Отговори
# 750
  • София
  • Мнения: 122
ВЕСТИТЕЛСКИ АНОНСС ГОЛЯМА РАДОСТ ВИ СЪОБЩАВАМ, ЧЕ ДНЕС В 11,54ч. EMYLY81 Е СТАНАЛА  ГОРДА МАЙКА НА НАЙ- ПРЕКРАСНАТА ДЪЩЕРИЧКА, СЪС ЗАВИДНИТЕ МЕРКИ 4,200 кг И 53 см. И ДВЕТЕ СА ДОБРЕ И НИ ПРАЩАТ ЦЕЛУВКИ!!!

В процеса на раждането, се е наложило секцио, заради големината на бебка, но вече са добре  Heart Eyes. Еми ще разкаже после с подробности  Hug Вероятно ще се казва Рая, но ще се уточни допълнително.
maminka0418 да ти е жив и здрав КРИС  Hug

# 751
  • Мнения: 19
Честито на Navail, maminka0418,EMYLY81!

Да са живи и здрави бебетата ,да ви носят радост и усмивки!

На вас бързо възстановяване!

# 752
  • Мнения: 326
Честито на всички мами, които успяха да прегърнат рожбите си през изминалите три дни. Чакаме с нетърпение вест от Данчето ...
Лелеееее, само аз останах за Втора градска, всичики вече минаха по реда си....бяхме голяма групичка, а сега к`во станаааа  newsm78 newsm78 само аз останах  Grinning
Честито на EMYLY81 - чакам с нетърпение да се възстанови бързо и да разказва как мина раждането.
Благодаря и аз на всички мами, които разказаха за техните преживявания в болницата.  Hug
Много се кефя, че си имаме толкова много и все хубави бебета.
Аз си бях заплюла също Кая за снаха, ама като гледам каква опашка от кандидат свекърви се извивааааа ..... лелеееее.... ще се предам доброволно май, то все са ни хубави момиченцата тук, Габито на Вяра, Леа на Биби, а бе не мога да ги изброя всичките, все са ми ангелчета златни. Иветка, нашата кака каква сладурана е станала и тя......Да са ни живи и здрави всички малки душици.
Нашия Коко си се върти, рита, побутва и хич не пу е на ..... дупето ... това, че ми тежи и вечер е ад като си помисля, че ще лягам, него не го притеснява  Grinning Grinning Душичка ми е той, сладка, ама и аз вече нямам търпение да го видя. Вчера мъжа ми изчисти спалнята основно, сложихме кошарата, днес му гладих чаршафчетата и вече сме готови да го посрещнем в нашите покои  Joy Утре съм при док, да видим какво ще кажееее.....
Джули - нещо ми се губи, сега видях, че била в МД, ще ражда ли?
Биби също не се отчита, дано поне се оправят с кърменето, че помня беше проблемно при тях.....

Много целувки на всички малчовци, които видях в албумчето ни - много са ми хубави.....
А Нико и Дени на Реличка направо са ми страхотни - Дени е все ухилен и все до бебо  Hug Hug Hug

# 753
  • София
  • Мнения: 39 894
Момичета, пуснете нова тема.

# 754
  • Мнения: 4

За още неродилите мама от София Wink програмата на 9 месеца за 9-ти и 13-ти
9 април 2010 г. – Емилия Казълова, акушерка,темата “Борба с болката в родилната зала
13 април 2010 г. – проф. Борислав Владимиров, д.м.н., началник на Клиниката по детска ортопедия и травматология при Университетска болница, темата “Кога да се консултира бебето с ортопед”.
Аз ще се пробвам и за двете  Laughing

metchopooh  - там сме!!! Аз няма изгледи да родя скоро, въпреки че преместих и преподредих всяка вещ в къщи!
Само следя за разни симптоми за предстоящо раждане, даже вече мъжът ми почна да ми се подиграва!  hahaha Когато кажа нещо, например "Гладна съм" или "Нямам апетит",  той веднага го квалифицира като  newsm12"Хм, това не е добър признак за предстоящо раждане или обратното.

Бебето от вчера се побърка да мърда - такова нещо досега не се бе случвало - не се кротва за минута.... това дали е добър признак за предстоящо раждане ... newsm78    newsm17

# 755
  • Sofia
  • Мнения: 1 195
В болницата взеха кръв на бебето за вроден хипотериодизъм, но резултат така и не ми дадоха - щял да дойде по пощата ако открият нещо.. и  при вас ли беше така??  Thinking
Искам да попитам тези от вас, които пиха Лтироксин за щитовидната по време на бременноста - правихте ли някакви допълнителни изследвания на бебетата и кога и какви?

# 756

Общи условия

Активация на акаунт