Черен списък - гр.София

  • 1 015 812
  • 3 061
  •   1
Отговори
# 780
Ей, натупаха го тоя най-сетне!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На някой не са му издържали нервите.Дано поне се замисли..........а, със сигурност знае за какво са го били..........

Не съм лош човек, но щом няма правосъдие.............

# 781
  • Мнения: 2 751
Ей, натупаха го тоя най-сетне!!!! #2gunfire #2gunfire #2gunfire
На някой не са му издържали нервите.Дано поне се замисли..........а, със сигурност знае за какво са го били..........

Не съм лош човек, но щом няма правосъдие.............
Оф, като му знам болния мозък, не знам дали знае  Tired Confused

# 782
  • Мнения: 14
Здравейте! Нямам думи да изразя възмущението си от отношението и "професионализма" на д-р Динева от 5-та градска.  Също така работи и в един от центровете, които се помещават в сградата на Военна болница на ул. Георги Софийски. Абсолютен мошеник е тази жена. Може да те докара до психиатрията за отрицателно време. Значи - правим изследване профилактично, по трудовата медицина попадам при нея. Излиза резултат от ПАП тест - 2-ра група. И ето - жената веднага решава да ме "спасява" от рак и иска да ме оперира още другата седмица !!! Няма допълнителни изследвания, няма да обясни какво-що... Обаче ще разкаже с подробности как млади майки си оставили децата сирачета...
Пази боже от некадърници и кожодери...
Слава богу, благодарение на професионализма на друг лекар - гордост за професията, жива и здрава съм, дай боже няма да ги оставя сирачета... За другия лекар ще пиша в белия списък.
На всички желая здраве и късмет и да не се доверяват на първия срещнат безсърдечен така наречен "лекар", а да направят и втора консултация!

# 783
  • Мнения: 347
за съжаление имам какво още да кажа за кременска
сина ми си удари главата в радиатора преди дни
отидохме в пирогов, направиха снимка и тетанус
на снимката всичко е ок
доктора каза, че ако имам възможност не е зле да не го водя на градина до края на седмицата
все пак има рана с кръв на главата, може да го бутне някой или без да иска пак да се удари
всички знаем какво е по градините, в наща група са 30 деца
тогава отидох при кременска, личната докторка на сина ми за да ми даде болничен
обясних й най-човешки какъв е случая, ставаше въпрос да ми даде 3 дни болничен-сряда, четвъртък и петък
тя го погледна, каза, че нищо му нямало, погледна раната, каза, че можел да си ходи така на градина и че нямала основание и право да ми даде болничен, щом от пирогов не са й пратили някакъв зелен лист  Shocked  вярвате или не, но това е чистата истина  Shocked да не говорим, че преди това ме държа около час отвън с детето да чакам да минат преди мен някакви хора /не деца/. явно е лична докторка и на възрастни, не е само педиатърка. в което няма лошо разбира се, но би трябвало децата да са с предимство. даже не ме и попита за какво чакам  Shocked въпреки че няколко пъти ме видя.
после така или иначе отидох при друг педиатър естествено и веднага още като видя детето ми даде болничен 3 дни.
правете си извод за какво говорим, от 6 години сина ми й е пациент. кабинета й е в медицинска академия, ет.1 пазете се да не се запишете при нея. така или иначе вечно я няма, вечно телефона й е изключен, а последния път сестрата ми обясняваше, че докторката я нямало а пък тя само й помагала, нямала нищо общо със здравната каса. което според нея явно я оправдава да я няма един цял ден, звънях един цял четвъртък като полудяла и никой не вдигна в кабинета. а детето ми изгаряше с температура и три дни не мога да я сваля.
на всичкото отгоре на кабинета на вратата кременска си е закачила два възмутителни листа, как можело пациентите да плащат по един лев, а трябвало средно 15 и как не им стигали за нищо  Shocked и нещо от сорта "моля да ни извините ако качеството на обслужване не отговаря на очакванията ви, ама то държавата е виновна".
изводите оставям на вас.

# 784
  • Мнения: 630
Водещо място в този списък трябва да заеме д-р Добрева -шеф на неонатологията в Шейново. Тази жена, която трудно мога да нарека лекар, ми скъси живота. Какво са сторили на дъщеря ми след раждането, никога няма да разбера, защото компетентното обяснение на шефката по повод въпроса ми: Какво всъщност се е случило докато съм била в реанимация и от какво я лекувате? беше: "Дано не е най-страшното" Какво имате впредвид? -Дано не е това, което си мислим. И това за бебе родено с планирано секцио без усложнения след безпроблемна бременност. Все още ми иде да я убия тая жена. Благодарение на нея, вместо да се радваме на дълго чаканото бебе, ние в продължение на 1 година я мъкнахме по хиляди прегледи и изследвания, без да имаме и най-малка идея защо. В епикризата й не бяха написали нищо, даже че са й давали антибиотик.
Към нея мога да добавя една неонатоложка от Майчин дом -Шишкова, която пък ми заяви: Жалко, че детето ви не е недоносено... Щяло да й бъде по-лесно да ми каже дали има проблем или не.

# 785
  • Мнения: 3 158
Честно казано-нищо не разбрах?Не са ви поставили диагноза или какво?

# 786
  • Мнения: 572
meshko106, не искам да защитавам никой, но защо не потърсите причина в нещо случило се по време на бременността? Аз така си изкарах  без никакви проблеми бременността и когато родих се разбра че детето е инвалид и е растяла така от началото на зачеването си! Наблюдаващият ме "лекар" не е видял липса на 4 прешлена (Спина Бифида)
Дано да сте добре  и да сте здрави и живи!

# 787
  • Мнения: 34
Като се има предвид че 25 поликлиника я държи доктор Мишел Май цялата трябва да е в черния списък а той води класацията не само в 25 пол-ка но и в Шейново.

Не сьм сьгласна,родих при него той е много внимателен и добьр доктор!Имам си две сладки момиченца благодарение на него Peace

# 788
  • Мнения: 2 751
Като се има предвид че 25 поликлиника я държи доктор Мишел Май цялата трябва да е в черния списък а той води класацията не само в 25 пол-ка но и в Шейново.

Не сьм сьгласна,родих при него той е много внимателен и добьр доктор!Имам си две сладки момиченца благодарение на него Peace
Значи си извадила голяяяяям късмет  Peace

# 789
  • Мнения: 4 053

Като се има предвид че 25 поликлиника я държи доктор Мишел Май цялата трябва да е в черния списък а той води класацията не само в 25 пол-ка но и в Шейново.

това пък за първи път го чувам,
и като какъв по-точно се явява на 25 п-ка

# 790
  • София
  • Мнения: 2 381
Еее, не бъдете толкова крайни за 25 поликлиника.
Да, въпросният д-р Мишел преглежда там, но чак да я държи...  Thinking В същата поликлиника работи и д-р Папукчиев, при когото съм на ЖК и съм много доволна. Внимателен, обяснява, не се стиска за направления за изследвания.

# 791
  • по света
  • Мнения: 1 587

Като се има предвид че 25 поликлиника я държи доктор Мишел Май цялата трябва да е в черния списък а той води класацията не само в 25 пол-ка но и в Шейново.

това пък за първи път го чувам,
и като какъв по-точно се явява на 25 п-ка
Поне от три години работи там,явява се голям специалист Joy Joy

# 792
  • София
  • Мнения: 6 011
Какво пък означава, че Мишел "държи" поликлиниката?
Живея тук от 1979г. и откакто ходя на гинеколог точно този даже не го бях чувала.
Чух името му за пръв път след като родих - една позната е раждала ппри него и е изключително доволна - много леко раждане с епидурална и без никакви шевове на 33 години.

# 793
  • Мнения: 48 176
искам да включа д-р чернодринска от очната клиника в МА, насочва пациентите към клиниката на майка си- "визус", която е частна,а  и е готова да оперира деца и без нужда
в МА са едни от най- добрите специалисти детски офталмолози, само тя май е такава печалбарка
смятам че такова поведение не е редно и дори е много опасно
искаше да оперира моето дете от едно малко образование на оченцето, което не расте и не пречи, и по мнение на двама други лекари от МА дори след операцията ще остане по- голям белег и ще има проблеми с овлажняването на окото

# 794
  • Мнения: 34
Като се има предвид че 25 поликлиника я държи доктор Мишел Май цялата трябва да е в черния списък а той води класацията не само в 25 пол-ка но и в Шейново.

Не сьм сьгласна,родих при него той е много внимателен и добьр доктор!Имам си две сладки момиченца благодарение на него Peace
Значи си извадила голяяяяям късмет  Peace

не е кьсмет,а правилна операция и спинална упойка без да ме боли грам главара после и беъ усложнения.много съм доволна препорьчвам го с две ръце!който е бил бременен с близнаци ще ме разбере,че е маалко по рисковано.много моля да не се пишат неверни неща ,особено ако не сте се оперирали при него! Stop Peace

Общи условия

Активация на акаунт