Подсъзнанието може всичко 22 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 101 634
  • 711
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 10 689
raliko, много интересна е тази карта на земните чакри, както и сайтът  Grinning

# 496
  • Мнения: 42
Къде мога да прочета,как се препращат ангелите,какво се прави,когато някой ти ги препрати...?  не съм разбрала или съм пропуснала .
И на мене ми е интересна темата за ангелите, а мисля че знам малко по нея, може ли да ме насочите. Много често се уповавам на тях и им блго-даря за почти всичко и сега научавам, че можели и да се препращат. Как така.....?

# 497
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Merilyn_33 , става въпрос за гостуване на ангелите в продължение на пет дни у дома и после изпращането им на други три адреса. Ако се интересуваш повече от ритуала:

....
Ако някой иска да го включа, търся двама човека, на които мога да препратя ангелите, според правилата. Моля, пишете ми на лични.

 Pinkito и Merilyn_33, ако желаете да се включите x-x-x  ще ви обясни точно за какво става въпрос. Това не е нещо, което е обсъждано в темата, макар, че доста от нас вече участваха в ритуала.

# 498
  • Мнения: 3 118
Merilyn_33 , става въпрос за гостуване на ангелите в продължение на пет дни у дома и после изпращането им на други три адреса. Ако се интересуваш повече от ритуала:

....
Ако някой иска да го включа, търся двама човека, на които мога да препратя ангелите, според правилата. Моля, пишете ми на лични.

 Pinkito и Merilyn_33, ако желаете да се включите x-x-x  ще ви обясни точно за какво става въпрос. Това не е нещо, което е обсъждано в темата, макар, че доста от нас вече участваха в ритуала.
Ако има още желаещи аз също търся двама човека. Моля, пишете на ЛС.

А някой, който вече е преминал ритуала ще загатне ли дали има развитие?

# 499
  • Добрич
  • Мнения: 5 453
Под развитие изпълнение на желанията ли имаш предвид?

...
С играта, за която се говореше... при мен ангелите бяха на гости пет дни и вече изпълниха едно от желанията ми ...

# 500
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Какво да си пожелаем при НОВОЛУНИЕ В РИБИ - по Жан Спилър   Не толкова фатално, ако в календарите за новата луна има няколко часа разлика  Peace

Как с УТВЪРЖДЕНИЯТА творим своята реалност? - Росица Вакъвчиева  

ВИЗУАЛИЗАЦИЯТА – магията на въображението   - Росица Вакъвчиева  


 welcome И за по-новичките в темата     Peace - Желания, касаещи/включващи/ други хора   - lenny_pld
Confused: Искам, а защо не получавам  Thinking 1 - lenny_pld      Thinking 2 - Alexa JT


 
А някой, който вече е преминал ритуала ще загатне ли дали има развитие?

Има, но те трябва сами да напишат, ако искат да споделят  Peace Само да вметна, че този ритуал не е нов, има хора, които го повтарят и потретват вече.

Моите желания са по-генерални, но има раздвижване по едното от тях  
Hug

И, защото от опит зная, че сега ще има много въпроси - накратко копирам началото, а самия ритуал ще научите, когато бъдете поканенени  Heart Eyes  Моля, не питайте повече в темата, достатъчно е някой да напише  "Търся  1-3 човека за посещение на ангелите"  /или  "Моля, поканете ангелите в моя дом" / и нека контактите да се осъществяват на лични   Praynig

Посещение на ангелите

Ирми, медиум от Германия, разказва, че ангели, идващи от високите светове и създадени специално за тази цел, които са получили вдъхновение от филма Pay it forward ("Предай нататък"), в който се разказва за едно дете, което, за да направи промяна в своята среда, решава, че за всяко нещо, което то прави за някого, вместо другият да му върне услугата или да му заплати, да се задължи той самият да направи добро дело на други трима човека, а всеки един от тях на още трима и т.н. Представяш ли си този процес? Един човек прави добро на трима, те правят добро на още трима, те пък на девет, а те на 27 и така нататък... Знаеш ли, че след 20-я път, този процес ще се затъркаля по света и ще му повлияе, за да стане по-добър. Това е по силата на геометричната прогресия.

Тези ангели искат да бъдат с всеки един от нас и да работят заедно с нас в продължение на 5 дни, след което ти трябва да ги препратиш на други трима човека, с които предварително сте се договорили за прехвърляне на ангелите, още преди те да са пристигнали при теб и са готови да ги приемат с прост ритуал. Това може да повлияе на нашия свят.

Ритуалът за приемане на ангелите е прост и е хубаво да се извърши с лека медитация, без да му се посвещава специално време


Последна редакция: пн, 15 мар 2010, 14:42 от lenny_pld

# 501
  • Мнения: 3 118
Лени  Hug

Вела, пропуснала съм изявлението на Lilian_V. Много се радвам за изпълненото желание. Всъщност да, и желанията имах впредвид, но в писмото също пишеше, че ангелите "работят с нас в продължение на 5 дни".
А, Лени го е написала вече!


# 502
  • Мнения: 105
mijjjka  Hug
 Напоследък чета повече за ведите и случайно попаднах на този сайт,нямаше как да не го споделя.А на картата ми направи впечатление 2 чакра,езерото Титикака,като радуиса на действие явно обхваща  и  територията на Чили,където са последните големи земетресения.

# 503
  • Мнения: 1 568
От три часа ви чета,бях пропуснала много и от предните теми!
Искам да ви благодаря на всички и прощавайте,ако някога съм била крайна Hug
Не знам защо искам да ви го кажа Hug

# 504
  • Мнения: 73
Лени, ти си съкровище! :love:
Както и всички вие, мили феи Hug Аз съм в силен период до 25.3., що се отнася до новолунията и желанията- и си давам сметка, че това време винаги ми е било много вдъхновяващо. А иначе продължават да ми се случват хубави неща- материални и нематериални.
Прочетох ''Вярвай в себе си'' на Л.Хей- чудесна книга! Сега се потапям в женската сила- с книгата на К.Макгауън ''Очакваната- книга първа за потомството на Мария Магдалина'' и ''Бягащата с вълци'' на К.П.Естес. ''Бягащата..'' е много мощна- чела съм я на руски, но сега ще е още по- ценна за мен, с всичките си значения... Моят любим ми я купи като изненада Heart Eyes
Накрая ще припомня думите на Л.Хей- струва си да си ги повтаряме и да ги живеем всеки ден:
''У вас е скрита
умна, силна, динамична,
способна, самоуверена,
жизнена, бодра, прекрасна
жена.
Оставете я да излезе
и да се прояви.
Светът ви очаква.''

# 505
  • Мнения: 439
Здравейте момичета,
моля за съвет...кои от ангелските карти ще ме посъветвате  да си купя?
нямам възможност да си взема и трите вида в момента,а не знам по какъв критерий да  избирам.
предварително благо-даря!  bouquet

# 506
# 507
  • Мнения: 1 280
Благодаря на Лени за обясненията.. Hug,
ще пиша на лични на Пит

# 508
  • la Città Eterna
  • Мнения: 375
http://love-aholic.com/2010/03/mind-antiaging/ - До каква степен можем да контролираме процеса на стареене?


......... Днес, след 30 години изследвания в областта на връзката между ума и тялото, от позицията на професор в Харвард, тя разкрива пълната история около своето изследване.
„Смятам, че хората могат – и не избрани хора, а всички хора – да живеят пълноценно, без физически недъзи, без загуба на паметта, без много болести, от които се страхуват”.

„Тези резултати отчасти се дължат на собственото усещане за себе си. Така например, ако накарате хората да се смеят, те започват да се чувстват щастливи. Втози случай хората са били накарани да живеят като по-млади и те са започнали да се чувстват по-млади”, смята Ричард Вайсман, професор по психология в Университета на Хертфордшир.....

# 509
  • Мнения: 10 689
bella_ , ако се чудиш кой точно вид карти да си купиш отиди в някоя книжарница и поискай да разгледаш всички видове  Wink
Не бързай. Купи тази колода, която най-много те привлече, не е обезателно да е най-красивата. Ти ще си я усетиш коя е "твоята"  Hug

Ето един интересен сайт с много и различни колоди карти  Grinning

Карти "Ангелска терапия"  Heart Eyes

Карти "Извисени Учители"  Heart Eyes

Мандали  Heart Eyes

Можете да сe принтират на цветен принтер и след това да се ламинират Hug

raliko, този сайт за земните чакри ми дойде много навреме, защото в момента чета една книга за Атлантида и за поразиите, които са нанесли на етерното тяло на Земята анунаките от Нибиру и доста от нещата почват да ми се напасват  Grinning

Общи условия

Активация на акаунт