Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 37

  • 46 082
  • 742
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 371
Благодаря Ви за отговорите момичета   Hug

# 736
  • София
  • Мнения: 6 302
Момичета, кой ща направи новата тема? Айде видели положителните тестове да не се скатават  Wink

Шана, лека бременност до края!

Собер
, как е положението?

# 737
  • Мнения: 212
Ох Zazzy , ще ми се да кажа, че е наред, но уви... дойде ми, тека си и утре ще пускам ЧХГ, по-скоро да потвърдя неуспешният опит, защото шансовете се изпариха.

# 738
  • София
  • Мнения: 6 232
Шана,все така хубави срещички да имате с бебо  Hug
Sober,дано все пак тестът покаже друго  Praynig Praynig Praynig

Момичета, хайде,коя ще е орисницата,че ще ни заключат скоро  newsm78

# 739
  • София
  • Мнения: 1 030
Хриси, ми "дръпни" Велка от другата тема, че тя разполага с истинско чудо, което дано да се случи и на всички нас!

# 740
  • София
  • Мнения: 6 232
Отивам да я пробвам.  Peace

# 741
  • София
  • Мнения: 866
И аз съм за Велка  Grinning,още вчера я предложих в другата тема,че там се появява по-често.С нейната невероятна снимка е идеална за орисница.
Собер  Praynig дано все пак теста донесе хубава новина!
Шана  Peace все така до официалната среща с бебчето!
 Маmagali_vanko ,аз имам спряна стимулация,при мен тръгнаха също само 2,но при следващият преглед/след 1 ден/ не бяха мръднали изобщо,а при нея растат и щом и хормоните са в ред ,добре е решила.При втората ми процедура/след един цикъл/ отново си бяха 2 фоликула,но вече си растяха нормално и хормоните си отговаряха,т.е.според мен няма гаранция,че ако спре следващият път ще са повече
Бамба,какво имаш в предвид с въпроса за Меногона, newsm78 питам защото вторият път и аз бях с него/първият с Фостимон/?
Хубав ден на всички  Hug

# 742

Общи условия

Активация на акаунт