
Х.П.
здр. помолих от фейсбук на поща да ми пишеш адреса, ако се сещаш така коя съм? отг.: удобно ми е
ако не са мн. екстремни условията ще дойдем с бебе
но едно ме притеснява, това ще и е първото общуване с непознати! сама си я гледам, защото мъжът ми работи(така де с нас е но 2 нА 2) и бабите също - млади са а и са в провинцията, приятелки идват рядко поради същата причина, пък и е вкъщи. посъветвай ме за какво да се подготвя, ако се изнерви от присъствието на мн. непознати какво да правя, иначе е мн. кротка, може пък и необосновано да се страхувам, може и да и хареса!

# 13
  • Мнения: 5 401
titi86, познах те!  Mr. Green

Разбирам притесненията ти. Надявам че с играчки и с повишена доза внимание от твоя страна, бебка ще се чувства спокойна. Ще има и други бебета предполагам, та твоята малка дама ще си има компания. Ако усетиш, че бебка не се чувства комфортно, ще ви осигуря местенце да се накърмите на тишина и би могла да прецениш на място как да действаш.  Hug

Бебка ти е много, много сладка!

# 14
  • Мнения: 1 381
аз също искам да дойда, ако е удобно.... 20 ли остава като дата

Общи условия

Активация на акаунт