Подсъзнанието може всичко 24 /Линкове за всички техники има на първа стр./

  • 83 488
  • 603
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 10 687
Да аз ще им простя,но те дали ще си простят някога,незнам.

Това пък изобщо не би трябвало да те занимава като въпрос  Grinning

# 211
  • Мнения: 197
Megisp, аз бих говорила директно с мъжа до мен, очевидно държанието му не е това, което би трябвало, а като си траеш въпреки всичко, това не те облекчава особено. Попитай го той какво точно очаква от теб- нали двамата сте семейство, и според отговора прецени дали има смисъл да се тормозиш и заради него. Много е важно човека до теб да те подкрепя, инъче защо сте заедно. Или  ще се борите заедно или ако  се налага сама ще се бориш, но не се отчайвай, не се предавай и не си създавай фикс идеи, например че  детето би решило  и другите проблеми. Опитай се да погледнеш на цялата ситуация като страничен наблюдател, да я анализираш и сама да намериш решение какво е най-добре да се направи.
Говори и със сестра си,  която е добронамерена и ти помага. От всяка ситуация има изход, не се отчайвай,  трябва да се бориш  въпреки всичко Peace.

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 17:50 от iava

# 212
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Имам няколко приятелки на който съм споделила какво ми е,как се чувствам но срещаме се успокоят ме и толкова после до другата среща и ме забравят.

megisp, Hug каквото говориш това привличаш - думите са енергия, просто смени репертоара  

НО ЕТО КЪДЕ Е ПРОБЛЕМЪТ - http://www.yosif.net/articles.php?lng=bg&pg=1020
   Повечето хора си мислят за това, което НЕ искат, и се чудят защо то им се случва отново и отново, и отново. Законът на Привличането не се интересува дали възприемате нещо за лошо или добро и дали го искате, или не го искате. Той отвръща на мислите ви. Затова ако си седите вторачени в проблемите и се чувствате ужасно заради тях, това е сигналът, който отправяте към Вселената. "Аууу, чувствам се ужасно зле! Имам толкова дългове!" Вие просто се уверявате в това и целият сте погълнат от това чувство. Затова точно от него ще получите повече.
   Естер Хикс - проповедник: Когато гледате към нещо, което желаете и му казвате ДА, вие задействате мисъл и Законът на привличането отвръща на тази мисъл, и ви носи нещата, които съответстват на мислите ви. Но когато се вглеждате в нещо, което не искате, и му казвате НЕ, вие всъщност НЕ ГО ОТБЛЪСКВАТЕ. Вместо това вие активирате точно тази мисъл за нещото, което не искате. И сега Законът на привличането ви доставя и него.
   Живеем във Вселена, която е основана на привличането. Всичко е свързано с него. Този Закон винаги работи, независимо дали вярвате в него, дали го разбирате или не. Винаги работи! Може да си мислите за миналото или настоящето, или бъдещето, но дали си спомняте, дали наблюдавате или си представяте, в този процес вие активирате мисъл и Законът на привличането, който е най-могъщият закон на Вселената, откликва на мисълта ви. Винаги нещо се сътворява. Всеки път, когато някой мисли за нещо продължително и постоянно, той е в процес на творене. Нещо ще се появи от тези мисли. Законът на привличането гласи, че ще ви се даде това, за което говорите, или върху което се фокусирате. И ако се оплаквате колко сте зле, вие създавате повече от лошото.


Закони на подсъзнанието:
1. Мислите са истински сили
2. Съзнанието е изпращащо и получаващо състояние на мисълта
3. Емоционално заредените мисли действат като магнит и привличат подобни мисли (закон за привличането)
4. Ние ще имаме мисли, но притежаваме силата, способността да ги приемем или отхвърлим (закон за контрол)
5. Ние притежаваме силата и сме в състояние да вмъкнем в съзнанието си всяка мисъл, която поискаме (закон за вмъкване)
6. Вътрешния и външния свят са свързани


mijjjka,

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 23:32 от lenny_pld

# 213
  • Мнения: 11
Здравейте!
Благодаря на  крем- карамел за мантричката - Общуване с душата!  bouquet
Споделям мнението на лени , че повечето хора си мислят за това, което не искат и се чудят защо им се случва отново.
Обичам те!
Съжалявам!
Прости ми!
Благодаря!

Започнах да си ги казвам- отначало ми беше малко трудно да ги осъзная но сега си ги казвам с кеф!
А аааааааа Исках да ви докладвам и за други положителни неща, които ми се случват след като се научих да говоря с Визсшите Азове на любимите ми хора.
Благодаря ви ! Чета ви с удоволствие!   bouquet

# 214
  • Мнения: 730
http://tibet-cd.narod.ru/index.htm

Момичета, намерих това- много музика.. Simple Smile

# 215
  • Мнения: 80
Моля ви се ако някои има линк за книгата на Кехоу, в някоя виртуална библиотека да ми го даде, че не мога да я намеря. Искам да я дръпна.

# 216
  • Costa Rica
  • Мнения: 551
На 1 страница има 3 линка, книгата е първа в списъка, баш под картинката.




# 217
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Dani Avramova, Hug  Благо-Даря за музакалния сайт


Давам Ви 2 МЕГА МОЩНИ ТАПИНГА 
/Почуква се точката между долната устна и брадичката, докато произнасяте изреченията. През другите точки не се минава Peace/

ЗА ЗДРАВЕ:
1. Аз разбирам, приемам и се съгласявам,
    че ЗДРАВЕТО Е ОТРАЖЕНИЕ!

1. Аз разбирам, приемам и се съгласявам,
    че АЗ СИ СЪЗДАВАМ ЗДРАВЕ!

1. Аз си позволявам ДА СЪМ ЗДРАВА!
    Аз съм свободна ДА СЪМ ЗДРАВА!
    Аз чувствам, ЧЕ СЪМ ЗДРАВА!


ЗА ЛЮБОВ:
1. Аз разбирам, приемам и се съгласявам,
    че АЗ СЪМ ЛЮБОВ!

1. Аз разбирам, приемам и се съгласявам,
    че ЖЕЛАЯ ДА СЪМ ОБИЧАНА!

1. Аз си позволявам ДА СЪМ ОБИЧАНА!
    Аз съм свободна ДА СЪМ ОБИЧАНА!
    Аз чувствам, ЧЕ СЪМ ОБИЧАНА!



Пожелавам Ви ги в изобилие  Hug Hug Hug

Последна редакция: сб, 08 май 2010, 22:53 от lenny_pld

# 218
  • Мнения: 80
На 1 страница има 3 линка, книгата е първа в списъка, баш под картинката.





 Grinning  bouquet Laughing A аз се убих да я търся п саитовете! Мерси!

# 219
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Grinning  bouquet Laughing A аз се убих да я търся п саитовете! Мерси!

honda_vti, за да не се гътнеш, ще ти дам още малко помощ  Joy Аудио програма на Джон Кехоу за изучаване на силата на подсъзнанието от дома    / newsm78 То, вярно, има Закон за непоисканото добро, ама аз от добри чувства  Simple Smile/

# 220
  • Мнения: 1 568
Здравейте момичета  Hug
Какво забелязвам напоследък.
Свързано е с детето ми.
Възпитавам го отдавна да мисли положително и да използва мислите си и емоциите си, желанията си и интуицията си.
До тук добре, обаче вече съм определено притеснена, защото той залага на това 100%
Забелязвам как започна да не си свършва работата както трябва , а да се осланя на това , че щом вярва  всичко ще е наред, то ще е, да но домашните трябва да се напишат  Crossing Arms
Бъркам някъде, помагайте  Hug

Последна редакция: нд, 09 май 2010, 00:14 от Маргало

# 221
  • Мнения: 0
Здравейте на всички,
на 26години съм и страдам от псориазис и в последните няколко месеца много се влоших като лекарката, която ме лекува ми изписа дайвобет и след като го спрях да го позлвам ми излязоха петна и там където нямах сега имам по гърдите,гърба и лактите.спрях да го ползвам дайвобет,защото разбрах че е коркстероид.
знаете ли каква е причината за това появяване и точно по тези места?можете ли да ми дадете съвет какво да правя ?
в момента пия снтиоксидант ,и за имунната система още една хранителна добавка ,валериан сутрин и вечер по 2 хапчета-и това в продължение на 6 месеца трябва да ги пия.след това трябва да отида пак на преглед.
Моля ви кажете ми на какво се дължи това спрямо подсъзнанието,какво правя което не трябва да го правя и как трябва да си променя мисленето ?какво бихте ме по съветвали
благодаря ви предварително за съветите.

# 222
  • София
  • Мнения: 1 724
 Simple Smile Simple Smile Лени, както винаги, страхотно оформление Hug

# 223
  • Universe
  • Мнения: 1 556
dessi_triffi , трудно е да се даде съвет с 2-3 изречения  Hug

Изгледай филма You Can Heal Your Life / Излекувай живота си (2007);
прочети книгата Излекувай живота си! от Луиз Хей

Докато чакаш да се дръпнат, хвърли поглед тук - http://www.youtube.com/watch?v=-Fea-ikEKzI&feature=PlayList& … xt=1&index=53

Ето ти малко от авторката  Peace - http://healing.hit.bg/hei.htm
Кожа    ВЕРОЯТНА ПРИЧИНА - Защитава личността ни.Сетивен орган. НОВ МИСЛОВЕН МОДЕЛ - " Чувствам, че е безопасно да бъда такъва, каквато съм." 
Проблеми с кожата  ВЕРОЯТНА ПРИЧИНА - Неспокойствие, страх. Стари, за­ровени опасения. „Застрашен съм".  НОВ МИСЛОВЕН МОДЕЛ - "С любов и смиели за радост и мир защитавам себе си. Прощавам си миналото и го забравям. Свободна съм още в този момент."


Може, съща така да си свалиш филма The Secret/ Тайната - по книгата на Ронда Бърн

Прегледай някои от практическите техники на първа страница /ето ти нещо, което го няма отпред - http://www.youtube.com/watch?v=hgFZKOZrv4k  bouquet /, интуицията ще ти подскаже какво да избереш. Няколко поста по-горе дадох 2 МЕГА МОЩНИ ТАПИНГА  - ЗА ЗДРАВЕ / ЗА ЛЮБОВ. Пробвай  и ще откриеш твоето лекарство, което със сигурност няма да е под формата на хапче  Hug

А ние сега сме на вълна  Хо'опонопоно , разучаваме я - давай с нас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

Енита   bowuu  bouquet

# 224
  • Мнения: 753

Лени, благодаря за този линк!
Може ли някой по вещ в тези неща да ми каже как мога да си дръпна тези файлове на моя компютър и от там на айпода за да си ги слушам на работа?

Общи условия

Активация на акаунт