Детски песнички, приказки, анимации, филми, игри!

  • 1 080 967
  • 2 407
  •   1
Отговори
# 1 335
  • Бургас
  • Мнения: 537
Точно за това ставаше дума!!! Hug Много, много благодаря ЗлаВещица   smile3525!!!

# 1 336
  • с трима мъже :)
  • Мнения: 2 735
Помогнете, ако можете - търся Том и Джери

Търсих в замундата, ама се дърпа вече 6 часа и имам изтеглени само 19 %
Но не това е проблема - проблема е, че е ХVid, освен това са само 15 серии - поне така пише в коментарите

Някой знае ли някой линк за повече серии, по-добро кач-во и с повече сийдъри ...

Предварително благодаря 

# 1 337
  • Мнения: 193
Пусни търсене на google.bg - films free .Намерих така 2 диска за Том и Джери,както и "Сам в къщи -2 и 3" .има и други филми също. успех!       Peace         

# 1 338
  • Мнения: 720
Мерси! Чудна песничка. Свалих си я!!!Чакам и филмчетата. Няма две мнения по въпроса:  "НУ ПАГАДИ" forever.
Качила съм до 11 серия вече... снощи ги зареждах... Но качеството не е много добро ...(добре че децата нямат като нас претенции за качеството  Laughing)
Натисни на таговете "ну погоди " и ще ги намериш по-лесно всички серии които съм сложила досега

# 1 339
  • Мнения: 799
Рикуест и от мен:
Търся песента "Жаба жабурана 100 мушици хвана" (мр3) - не я намирам нито дата.бг, нито в замунда, нито в арена....

И... филмът "Слон балон" с БГ аудио.

 

# 1 340
  • Мнения: 3 216
Рикуест и от мен:
Търся песента "Жаба жабурана 100 мушици хвана" (мр3) - не я намирам нито дата.бг, нито в замунда, нито в арена....
 

Моля те,ако я намериш някьде пиши ми. Praynig

# 1 341
  • Мнения: 377
Рикуест и от мен:
Търся песента "Жаба жабурана 100 мушици хвана" (мр3) - не я намирам нито дата.бг, нито в замунда, нито в арена....
 

Моля те,ако я намериш някьде пиши ми. Praynig
Имам я !Ама ми пратетимейл да ви я пратя ,че нямам сайт!

# 1 342
  • Мнения: 3 216
Имам я !Ама ми пратетимейл да ви я пратя ,че нямам сайт!
[/quote]

Голямо благодаря  bouquet  bouquet  bouquet

# 1 343
  • Мнения: 377
За нищо- пак заповядай! Hug
Нямам време да си направя страничка и да ги кача песничките!
Ако мога пак ще помагам! Wink

# 1 344

 Моля ви, помогнете!
 Регистрирах се в zamunda. Какво трябва да направя после за да тегля филмчета?
   newsm78

# 1 345
  • Мнения: 7 106

И... филмът "Слон балон" с БГ аудио.

 

За съжаление няма да го намериш никъде с БГ аудио, поради простата причина, че не е озвучаван на български. Аз така преди две години се изтрепах да търся Новата година на Мечо пух  Confused.

# 1 346
  • Мнения: 799
Габриел2, пратих ти мейл на лични.   bouquet

Зори, това със Слон балона е кофти...

Triy, в замундата влизаш в меню FAQ - там всичко е обяснено ясно и просто, вкл. с примери и линкове към необходимите програми. Успех!!!

# 1 347
  • София
  • Мнения: 4 899
Ако някой знае откъде да си изтегля песничката "Жълтоклюно патенце" на MP3-ка, ще съм ви много благодарна!   bouquet

# 1 348
  • Мнения: 720
Ако някой знае откъде да си изтегля песничката "Жълтоклюно патенце" на MP3-ка, ще съм ви много благодарна!   bouquet
http://mimito-dobri4koto.mylivepage.com/file/630/3909_%D0%96%D1% … D%D1%86%D0%B5.mp3

# 1 349
  • Мнения: 1 640
 Излезе вече РАТАТУИ с БГ аудио в Замунда.нет.Има много сийдъри.Теглете.http://DMCA-removal-from-Google/details.php?id=114449

Общи условия

Активация на акаунт