(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 14 003
  • 268
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 110
Аз уви съм извън града, но така ми се иска да посетя срещите ви, че се надявам следващия път да успея.
Приятно изкарване Laughing

# 31
  • В сърцата на четирима мъже/е,може и малко повече да са:-)))/
  • Мнения: 1 808
Ще направя всичко възможно да дойда Peace/ с бебо ли трябва да сме, че още не сме излизали,откакто сме се родили с номер 3 и ако е такова времето ...се чудя Thinking

# 32
  • Разград
  • Мнения: 277
аз бих дошла ако бебко не излезе до тогава Simple Smile

# 33
  • София
  • Мнения: 735
Аз съм на работа и няма как да се измъкна, последни дни преди отпуската по майчинство. Живот и здраве, следващия път се надявам да се класирам...

# 34
  • София
  • Мнения: 118
Ами ние с големите кърмачета, като спинкат по това време  Simple Smile? Ако намеря кой да ги бави, което е малко вероятно ще дойда.

# 35
  • Мнения: 5 401
Ще направя всичко възможно да дойда Peace/ с бебо ли трябва да сме, че още не сме излизали,откакто сме се родили с номер 3 и ако е такова времето ...се чудя Thinking

Ако прецениш да дойдеш с бебчето, няма да се тревожиш за ядене, повиване, сън и т.н.  Simple Smile В клубчето има чудесни условия за кърмене.

аз бих дошла ако бебко не излезе до тогава Simple Smile

 Hug Стискам палци, ако рече да излезе, да го направи бързо, лесно и незабравимо приятно и за двама ви! Пък аз ще тръпна за новини по водосточната тръба!  Heart Eyes

Аз съм на работа и няма как да се измъкна, последни дни преди отпуската по майчинство. Живот и здраве, следващия път се надявам да се класирам...

Следващия месец ще гледам да направим две срещи, специално за Май-ската дружинка!  Mr. Green

Ами ние с големите кърмачета, като спинкат по това време  Simple Smile? Ако намеря кой да ги бави, което е малко вероятно ще дойда.

 Hug Ако не - ей къдей пекарната!  Laughing

# 36
  • София
  • Мнения: 1 350
Ауу колко навреме аз с бебе на месец мога ли да присъствам?Имам много въпроси  иска ми се поне този път да успея  Embarassed

Последна редакция: ср, 10 мар 2010, 14:07 от Еvка

# 37
  • Мнения: 5 401
Ауу колко навреме аз с бебе на месец мога ли да присъствам?Имам много въпроси  иска ми се поне този път да усрея  Embarassed

Разбира се, добре си дошла!  Hug
Ако не успееш да дойдеш, на разположение съм да поговорим допълнително.  Wink

# 38
  • София
  • Мнения: 1 350
Аз пак да питам  Embarassed как ще протече срещата т.е. детския кът ще действа ли,че се оказа и баткото в къщи с мен. не знам дали ако детският кът не работи ще пречи един 5 г. пикльо  Grinning

П.П. Бръмбазела  ще се възползвам със сигурност ако не успея благодаря! При нас проблема е в отказа да суче изсуква колкото да си залъже глада макс. 5 мин активно сукане и край после като подам плаче и се дърпа.

# 39
  • София
  • Мнения: 2 348
Едва ли играчките ще бъдат прибрани специално за нас  Grinning . Има и пързалка с басейн с топки. Нея няма как да я скрият  Whistling По принцип майките идват и с големите си деца, ако няма кой да ги гледа.

# 40
  • Мнения: 5 401
Еvка, няма проблем баткото да играе в клубчето - то няма да затваря заради нас и със сигурност ще има и външни посетители. Партньорството ни с "Малко морско" обаче не включва безвъзмездни занимания от аниматорите, а само безплатно ползване на залата.  Simple Smile

За малкото Цвете, ако искаш напиши подробности на ЛС.   bouquet

# 41
  • Мнения: 179
 Включвам се само за да се запиша. Ще дойда с беба, освен ако не изникне нещо непредвидено. Имам крещяща нужда от помощ Cry.Ще ме познаете по рева. Ако видите ревяща майка с бебе на ръце- аз съм. Tired

# 42
  • София
  • Мнения: 1 350
Еvка, няма проблем баткото да играе в клубчето - то няма да затваря заради нас и със сигурност ще има и външни посетители. Партньорството ни с "Малко морско" обаче не включва безвъзмездни занимания от аниматорите, а само безплатно ползване на залата.  Simple Smile

За малкото Цвете, ако искаш напиши подробности на ЛС.   bouquet

О това не е проблем въпросът е да има къде да го оставя да дивее за да мога да чуя нещо и да си задам въпросите после  Embarassed Бройте ни и нас идваме.

П.П.  писах ти ЛС дано не е дълго много и благодаря   bouquet

# 43
  • Мнения: 5 401
... Ще ме познаете по рева. Ако видите ревяща майка с бебе на ръце- аз съм. Tired

Ха сега, бебето на ръце, а мамата му риве ли реве!!! Искаш ли да споделиш от сега или ще си ревеш все така до утре?  Hug

# 44
  • Мнения: 172
Айде и аз да се запиша най-после след хиляди терзания...да дойда или да не дойда. Беба е много нервна в последните 5 дена и се дере яко. Все на ръце иска и да я разхождам из стаите...Но много ми се иска да дойда и ще се пробвам, ако много плаче...ще си ходя  Embarassed дано се държи прилично  Praynig

Общи условия

Активация на акаунт