(*)(*) София, Ла Лече Лига среща! (*)(*)

  • 14 006
  • 268
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 179
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=481079.0
 
Ето тук е моето споделяне. На приливи и отливи съм, но общо взето от вчера все си плача. И утре сигурно ще е така. Cry

# 46
  • Мнения: 172
Бръмбазела здравей Simple Smile

Аз искам да попитам тезе 5 етажа къде се катерят  newsm78 Тва клубче не е ли на приземен етаж...

# 47
  • Мнения: 179
Teddy*, според мен си прочела по- назад, където Бръмбазела организира събиране вкъщи. И според мен днес, където отиваме, клубът трябва да е на приземен етаж.

# 48
  • Мнения: 172
Аааааа можеее, да! Точно така се е получило  Embarassed
Мерси балерина  Hug

# 49
  • София
  • Мнения: 1 350
Клубчето е на партерен етаж нищо не се катери  Peace

# 50
  • Мнения: 5 401
Здравейте! Надявам се всички да сте здрави след дъждовното прибиране по домовете!  Heart Eyes

Ето малко снимки от срещата: http://www.facebook.com/photo_search.php?oid=347981899036&view=user#!/photo_search.php?oid=347981899036&view=all

Надявам се, че срещата е била полезна и приятна за всички ви.
Еvка, балерина, удържате ли фронта?

До скоро виждане, надявам се месец април да ни предложи много слънце и да се видим на открито!   bouquet

# 51
  • Мнения: 179
Здравейте! Надявам се всички да сте здрави след дъждовното прибиране по домовете!  Heart Eyes
...Надявам се, че срещата е била полезна и приятна за всички ви.
Еvка, балерина, удържате ли фронта?...

 Удържаме го къде ще ходим Grinning. Аз вече съм по-спокойна Grinning, снабдила съм се с 3 вида помпи и се цедя и днеска и нощеска (без видим ефект засега Confused). А срещата разбира се, че беше от полза. Ако не изтърва фронта до април, пак съм на линия  Simple Smile.
 Благодаря!  bouquet

# 52
  • Мнения: 3 718
Балерина  Hug
Да пишеш непременно как вървите  Peace

# 53
  • Мнения: 5 401

~*~

Здравейте, госпожи, госпожици и господа
от различни възрасти и райони на столицата!

Със съдействието на Ла Лече Лига, имам удоволствието да Ви поканя на априлска кърмаческа среща - колкото по-дъждовна, толкова по-пролетна!


Заповядайте на 21 април, сряда, от 14,00 ч. в детски клуб "Малко морско"[/color]
кв. Дианабад, ул. "Крум Кюлявков" № 15


Тема: „Изкуството на кърменето”


Този път думата ще е изцяло ваша (до колкото ми позволи възпитанието), а аз ще гледам да говоря по-малко от обичайното. Ще поразсъждаваме върху:

  • гърдите ми текат
  • гърдите ми омекнаха изведнъж - имам ли кърма
  • усещам болка при кърмене

         ***
  • млякото ми слиза бавно, а бебето се изнервя
  • млякото ми слиза бързо, а бебето се дави
  • кърмата ми може би е недостатъчна
  • как да замразя и размразя кърма

          ***
  • бебето ми е сънливо
  • бебето е в период на кърмаческа стачка
  • бебето ме хапе - ох, боли, боли
  • бебето отказва да заспи без моя помощ

          ***
  • да кърмя ли докато боледувам
  • как таткото да храни бебето докато сме разделени, за да не се отбие
  • бременна съм, да кърмя ли
  • уморена съм, помощ, помощ


Можем да поговорим и за всичко, което ви вълнува около кърменето, да споделите вашия опит и както обикновено, да покърмите бебЕците на воля.  Wink

Срещата е неформална, с благодарност към нашите приятели от "Малко морско",
които ни предоставят клубчето за два часа напълно безплатно! Ще бъде чудесно, ако успеем да се съберем навреме.  Hug

Моля, запишете се в темата и се подгответе за препитване.  Mr. Green

~*~


За повече информация за кърменето, можете да посетите и сайта на Ла Лече Лига България www.lalechebg.com

# 54
  • Разград
  • Мнения: 277
Аз май няма да мога да дойда, дори да се прибера в къщи, защото се оказа, че на малкия трябвало да му се правят изследвания заради дългото отсъствие от яслата. А така ми се искаше да дойда....

# 55
  • Мнения: 238
Аз ще дойда и ще доведа една приятелка, така че ни бройте за 4 Wink

# 56
  • Мнения: 104
Здрасти, Бръмбазела, нужно ли е предварително записване и ако да - до кога може да се направи?

# 57
  • Мнения: 5 401
Здрасти, Бръмбазела, нужно ли е предварително записване и ако да - до кога може да се направи?

Не е задължително, просто за ориентир. Можеш и в последния момент да потвърдиш.  Wink

# 58
  • Мнения: 234
Бръм, записвам се за срещичката на 21 април, дано да не стане пак нещо и да успея да дойда Simple Smile

много се радвам, че преди да родя ще имам възможност да получа съвети за кърменето, почвам да си записвам въпросчетата Simple Smile

# 59
  • Мнения: 5 401
... много се радвам, че преди да родя ще имам възможност да получа съвети за кърменето, почвам да си записвам въпросчетата Simple Smile

 Grinning Дерзай, пък ако не успееш офлайн, можеш да ги зададеш онлайн.  Hug

Общи условия

Активация на акаунт