Sci-fi сериали - тема II

  • 33 287
  • 730
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 5 828

За почитателите на фантастиката, фентъзито, свърхестественото и всичко подобно  Grinning
един списък с обсъждани в старата тема сериали:

ТЕКУЩИ:
Caprica
Chuck
Doctor Who
Eureka
Flash Forward
Fringe
Ghost Whisperer
Heroes
Legend of the Seeker
Lost
Medium
Merlin
Paradox
Primeval
Sanctuary
Smallville
Stargate Universe
Supernatural
The Sarah Jane Adventures
Torchwood
True blood
V
Vampire Diaries
Warehouse 13


ПРИКЛЮЧИЛИ:
4400
Alias
Andromeda
Angel
Babylon 5
Battlestar Galactica   
Blade
Blood Ties
Byffy
Carnivale
Charlie Jade
Charmed
Dark Angel
Daybreak
Dead Like Me
Defying Gravity
Dollhouse
Eastwick
Farscape
Firefly
Hercules
Hex
Invasion
Jericho
Journeyman
Knight Rider
Kyle XY
Lexx
Life On Mars
Masters Of Horror
Moonlight
Nightmares and Dreamscapes
Odyssey 5
Past Life
Pushing Daisies
Roswell
Stargate Atlantis
Stargate SG1
Surface
The Dead Zone
The Dresden Files
The others
The Prisoner
X-Files
Зоната на здрача
Лоис и Кларк
Пси фактор
Първата вълна
Седморката на Блейк
Стартрековете



МИНИ-СЕРИАЛИ:
Alice
Lost room
Riverworld / Речен свят (2010)
The Day Of The Triffids
Tin Men



В очакване на Simple Smile
Песен за огън и лед

старата тема

# 1
  • София
  • Мнения: 5 828
Между другото прочетох лоша новина - ще спират Легендата за търсача, няма да има трети сезон  Sad

# 2
  • tardis
  • Мнения: 329
Между другото прочетох лоша новина - ще спират Легендата за търсача, няма да има трети сезон  Sad

Вярно е май.
http://tvseriesfinale.com/tv-show/legend-of-the-seeker-canceled- … ason-three-14559/

Наистина го поразвалиха. Аз отдавна спрях да следя. Персонажите не са така завладяващи, както в началото на 1-ви сезон...

---

За V и аз  не съм очарована, но наистина не остана какво друго ново да се гледа (освен  Fringe).
Все очаквам да стане по-интересен занапред. Лошото е, че от самото начало разбираш всичко, няма грам загадъчност. А на мен лостката ми харесва, чак се чудя какво й е  на жената, че така я недолюбвате xD

# 3
  • Smallville
  • Мнения: 994
Между другото прочетох лоша новина - ще спират Легендата за търсача, няма да има трети сезон  Sad
Аз този не съм го гледала,само 1 серия.Фентъзито не ми е много по сърце,предпочитам научната фантастика,но като няма друго..Сега ще го пусна за теглене.
Благодаря за темата и за ценното и подредено инфо Hug

Аз не харесвам Елизабет Мичъл,не за друго,ами при появата и в Лост беше една такава надменна и защото е от лошите Други,а после стана по добра и от ангел.Пък и гледа едно такова,с една дума не ме кефи,може би е лоша актриса Thinking

А Лоис и Кларк срещали ли сте го из торентите?Нали този със Сюзън от Отчаяните съпруги,забравих и името на актрисата?

# 4
  • София
  • Мнения: 5 828
Да, Тери Хатчър и Дийн Кейн.
Аз преди няколко години бях попаднала на този сериал по Евроком.
Не знам има ли го по торентите  newsm78
Без да изневерявам на "нашия" Кларк  Wink, и Дийн си го бива като Супермен  Peace
А и с Тери имаха много силна химия, не като Кларк с нашата Лоис  Tired

# 5
  • София
  • Мнения: 3 581
Аз не харесвам Елизабет Мичъл,не за друго,ами при появата и в Лост беше една такава надменна и защото е от лошите Други,а после стана по добра и от ангел.Пък и гледа едно такова,с една дума не ме кефи,може би е лоша актриса Thinking
И аз не я харесвам поради същата причина - някаква студена с уж измъчен поглед, и само ги прецакваше там
Между другото прочетох лоша новина - ще спират Легендата за търсача, няма да има трети сезон  Sad
ами мисля, че достахора го гледаха заради книгите - трябваше поне малко да се придържат към тях

# 6
  • София
  • Мнения: 5 828
А Елизабет Мичъл и аз не я харесвам, има нещо в нея, което ме дразни.
Ама V го гледам, като няма друго  Tired

От текущите най-интересни са ми - Fringe, FlashForward, Вампирските дневници, Доктора и Легендата.
Чакам с нетърпение Еврика  Grinning

Гледа ми се истинска фантастика в космоса, ама не като сапунената драма Старгейт Вселена  Crazy

# 7
  • Мнения: 2 149
Да не ви изпусна Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 3 581
От текущите най-интересни са ми - Fringe, FlashForward, Вампирските дневници, Доктора и Легендата.
И аз така, но без Доктора и бих прибавила Загубените и Уинчестърови Crazy

# 9
  • София
  • Мнения: 5 828
Как можах да забравя Лоста, той си ми е №1  ooooh!

А Уинчестъровите, както и Кларк и компания, последните сезони ми затъпяха  Tired

# 10
  • София
  • Мнения: 3 581
А Уинчестъровите, както и Кларк и компания, последните сезони ми затъпяха  Tired
Честно казано, ако ще Дийн да стои 40 мин.на челна стойка само, ще си го гледам hahaha
Аз пък забравих Смолвил ooooh!. Включвам го разбира се, още не ми е затъпял Mr. Green

# 11
  • UK
  • Мнения: 3 959
Аз си продължавам Старгейтите, в момента съм на средата на първи сезон на Атлантис, много искам да го харесам поне наполовина колкото СГ-1, но може би е още рано... В последния епизод, който гледахме вчера, се появиха Картър и Хариман за точно десет секунди, а аз умрях от щастие да ги видя тях и СГК и нашия си, нормален, идеален Старгейт и всичко останало.

Някой ще ми каже ли за какво става дума във Файърфлай, че ме питаха (фен на Морина Бакарин Simple Smile ) и не можах да обясня. Simple Smile

# 12
  • София
  • Мнения: 5 828
Файърфлай е много нестандартен жанр - тип уестърн в космоса, с пищовите, каубойски шапки, даже крави пренасяха с космическия кораб   Laughing
Забавен, оригинален, малко странен /като всички на Джос Уедън/, с добра актьорска игра.
Лично на мен много ми харесва и жалко, че е спрян само след един сезон, но все пак си има горе долу завършек.

# 13
  • UK
  • Мнения: 3 959
Ахам, мерси, ще предам. Simple Smile

# 14
  • Пазарджик/Лондон
  • Мнения: 2 419
Между другото прочетох лоша новина - ще спират Легендата за търсача, няма да има трети сезон  Sad

Много жалко, харесва ми филмчето Cry.

Иначе съм си на SG1, по средата на 4-ти сезон, имам още много Heart Eyes.
И Еврика си чакам Wink.

Общи условия

Активация на акаунт