Боя за коса - blond 13 (Клуб на блондинките)

  • 116 906
  • 743
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 3 675
При мен имаше Belle и 100% Color  Simple Smile
Сега остава да ги проуча, сравня и есента ще се боядисам с нещо по-светло.
Като ви гледам снимките, започвам да се питам дали изобщо трябва да пиша тук и дали не е редно да се насоча към темата на брюнетките  Grinning
GodaiVa, помисли си хубаво с какво искаш да се боядисаш, защото Garnier 80 е доста тъмничко и хем рижавее хем жълтее.  A тази на Palette, която искаш е същата - Vanille Blond Simple Smile

# 736
  • Мнения: 3 675
Някой да се е боядисвал с това: ?

# 737
  • Мнения: 3 576
Искам цвета ми да е точно като на снимката на Syoss  Cry

Сега като поотмина малко време от боядисването започна да си личи разлика боядисан корен и стара коса, не е плавно както ми се струваше в началото.... защо така?!!!

# 738
  • Пловдив
  • Мнения: 440
И аз ще мина от 10 на 9, а ми се ще и на 8-ците да пробвам. Днес ще си поръчам нещо от 9-ките, въпреки, че сега на голямата ми дъщеря цвета стана много добре, но тя реши, че и е безцветно нещо  Laughing Сега е горе-долу така http://prikachi.com/images.php?images/549/2247549q.jpg. Чудя се точно какъв нюанс да избера от 9-ките, за да е по-натурално русо  newsm78 Има толкова много нюанси...
За коя боя говориш?
Ами аз писах за тази боя - Lecher, професионална. Адски съм доволна от нея и почти всичките ми приятелки минаха на нея. Косата  наистина става като коприна, а и е икономична. Аз съм снимала каталога, но само една част, в която са 10-ките, които използвах. Ще снимам другите, когато имам възможност. В сайта им няма каталог за съжаление.

# 739
  • Мнения: 3 414
....  A тази на Palette, която искаш е същата - Vanille Blond Simple Smile
Тази палете 300 я измислих като гледах в една тема една магка,която от черна се направи блондинка.Тя 3 пъти се обезцветила и слагала палете 300.Цветът и е хубав-ето резултата:
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash1/hs343.ash1/29334_127 … 1006_163580_n.jpg

И аз като гледам картинката на кутията ми се струва тъмен,ама виж как стои  Thinking
Момичета,имам малко работа,по-късно ще пусна новата тема  Peace

Последна редакция: пн, 21 юни 2010, 21:42 от bubanka

# 740
  • Мнения: 14 490
Мерси много. Blush
Естественият ми звят е тъмно кестеняв.Иначе в момента цветът ми доста ми жълтее и другата седмица като отида да се боядисвам излично ще кажа,че си искам миналогодишния цвят. Naughty
Боядисват ме с професионолната на Лореал,на един месец си оправям корените,а ми разнасят боята по цалата дължина за по 5 минутки.Не омня откога не съм си боядисвала цялота коса. Blush

с мажирел или мажиблонд? и кой номер?

# 741
  • Мнения: 2 414
Наистина и идея си нямам. Embarassed
Като ходя другата седмица ще питам. Hug

# 742
  • Мнения: 372
GodaiVa, на мацката много й отива цвета.  Flutter
 
Значи да си чакаме и новата темичка.  newsm44  Гушки на бебо!

# 743

Общи условия

Активация на акаунт