Черен списък - гр.София

  • 1 011 066
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 1 783
Динко Гаджев - общопрактикуващ в 4 ДКЦ. Изключително некомпетентен и безотговорен. Заради нежеланието му да направи рентгенова снимка една жена си отиде от този свят, а за малко да си отиде и още един човек, заради безотговорно отношение към спешна ситуация. Срам за професията си е този човек. #2gunfire

# 301
  • Мнения: 544
Д-р Тимева от клиника "Щерев".Некадърна и некомпетентна "докторка" Naughty

Много странно....
Аз благодарение на нея имам син.
Жалко, че е попаднала тук.

# 302
  • Мнения: 135
Д-р Костова,практикува в Тина Киркова.
Некъдърна и нагла жена. #2gunfire

# 303
здравейте мили настоящи и бъдещи мами!аз съм млада акушерка но преди всичко мама на 2 прекрасни момчета.Обиколих много болници и клиники надявайки се да открия екип-етичен коректен човечен! За жалост аз сама изпатих много  и добре разбирам болката ви.Може би това кара настоящите ми пациентки да ме обичат.Ако можех бих променила много неща.Но някак не се вписвам между безхаберието немърливостта и арогантността на "добрите" ми колеги.Има много добри лекари но за жалост те не пробиват тъй като не са като другителДобрите качества вече са нищо!Знам много неща за това повечето акушерки не ме харесват-не сам като тях!Сега работя тихо и спокойно и се надиявам че намерих своето миястолОбичам професията обичам и пациентките силЖелая на всички здраве любов и много красиви и здрави бебета знайте че аз ви подкрепям чао

# 304
  • Мнения: 2
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

# 305
  • София
  • Мнения: 6 363
твърдо в черния списък поставям наглия и напълно безотговорен д-р Иванов - педиатър от 25-та поликлиника в Младост-3, София.

в деня преди да изпишат сина ни от родилния дом (след 15 дни престой в интензивно отделение), мъжът ми разговаря с него и той се съгласи да поеме Марти за пациент, както и обеща да дойде у дома още в деня на изписването.

на следващия ден му звъним, за да го докараме у дома при детето, а той каза - не мога да поема повече пациенти, местят ме в друга поликлиника! дори не се извини, мръсното копеле, че излъга нагло и остави неопитните родители на едно до скоро тежко болно дете в огромна тревога, че нямат лекар за детето си.


# 306
Д-р Иво Тодоров-Тина Киркова, има частна клиника инвитро на 5-те кюшета.Не ходете при него, много е зле, особено ако трябва да ви изражда. Моя позната отиде при него, тя е с Астма, задължително ражда секцио, което се поема от здравната каса. Той й обясни че не може да ражда по нормален път и трябва да я режат но затова удоволствие трябва да плати 800 евро. Значи веднъж касата му превежда 500лв. за секцио,защото в нейният случай е задължително и  800евро от нея. За мене този човек е кожодер.

За тоя и аз знам някои не добри неща за него. Twisted Evil Една приятелка сгафи (забременя от гаджето си,а нямаше намерение да остава с него цял живот,сега е щастливо женена за друг и имат 2 деца,онзи въпросният е минало) и искаше да направи аборт,но естествено щеше да си плати за това. И не помня как и кой ни го препоръча тоя,но ходихме в частният му кабинет (ул."Хан Аспарух" № 19 тел.(8 или 9) 52 47 38-за тези които им се иска да го напсуват)  и той не само,че си направи устата за плащане на аборта(трябваше да се случи самия аборт в самата "Тина Киркова") ,но си измисли и други "проблеми" в момичето за да намери повод да му се плати  Money и за други несъществуващи проблеми. Поиска за тогава (1998 г.) доста дебела и немислима сума и това ни накара да се отдръпнем от него и да потърсим друг доктор. В крайна сметка си намерихме един друг доктор от "Тина Киркова-Света София"  и  той се отнесе с нужното внимание,направи аборта с кюртаж (слава Богу не я увреди,сега има 2 деца) бързо и професионално за няколко часа и и взе 1/3  от  това  което и искаше тоя Иво Й. Тодоров  #2gunfire  Докторът който свърши работата се казваше  Методий Ив. Генов, пак от І АГ "Св. София"  Flutter

# 307
Аааа  пардон, грешката е моя ooooh! , доктора се казваше  Иван Горанов,а  не Методий  Генов  за  аборта на моята позната през 1998 г. От І АГ са и  двамата.

# 308
  • Мнения: 3 091
Д-р Тимева от клиника "Щерев".Некадърна и некомпетентна "докторка" Naughty

Много странно....
Аз благодарение на нея имам син.
Жалко, че е попаднала тук.
съгласна съм с теб, че е странно! Особено когато едно негативно мнение е в едно изречение - без обосновка, без подробности...
няма перфектни - примерно ако аз съм недоволна от някой лекар - то друг е доволен! И двамата имаме своите основания, но затова е и тази тема - всеки сам да си прави изводите....
Но колкото по-подробни и аргументирани сме, толкова по-добре ще се ориентират останалите!

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 13:47 от Ламята НЕСПАСКА

# 309
  • Мнения: 257
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК

# 310
  • Мнения: 3 091
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК
Добре, толкова ли е трудно да напишеш защо мислиш така?

# 311
  • Мнения: 1 150
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК

И защо всички под един знаменател  newsm78

# 312
  • Мнения: 257
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК

И защо всички под един знаменател  newsm78

АМИ ПРЕДИ ДА ПИТАШ, АКО НАЙСТИНА ТЕ ИНТЕРЕСУВА МОЖЕШЕ ДА ПРОЧЕТЕШ И МОЯ ПОСТИНГ В СПИСЪКА ..ОБЯСНИЛА СЪМ ВСИЧКО ПОДРОБНО- ТОЧНО ЗА ОКРЪЖНА БОЛНИЦА..ЛЕЖАХ В ПАТОЛОГИЯТА 10 ДНИ И НАКРАЯ СЛЕД КАТО "ВСИЧКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" МИ СЕ ИЗРЕДИХА..АЗ ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ СЕ ПРЕМЕСТИХ В ШЕЙНОВО И ТАМ СЪС ''СЕКЦИО ПО СПЕШНОСТ" МИ ИЗВАДИХА БЕБЕТО БОЛНО- АТРОФИРАЛО , С НАТРОВЕНА КРЪВ И СТОМАШНО-ЧРЕВНО КЪРВЕНЕ...А САМО ЧАСОВЕ ПРЕДИ ТОВА ШЕФКИТЕ ЖЕКОВА И ХАДЖИЕВА   МЕ ОБЕЖДАВАХА КАК "ВСИЧКО Е НАРЕД И ТРЯБВА ДА ЧАКАМЕ КОНТРАКЦИИТЕ ДА СИ ДОЙДАТ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ"...Е КАЖЕТЕ МИ- КАКВО ПОВЕЧЕ ДА КАЖА ЗА ТЕЗИ ХОРА #2gunfire #Cussing out

# 313
  • Мнения: 1 150
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК

И защо всички под един знаменател  newsm78

АМИ ПРЕДИ ДА ПИТАШ, АКО НАЙСТИНА ТЕ ИНТЕРЕСУВА МОЖЕШЕ ДА ПРОЧЕТЕШ И МОЯ ПОСТИНГ В СПИСЪКА ..ОБЯСНИЛА СЪМ ВСИЧКО ПОДРОБНО- ТОЧНО ЗА ОКРЪЖНА БОЛНИЦА..ЛЕЖАХ В ПАТОЛОГИЯТА 10 ДНИ И НАКРАЯ СЛЕД КАТО "ВСИЧКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" МИ СЕ ИЗРЕДИХА..АЗ ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ СЕ ПРЕМЕСТИХ В ШЕЙНОВО И ТАМ СЪС ''СЕКЦИО ПО СПЕШНОСТ" МИ ИЗВАДИХА БЕБЕТО БОЛНО- АТРОФИРАЛО , С НАТРОВЕНА КРЪВ И СТОМАШНО-ЧРЕВНО КЪРВЕНЕ...А САМО ЧАСОВЕ ПРЕДИ ТОВА ШЕФКИТЕ ЖЕКОВА И ХАДЖИЕВА   МЕ ОБЕЖДАВАХА КАК "ВСИЧКО Е НАРЕД И ТРЯБВА ДА ЧАКАМЕ КОНТРАКЦИИТЕ ДА СИ ДОЙДАТ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ"...Е КАЖЕТЕ МИ- КАКВО ПОВЕЧЕ ДА КАЖА ЗА ТЕЗИ ХОРА #2gunfire #Cussing out

Айде стига си викала, медала винаги има и друга страна. В Окръжна не работят само Жекова и Хаджиева и не е редно да очерняваш така цялата болница.
Нямам намерение да споря с теб.
Радвай се, че всичко сега е ок, надявам се

Последна редакция: пн, 10 юли 2006, 19:45 от Дрън-Дрън

# 314
  • Мнения: 257
Д-р Жекова-окръжна болница -София #Crazy

 smile3511 #2gunfire #Cussing out...в окръжна болница всички са за ЧЕРНИЯ СПИСЪК


И защо всички под един знаменател  newsm78

АМИ ПРЕДИ ДА ПИТАШ, АКО НАЙСТИНА ТЕ ИНТЕРЕСУВА МОЖЕШЕ ДА ПРОЧЕТЕШ И МОЯ ПОСТИНГ В СПИСЪКА ..ОБЯСНИЛА СЪМ ВСИЧКО ПОДРОБНО- ТОЧНО ЗА ОКРЪЖНА БОЛНИЦА..ЛЕЖАХ В ПАТОЛОГИЯТА 10 ДНИ И НАКРАЯ СЛЕД КАТО "ВСИЧКИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ" МИ СЕ ИЗРЕДИХА..АЗ ПО СОБСТВЕНО ЖЕЛАНИЕ СЕ ПРЕМЕСТИХ В ШЕЙНОВО И ТАМ СЪС ''СЕКЦИО ПО СПЕШНОСТ" МИ ИЗВАДИХА БЕБЕТО БОЛНО- АТРОФИРАЛО , С НАТРОВЕНА КРЪВ И СТОМАШНО-ЧРЕВНО КЪРВЕНЕ...А САМО ЧАСОВЕ ПРЕДИ ТОВА ШЕФКИТЕ ЖЕКОВА И ХАДЖИЕВА   МЕ ОБЕЖДАВАХА КАК "ВСИЧКО Е НАРЕД И ТРЯБВА ДА ЧАКАМЕ КОНТРАКЦИИТЕ ДА СИ ДОЙДАТ ПО ЕСТЕСТВЕН ПЪТ"...Е КАЖЕТЕ МИ- КАКВО ПОВЕЧЕ ДА КАЖА ЗА ТЕЗИ ХОРА #2gunfire #Cussing out

Айде стига си викала, медала винаги има и друга страна. В Окръжна не работят само Жекова и Хаджиева и не е редно да очерняваш така цялата болница.
Нямам намерение да споря с теб.
Радвай се, че всичко сега е ок, надявам се

И КАКВО СЕГА, ДАЙ ДА СИ МЪЛЧИМЕ..И ДА СЕ РАДВАМЕ,ЧЕ НИ СЕ Е РАЗМИНАЛО ..ТАКА ЛИ #Crazy...ЧОВЕК НЕ МОЖЕ ВЕЧЕ ДА СИ КАЖЕ МНЕНИЕТО- БЕЗ ДА СЕ НАМЕРИ КОЙ ДА МУ ЧЕТЕ КОНСКО ИЛИ ДА ГО ПОУЧАВА...НАЛИ ЗАТОВА Е ТОЗИ СПИСЪК

Общи условия

Активация на акаунт