Клюки (щастливи, тъжни, пролетни днес) 12

  • 18 755
  • 728
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 6 441
Ardea, защото не си виждала баща му. Всеки поглед на Алекс ми напомня за БНД.

# 721
  • Мнения: 428
Mммда Simple Smile
Понякога БНД-тата имат силни гени.....И моят юнак има погледа на БНД, стойката на БНД....даже вече някои маниери като на БНД забелязвам.-  при условие, че няма никакви контакти с него, и няма от къде да попие поведението- После гените не били в основата- да, бе да Crazy
 Иначе твоят Алеск, наисина е сладурче..Бнд-то ви явно е бил доста годен за донор Simple Smile

# 722
  • Мнения: 909
Здравейте гугутки... Grinning
Как сте днес в този дъждовен ден....,аз чакам гости и след малко отивам да правя прословутият сладкиш с майонеза....  chef
И на мен все ми казват ,че мушмулката ми е абсолютно копие... bowuu ,досега само едно момиче каза ,че прилича на 100% на БНД ....виждам понякога в погледа и неговият...,но като цяло си е на мен.../хайде надух се/ hahaha Joy Joy Joy
Лек и приятен ден на всички ... Hug

# 723
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Добьр ден Flutter,
И мен вали Confused,тькмо се бях наканила да излизам навьн с детето,сега пак цял ден ще пазим телевизора Confused да не избяга Rolling Eyes.

Пате,много ти е хубав момька Wink,наистина ,пу/пу да ти е жив и здрав.

Мери,виртуално ще си хапна от твоя сладкиш,4е тази сутрин новият ми кантар #2gunfire ме показа с килограм и половина отгоре Shocked и сега сьм в депресия hahaha.Ще взема да си вьрна старият,4е той такива изненади не ми правеше Crazy.

Понеже говорите за прилики между децата и бащите Crazy,когато се роди наследника,една сестра го хвана ,вдигна го на високо Laughing и каза@ти не се притеснявай ,4е твоето няма страшно да го сбьркаме Joy,фотокопие е на баща си@ hahaha

Весел уикенд Hug и мнооого,много усмивки Hug

# 724
  • Мнения: 6 441
Ардеа, те физическите гени са добри, за другите не питай.  Crazy

Вал, стига с тези килограми, моме!  Crazy Колкото повече се вглеждаме, толкова по-зле става.Аз съм си заплюла едни дънки.Щом се побирам в тях значи всичко е наред.  Crazy

Любителки-фотографки има ли сред вас, че имам нужда от помощ.Имам спомени, че мъжът на Не съм имаше такива интереси  newsm78

# 725
  • Мнения: 1 196
Кажи Пате, може да помогнем   Hug

# 726
  • Мнения: 909
ха ха ха Пате ,освен детенцето и манджите които си снимам ...,ако се нареждам в тая категория.... hahaha Joy Joy Joy
Какъв е проблема?

# 727
  • Мнения: 6 441
Искам да си взема някакъв хубав апарта.От тези с обективите и разните му там джаджи.Но като се съм ориентирана.  Crazy

# 728
  • Мнения: 6 441
Хайде в новата тема!

А темата е очакваща, заради срещата Wink

Общи условия

Активация на акаунт