АПРИЛче чакаме с нетърпение и пазаруваме с умиление - 18

  • 30 443
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 63
Галя5, същата, ама същата е работата при мен с ритниците. Все едно аз съм го написала. Как някой иска да я усети и тя спира, ще кажеш че няма никой вътре  Crazy . Само с мене и майка ми го няма тоя проблем. На майка ми само като и чуе гласа и полудява вътре  Laughing
А за таза, дето питаш - леелеее, скапва ме и мене. Особено ставите на таза. Ужасна работа е някаква  ooooh! Ама и тва ще изтърпим, я! Пак ще се повторя, дано не предизвикам съдбата, но какво ли не ме е боляло, сърбяло, скърцало.. Важното е, че сме на финала и зора го изтърпяхме. Е, само най-главния остана  Mr. Green

danisport, радвам се, щом всичко е наред! Аз просто те жаля, да не ти идва малко нанагорно. Имаш нужда от почивка малко сега!

# 736
  • София
  • Мнения: 691
Честито на рожденичките!!!
Да сте живи и здрави, много обичани и щастливи мами! Желая ви леко раждане и здрави, спокойни бебета!  bouquet

marini  благодаря за линковете! И аз мисля да си взема това масло и да се захващам, че... с моето голямо момче бая зор ще видя при едно нормално раждане (надявам се да успеем да се класираме за такова)  Simple Smile

Стискам палци на Ивета всичко да е наред с нея и бебо! Ех, момичета... идва края и новото начало  Party

# 737
  • Мнения: 38
4ЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА БИБИ!!!!!!!!!!!!!
от сърце ти желая много щастие и най-големия подарък за рождения си ден да го полу4иш в следващите дни/седмици   Mr. Green
 newsm59     hbday     bdbaloni
4естит рожден ден на Look Ani i Bubona !!!!!
да сте живи и здрави ,моми4ета и най-прекрасните и здрави беб4ета да ви зарадват в най-скоро време ! bdbaloni
стискам палци за Ивеетка! Praynig

# 738
  • Мнения: 3 695
Честит Рожден Ден, BIBI!!!
Бъди здрава, щастлива и мноого обичана жена и многодетна майка!
   bouquet



Честит Рожден ден на Look_Ani и Bubona! Много здраве и късмет!     bouquet

# 739

Общи условия

Активация на акаунт