Набор 92 - и нашето време дойде!

  • 69 673
  • 736
  •   1
Отговори
# 420
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Благодаря ти Беба. Няма да е бързо - те си ми го казаха, но пък можеше и по-лошо да бъде...

# 421
  • София
  • Мнения: 4 272
Докато приключвам с тазгодишните задачки, тук доста емоции е имало! Simple Smile
От все сърце се радвам за успехите на децата!  Laughing Упоритостта и трудът винаги биват оценявани подобаващо!
Надявам се и всички студенти вече да са при семействата си! Praynig
Моята дъщеря също се е представила отлично на устния изпит, но информацията засега е неофициална!  Wink
Сега ще се отдадем на кратка, но заслужена почивка, че следващата година е важна за всички и трябва да я посрещнем заредени с енергия и положителни емоции!
Пожелавам на всички ви топло и уютно посрещане на Коледните празници и много успешна 2011 година! newsm67 smile3525

# 422
  • Мнения: 2 018
Весело посрещане на Коледа на всички!  Hug Много сбъднати мечти!

# 423
  • София
  • Мнения: 900
Желая на всички страхотна и уютна Коледа!!!
Довечера погледнете звездите и си пожелайте нещо съкровено,
а аз, от цялата си душа ви пожелам да се сбъдне!!!

ВЕСЕЛА КОЛЕДА!!! santa2

п.с. Не съм добра компания и ще огранича малко писането ...
Имам нужда от Божията помощ и .... ЧУДО за свекъра ми!
Независимо, че е на 71г. - това си е моят свекър и е истински сладур.
Май още не приемам безпощадните новини ... простете ми, че ви обременявам!

# 424
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
Честита Коледа, момичета!!! Бъдете вие и семействата ви здрави и щастливи! Обичайте се и раздавайте любов!И нека тя да ви се възвърне стократно...!!! Hug

# 425
  • Мнения: 110
Здравейте Дами!
Дъщеря ми е в 12 клас и не може да си избере  рокля(има малко странен  вкус).Най-много носи панталони и дънки.Пола е обличала един единствен път. Тя е ниска около 1,55м и е с широки кости, но не е пълна(около 52-56кг).Не мога да се досетя за никаква рокля, която да и   хареса newsm78.Моля да ми помогнете с някаква идея.Благодаря Ви предварително!

# 426
  • Мнения: 110
Моето пожелание за вас е:



Честита да е Новата година,
щастливи да са в нея всички дни.
От старата година, що отмина,
ти само хубавото запомни!



# 427
  • София
  • Мнения: 4 272
Здравейте Дами!
Дъщеря ми е в 12 клас и не може да си избере  рокля(има малко странен  вкус).Най-много носи панталони и дънки.Пола е обличала един единствен път. Тя е ниска около 1,55м и е с широки кости, но не е пълна(около 52-56кг).Не мога да се досетя за никаква рокля, която да и   хареса newsm78.Моля да ми помогнете с някаква идея.Благодаря Ви предварително!
Добре дошла, nikata1234!
Първото, което ми хрумва е стилен панталон с високи токчета, който оптически удължава силуета с подходящ топ или туника, които прикриват по-широкия ханш.
Мина, чакам добри новини от теб! Praynig
Хубава вечер на всички!

# 428
  • София
  • Мнения: 900
Нека с веселие да изпратим една тежка и трудна година!
Нека с вяра и надежда в сърцата да посрещнем Новата Година!
Радвайте се на това, което имате днес и сега!!!
Борете за всичко онова, което искате да имате утре!
Пожелавам здраве, късмет и любов да има за всеки!
Щастие, усмивки и професионални успехи!!!
ЗА МНОГО ГОДИНИ!!!! НАЗДРАВЕ!!!
Целувам ви!




Бог да пази децата ни, Бог да закриля близките ни и нас да пази!!!
Идва годината на СТРАХОТНИТЕ емоции и радостни сълзи!
ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ!!!
Peace Peace Peace

# 429
  • Талант на 2012,2013 г.
  • Мнения: 3 001
За много години!!! На всички вас пожелавам да се сбъднат мечтите ви! Да сте здрави и щастливи! Да посрещате всеки нов ден с усмивка и и изпращате с удовлетворение! Да направите така, че трудностите да намалеят до минимум! Обичайте се и обичайте! Наздраве!!! Hug

# 430
  • Мнения: 2 018
Честита Нова 2011 година. Нека е успешна за нас и нашите семейства, а най-вече за децата ни! Да са ни живи и здрави.

# 431
  • Мнения: 8 826
Честита Нова 2011 година!  Grinning Нека тази толкова важна година е много успешна и щастлива и всички да се поздравите с приемане в желаните университети! Grinning Честито на всички успешно положили първите важни езикови изпити!  bouquet
В този ред на мисли да попитам 2 неща: колко пъти в годината и кога се провеждат изпитите за DSD? Възможно ли ще е ученик, който не е от немската гимназия да се яви на тях, естествено срещу заплащане? Синът ми завърши ЕГ "Пловдив", но с профил английски и сега иска да се яви за DSD, дали ще може, след като в същата гимназия има и профил немски? Rolling Eyes Има ли смисъл изобщо да питаме в гимназията? Бихте ли попитали децата си? Благодаря! Simple Smile

# 432
  • София
  • Мнения: 4 272
За много години на всички!
Здраве и благоденствие през Новата 2011 година!

unadaptable, изпитите за DSD са се провели вече  в ЕГ Пловдив на 7.12 - писмен и 18.12 - устен. Доколкото съм запозната до изпитите се допускат само ученици от 12.клас /безплатно/.
В Гьоте институт провеждат платени изпити - http://www.goethe.de/ins/bg/sof/lrn/prf/kds/bgindex.htm

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 11:20 от Ironic

# 433
  • София
  • Мнения: 18 104
Момичета, много се извинявам, че се намесвам в темата ви. Embarassed Моята дъщеря е още далеч от 12 клас. Но просто за онези, които се интересуват, искам да споделя нещо, което научих съвсем наскоро от напълно сигурен източник. Peace
У много хора, включая и у мен доскоро, битува погрешното схващане, че при плащане в Гьоте Институт, всеки издържал успешно изпита, може да получи въпросния ДСД.
Но не е така. Изпитът за ДСД се полага безплатно само от ученици, завършващи лицензирани от немска страна  за целта училища.Има и списък с тях, който ако се интересувате, мога да  кача. Платена негова версия НЯМА.
 Явявайки се на платени изпити в Гьоте Интститут, детето получава  сертификат за владеене на езика на съответното ниво от Европейската езикова рамка, но той не е ДСД.Например ДАФ и други...
Ако това се е знаело от пишещите тук, моля да ме извините още веднъж.
И Честита Нова Година!Бъдете живи и здрави и нека децата ви успеят!   bouquet

Последна редакция: нд, 02 яну 2011, 11:07 от already detective

# 434
  • София
  • Мнения: 4 272
already, добре дошла и благодаря за инфото!  bouquet
Редактирах горния си пост, че от недоглеждане бях подала информация за друг курс и го замених с точния линк. Peace
Интересно ми е защо тогава Гьоте институт организират платени курсове за малка и голяма DSD? Thinking
П.П. Неуспелите с изпита за DSD обикновeно се явяват на Test Daf, с който също могат да кандидатсват в немски ВУЗ.
unadaptable, а на вас каква ви е целта с взимането на този сертификат?

Общи условия

Активация на акаунт