Одеало на надеждата - Робин за плетачки

  • 74 694
  • 725
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 4
Днес и утре от 12,00 часа, в НДК, Мраморно фоайе на 1 полуетаж...
пада се точно над главния вход, сме канени на гости при Майстора от Задругата Мариета Недкова. Що е то плъсти/филц?! Може да хванете игла и да пробвате да формовате вълна. Заплащат се само използваните материали.

Също се съберем изплетените до сега квадратчета и рибки за одеялцата на надеждата, които ще предоставим на ДБМ за благотворителните коледни базари. И ще поплетем още, разбира се. Заповядайте! Simple Smile

http://www.facebook.com/event.php?eid=169384426417840           Joy                             Joy

eat. sleep. knit...

# 496
  • Мнения: 402
Получих квадратчетата от Снежи и Котето, за съжаление се оказа, че мъжът ми е изгубил фотоапарата (втори поред Rolling Eyes)и не мога да ги снимам. Много са хубави и шарени, ще изчакам момичетата от Пловдив и ще уточняваме нюанси и съединяване  Peace

# 497
  • Мнения: 498
Радвам се, че ги получи! Сега всичко е в твоите ръце.

# 498
  • Севлиево
  • Мнения: 491
Хора, съжалявам че няма да успея да се включа във вашето одеалце. Цялата работа започна от там, че моите квадратчета станаха с друг размер и не ми се щеше да тормозя Драги ми господине с напасването. Другото което е че наплетох квадратчета колкото за едно одеалце и даже му измислих проекта. Та накрая ще го сглобя сама и направо ще го пратя в София, понеже мисля че там има по-голяма вероятност да се купи. От там насетне ДБМ да си го правят каквото искат - аз им имам вяра  Hug. Когато е готово изцяло ще снимам, но ще ми е интересно да видя и Одеалцата на надеждата - квадратчета и рибки  Hug

# 499
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
doci , браво на теб.  Hug

# 500
  • Мнения: 402
 Открих фотоапарата!!!
Голяма  наслада за окото са ))
Общо са 58 малки и 5 големи.
Ще изтрия после публикацията, защото делото е общо, а блогът личен Peace

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 19:57 от Драги ми господине

# 501
  • Мнения: 4
Открих фотоапарата!!!
Голяма  наслада за окото са ))
Общо са 58 малки и 5 големи.
Ще изтрия после публикацията, защото делото е общо, а блогът личен Peace

Жестоко!!! Недей да триеш, просто напиши няколко реда, за да няма неразбрали:)))
Чудесно сте се справили всички!  Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug Hug

Днес дадох куки и кълбо на една майсторка на кукли и тя изплете рибка и половина! Утре ще довърши втората.

Ей така плетохме ние!    Laughing                         Joy


Снимки от днес - http://rakavichka.blogspot.com/2010/11/worksho-20.html
И повече във Фейсбук - http://www.facebook.com/album.php?aid=2080752&id=1608367516& … bid=1592766111568


eat. sleep. knit...

Последна редакция: сб, 20 ное 2010, 22:22 от dodofit

# 502
  • София
  • Мнения: 1 655
Открих фотоапарата!!!
Голяма  наслада за окото са ))
Общо са 58 малки и 5 големи.
Ще изтрия после публикацията, защото делото е общо, а блогът личен Peace

Чудни са! Толкова пъстри, красота!
Аз се отчитам и с втората партида, дано успея утре да мина и да ги оставя в НДК; ако сме на планина, ще остане за другата седмица:

# 503
  • Мнения: 0
Някрая ще стане страхотно..най  ми хареса, когато са разбъркани всички парченца,а не наредени по цвят...мое мнение разбира се Blush Peace

# 504
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Моите изплетени до сега са едноцветни  Embarassed Ще почвам и аз да шаря, страхотно изглежда проекто одеалцето.

Последна редакция: нд, 21 ное 2010, 17:22 от Linkata

# 505
  • София
  • Мнения: 1 655
Аз пък днес идвах до НДК, но беше към 16:30 и не ви намерих  Sad
Но пък си купих страхотни дънки  Mr. Green
Ще се ослушвам за следващото събиране  Hug

# 506
  • Мнения: 4
Аз пък днес идвах до НДК, но беше към 16:30 и не ви намерих  Sad
Но пък си купих страхотни дънки  Mr. Green
Ще се ослушвам за следващото събиране  Hug

Жалко! Бяхме там до 19,30. По-късно ще кача снимки.
 Simple Smile

eat. sleep. knit...

# 507
  • София
  • Мнения: 1 655
Жалко, наистина.  Sad
Яд ме е на мен, че не прочетох по-внимателно инструкциите, преди да тръгнем.
Едно, че не очаквах да склоня моите хора да минем през НДК, а и не си дадох сметка,
че сред голямото стълпотворение, което заварихме на изложението, няма да е толкова лесно
да ви открием. Аз три пъти обиколих първия етаж, даже разпитвах някакви майстори и художничка
(въртеше ми се, че на снимките се виждаха и картини на заден фон), и чак вечерта в къщи
прочетох, че било на горния полуетаж. Оттам минахме само веднъж набързо, не съм сигурна дали го
обиколихме целия  ooooh!
Здраве да е, до другия път  Hug

# 508
  • Мнения: 4

Здраве да е, до другия път  Hug

Включвам се да кажа, че у мен има... много рибки. И не чак толкова много квадратчета. Wink
По-късно ще кача снимки.

снимки във Фейса

и в блога, последните няколко публикации - http://rakavichka.blogspot.com/
 Joy

eat. sleep. knit...

# 509
  • Мнения: 4


Тези квадратчета са изплетени от Нуши. Нямам търпение да пристигнат при мен.


eat. sleep .knit...

Общи условия

Активация на акаунт