Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 615
  • 711
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 100
Нещо интересно (поне за мен Simple Smile) ) за начина на изказване на желанията. Миналата седмица имаше онлайн World Tapping Summit (ТЕС конференция). Един от лекторите, д-р Пат Карингтън, говори за ТЕС  и закона на Привличането и идеите на Тайната. Тя заимства една от идеите на Естер Хикс и собствената си система на избора.
Та идеята й е, че много често, когато човек си пожелае нещо и си помисли "искам това", просто не може да не мисли за това, което няма. И колкото и да опитва, не може да възпроизведе предполагаемото чувство на радост при предполагаемото изпълнение на желанието - вътрешното чувсто е фиксирано на недоимъка или липсата на съответното нещо.
 Това е причината и много често хората да не могат да си изпълнят желанието и да получат каквото искат, защото когато кажат "искам", всъщност активират вибрацията на липсата.

Затова тя предлага човек да си прегледа живот назад и да открие чувство, дори мимолетно, за части от мига, което да изразява това, което би изпитал, ако желанието се изпълни.
Например, чувството че, сте обичани - за желание за връзка, чувство за триумф, че оценяват качесвата ви - при търсене на работа и т.н... каквото и да е.
И когато го откриете, да си кажете - "искам ПОВЕЧЕ ОТ ТОВА". По този начин системата ще привлича неща с тази щастлива вибрация.  Основната цел е да вкарате вибрацията на това чувство в системата си (тя го прави с потупване по кратката ТЕС програма, но всеки може да си измисли начин) и после да го свържете с желанието си.
Така няма да се налага човек да си представя чувство, а да си спомня нещо изпитано, което е по-лесно (поне за някои Simple Smile) ) и когато каже "искам", ще активира чувството на триумф.

Нейният пример беше за човек, който си търсел работа. Премахнал си всички страхове и притеснения с ТЕС, представял си желаната работа с всички подробности и т.н. , но ефект нямало. Накрая тя го накарала да си спомни поне един миг, дори частица от мига, в който е почувствал, че качествата му са били оценени, триумф от постигането на даден проект, победа в работата - нещо в този смисъл, после да се концентрира в чувството и да вкара усещането за него и вибрацията му в енергетиката си с ТЕС  и накрая да комбинира това чувство с представата за работата. Така желанието "искам работа" не се свързва с липсата на такава в момента, а с изпитания триумф.

Това може да се тренира в ежедневието - когато усетите чувство на щастие или покой или чувство, което искате да изпитвате, да спрете за момент и да си кажете "искам повече от това".







# 481
# 482
  • Мнения: 197
Може ли някой да сподели какво точно му се случи при петдневното посещение на ангелите?
Ето моите карти :
Ангел на Страстта
Ангел на Саможертвата
Ангел на Мъжеството
Ангел на Доверието
Ангел на Помирението
Ангел на Свободата
Ангел на Тишината
Ангел на Веселието
Ангел на Утехата
Ангел на Скръбта
Ангел на Отказа
Ангел на Единството
Ангел на Изпълнението
Ангел на Риска
Ангел на Преображението
Ангел на Отстъплението
Ангел на Издържливостта
Ангел на Яснотата
Ангел на Любовта
Ангел на Търпението
Ангел на Тъмнината
Ангел на Самотата
Ангел на Хармонията
Ангел на Благодарността
Ангел на Почитта
Ангел на Вниманието
Ангел на Откритостта
Ангел на Нежността
Ангел на Заминаването
Ангел на Лекотата
Ангел на Разсъдливостта
Ангел на Палавостта и играта
Ангел на Верността
Ангел на Милосърдието
Ангел на Вдъхновението
Ангел на Разбирането
Ангел на Отстъпките
Ангел на Топлината
Ангел на Увереността - общо 39
Ще се радвам, ако някой , който има картите сподели, кои ангели липсват и ако им несъвпадения с изброените ,къде са те...
Извинявам се много за дългия пост  Embarassed

# 483
  • Мнения: 20
Alexa JT  наистина е много интересно и за мен. Наскоро почнах да чета Норбеков, та и той все повтаря "мускулен корсет" и "чувство". Може би чувството е най-важно. Благодарение на Дани Аврамова и Мила днес открих, че в утвържденията, които правя ме дразни думата искам, а сега благодарение на теб откривам, че докато ги правя съм една унила и повтарям механично. Стана ми интересно и за ТЕС. Ще се занимая и с него.
Момичета, а каква е тази игра с ангели? newsm78

# 484
  • Мнения: 54
Alexa JT ,тъкмо навреме го прочитам поста ти,че тази седмица започвам с търсенето на работа.Като се замисля май това ми е липсвало в търсенето преди и визуализациите.Лек и усмихнат ден на всички.

# 485
  • на село
  • Мнения: 52
Момичета, здравейте.
Искам предварително да се извиня, че така нахлувам в темата ви. Чета ви доста отдавна, но все още не мога да насмогна да прегледам всички теми. Благодаря за нещата, които споделяте. Много позитивна и усмихната тема   bouquet
Нямах намерение да пиша, докато не изчета всичко, но имам един"спешен" въпрос и се надявам някой да може да ми помогне (още веднъж се извинявам, ако се окаже, че някъде го има обяснено). Та на въпроса... Искам утре (нали е новолуние) да започна писането на утвърждение 21 дни по 21 пъти. Проблемът е, че не знам как от желанието да направя утвърждение. Нещо съм блокирала. Става въпрос за това, че искам да се осъществи продажба на един парцел в близките 1-2 месеца. Не знам обаче как да го формулирам като афирмация. Ще съм много багодарна, ако някои ме насочи   Hug

Усмихнат ден на всички  bye

# 486
  • София
  • Мнения: 547
имам проблем - не мога да открия в нета 2ри том на "Цветето на живота" на Друнвало Rolling Eyes
ако някой я има (електронна) или знае откъде мога да я дръпна?

# 487
  • Мнения: 515
Момичета влизам да ви кажа " Лека и успешна седмица. Изпълнена с много положителни емоции. "  HugНе съм влизала в темичката цяла седмица. Връщам се назад да ви чета  Simple Smile

# 488
  • Мнения: 13 512
Някой ще ми каже ли къде мога да намеря описаниет на всички кристали на Крион както са в книжката,че съм я изгубила, а не ми се поръчват нови кристали зараид нея..Намирам на английски, но са с по едно изречение описани само.

Последна редакция: нд, 14 мар 2010, 20:16 от monda

# 489
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
Момичета, може ли да ми кажете колко на брой са ангелските карти? Предварително благодаря!

Аз имам три вида ангелски карти... всички са с по 44 карти ....  bouquet

С играта, за която се говореше... при мен ангелите бяха на гости пет дни и вече изпълниха едно от желанията ми ...
Благодаря! Аз нищо не знам за никаква игра, но бих се включила с удоволствие  Embarassed

Ако някой иска да го включа, търся двама човека, на които мога да препратя ангелите, според правилата. Моля, пишете ми на лични.

# 490
  • Мнения: 1 280
Къде мога да прочета,как се препращат ангелите,какво се прави,когато някой ти ги препрати...?  не съм разбрала или съм пропуснала .

# 491
  • Мнения: 105
Момичета,ето на каква карта на Чакрите на Земята попаднах



и това е преди доста години направено.Ето и сайта,който е на руски .
http://via-midgard.info/news/article/sicret/531-chakry-zemli.html  

# 492
  • Там, където мечтите се сбъдват
  • Мнения: 758
Момичета, здравейте.
Искам предварително да се извиня, че така нахлувам в темата ви. Чета ви доста отдавна, но все още не мога да насмогна да прегледам всички теми. Благодаря за нещата, които споделяте. Много позитивна и усмихната тема   bouquet
Нямах намерение да пиша, докато не изчета всичко, но имам един"спешен" въпрос и се надявам някой да може да ми помогне (още веднъж се извинявам, ако се окаже, че някъде го има обяснено). Та на въпроса... Искам утре (нали е новолуние) да започна писането на утвърждение 21 дни по 21 пъти. Проблемът е, че не знам как от желанието да направя утвърждение. Нещо съм блокирала. Става въпрос за това, че искам да се осъществи продажба на един парцел в близките 1-2 месеца. Не знам обаче как да го формулирам като афирмация. Ще съм много багодарна, ако някои ме насочи   Hug

Усмихнат ден на всички  bye

Виж на първа страница, там са описани две техники за формулиране на желания.

# 493
  • на село
  • Мнения: 52
estelliana прегледах ги Simple Smile
На мен проблемът ми е, че искам да формулирам утвърждение, а не желание.

Цитат
Когато кажеш: “Искам да се случи това нещо, а то още не се е случило.”, ти активираш не само вибрация, която отговаря на онова, което желаеш, а и вибрация, която отговаря на отсъствието му — така че за теб нищо не се променя. А често дори и да не изговориш втората половина от това изречение и кажеш само: “Искам това да се случи” в теб има неизречена вибрация, която продължава да те задържа в състояние на недопускане на онова, което желаеш. Надявам се си ме разбрала. Успех мила и не спирай да мечтаеш

Ето това нещо искам да избегна. Не да казвам "искам еди какво си да се продаде", а да звучи като "имам прекрасна и еди каква си работа" (както беше и примера).

# 494
  • Мнения: 197
Елле, може би утвърждението трябва да е : Имам страхотна оферта за продажба на парцела , или Получавам страхотни оферти от сериозни купувачи за парцела, или Продажбата на парцела е успешна и изгодна за мен Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт