Майки в Дания - 4

  • 55 132
  • 727
  •   1
Отговори
  • Мнения: 402
                                          Добре дошли в новата ни тема!





                                                                      Предишните теми:

Мами в Дания

Майки в Дания - 1

Майки в Дания - 2

Майки в Дания - 3

# 1
  • Мнения: 0
Добро утро. Аз влизам само да се разпиша в новата темичка. Днес почивам и по късно ще драсна няколко реда- след малко ще се изстрелваме за детската градина, малкия е станал сам още в 6,45 да не закъснее   Laughing. Голям зор голямо чудо за тая градина  Wink. Лек ден и благодарим на Силке за новата тема .

# 2
  • София
  • Мнения: 1 456
И аз съм тук! Mr. Green
Не пиша редвно , но си ви чета.
Нека само хубави неща пълнят страничките и на тази тема!

Силке, добре си се сетила за нова темичка!  bouquet

Мойто братле вчера си дойде за малко, но пак ще заминава....
Трудничко е с работата, но вярвам, че ще се справи.
(На повечето места търсят и датски, та ще се наложи майда го понаучи.

Приятен ден ви желая засега!

# 3
  • Мнения: 125
Silke, blagodarnosti za novata tema!   bouquet

# 4
  • Мнения: 0
Пиленца, добре заварили и в новата ни тема.
Ивче, побърках се като прочетох, но слава Богу, че Коко е добре. Тина, спокойно, всичко ще бъде наред. Simple Smile
Милички, ние имахме голяма одисея, но и при нас тепърва всичко ще се оправя както го искаме да бъде. Ако ви разкажа, сигурно няма да ми повярвате. Ако досега съм имала въобще съмнение дали да идваме в ДАНИЯ, вече и то се изпари. Направо съм бясна. Повече от месец ходим по нови блокове с акт 16 и навираме парите си на разни собственици и предприемачи да ни ги вземат, за да си купим апартамент. Никой не разбра защо сме му отишли на крака и че му спестяваме 4 процента комисиона на агенция. Та така. Ако ви е интересно, може да напиша още. Хубаво лято и до скоро, може би вече от Дания.

# 5
  • Мнения: 1
Благодарности на Силке !  Hug Може и да е лесно(да се пусне нова тема), както казваш, но поне  аз не знам как да го направя, за това ти благодаря за отделеното време.
Това наистина е мястото, което искам и бързам да посетя, дори да имам съвсем малко време Simple Smile Приятно ми е да чета за вас и да споделям моите преживявания, така някак си понасям по-леко, факта че съм далече от всичко, което ме е заобикаляло цял живот.
Хубав ден и приятен уикенд, момичета  newsm03

# 6
  • Мнения: 402
Anastasia, имах предвид, че оформлението ми на началната страница е доста семпло и не много иформативно. Иначе хич не е простичко да се направи(поне за мене). Но ще свърши работа. На който му трябва повече информация все ще я намери по някакъв начин, нали?

Ех, какво лято ни "сполетя" и нас. Аз съм на работа този уикенд и леко ще ви завиждам. Enjoy it!  Nature Sunny

# 7
  • Мнения: 0
Силке и аз като теб съм на работа този уикенд, а така ми се искаше да отидем на плаж. Но днес детенце си беше като на плаж в градината. В 14 ч отивам да го вземе, а те естествено навън. Само по гащички и шапки,а госпожите покрай тях със спрейчета в ръка. Направили им водна пързалка, напълнили им басейн. Абе луда забава  Laughing. Не знам дали е нормално това но в Бг го нямаше и малкия много се радва тук. Сега ще го измъквам от ваната, че сега е там да се разхлажда.

# 8
  • Мнения: 1
Силке мерси за новата темичка! Hug
Момичета искам да ви почерпя, защото днес имам рожден ден и пораснах с още една година Laughing Grinning!!!
http://www.maksoft.net/web/images/upload/nilana/products/Shvarz.jpg
http://images.pop.bg/content/pics/45178.jpg
Желая на всички мнооооооого здраве и любов!!!

# 9
  • Мнения: 0
Памелка честит рожден ден  nbirthday! Само хубави неща да ти се случват,да си здрава и много много щастлива  Hug
Хубав уикенд!

# 10
  • Мнения: 1
Честит рожден ден ,Памелка Simple Smile Желая ти здраве, по-скоро да се събере семейството ти в пълен състав(нали и по-голямото ти момченце ще идва , а може би вече е тук)и много любов , смях и топлина!  Весел празник!   bouquet

# 11
  • Мнения: 125
pamelka, честит рожден ден! Бъди здрава и много щастлива!   bouquet

# 12
  • Мнения: 402
Pamelka, честит рожден ден с малко закъснение! Надявам се, че сте имали хубав празник в това чудесно лятно време.
Mama-magi, радвам се с тебе, че товето момченце е така щастливо да ходи на детска градина. За нас майките радостта на децата ни е толкова важна, нали! Моите деца също ходеха с голяма радост на детска градина, а сега и на училище ходят с голям ентусиазъм. Понякога си мисля, че съм прекалено критична към датското училище като сравнявам изискванията, които имаха към мене едно време в училище. Но пък си казвам, че едно наплашено дете едва ли научава толкова много.
Аз съм в отпуска след само 2 дни и броя часовете. Ако не пиша известно време, то е защото имам нужда и от инернетна "дезинтоксикация", а и скоро потегляме към южна Европа. Мислим да "хвърлим" и един поглед на замъка на принц Хенри в Cahors. .
На всички, които са в отпуска- приятни преживявания! На останалите- леко ежедневие и много още слънчеви дни.

# 13
  • Мнения: 0
Ехооо момичета никакви ви няма. Отпуските са започнали май  Wink. И аз се радвам на почивен уикенд с детенце. Цял ден навън и игра. Ще чакаме след ваканциите да разказвате  Hug

# 14
  • Мнения: 0
Здравейте  момичета и от мен!!!Ние от днес сме  в новата квартира,но още не сме оправили напълно.Направо сме скапани едно местене си  е голяма хамалогия.Силке приятно изкарване на отпуската и да се заредите с много положителна енергия и  емоции.Памелка Честит Рожден Ден  с много голямо закъснение.Да си жива и здрава и много късмет.Хайде аз ставам.Пожелавам ,ви лека и спокойна вечер.

Общи условия

Активация на акаунт