ДЕТСКАТА ГРАДИНА- 36

  • 21 933
  • 431
  •   1
Отговори
# 420
  • Мнения: 1 187
http://gradvelin.com/display.php?m=news&n=koncert-cdg-radost-2011

# 421
# 422
# 423
  • Мнения: 52
да ви следя

# 424
  • Добрич
  • Мнения: 5 498
Тест за входяща диагностика на 4-та група по изд. Изкуства.

Има много интересни задачи:

- да се оцвети средното от 10 квадратчета;
- да се каже кой в семейството  най- важен - майката, бащата, детето или брат/сестра му;
- да се броят сричките в думата

и т.н.

Който иска може да го разгледа.

# 425
  • Мнения: 52
момичета да попитам,във връзка с евентуално загубване на дрешки в детската градина как процедирате?надписвате ли ги или някакви етикети или....?

# 426
  • Мнения: 1 485
Надписвам само пижамата и кърпата другите стоят в раницата нищо не остава в градината даже и пантофите ни връщат вечер.

# 427
  • Добрич
  • Мнения: 5 498
Само чаршафите ни са надписани. В шкафчето винаги има дрешки за смяна. Пантофите също стоят там.

# 428
  • Мнения: 3 695
А разнасяте ли всеки петък резервните дрехи до вкъщи и обратно?
Аз досега ги държах там в гардеробчето й и само при смяна на сезоните или ако има нещо мокро ги подменях. А сега всеки петък изпращат децата с багажа за вкъщи.  Crossing Arms
Пижамата естествено я вземаме за пране всеки петък.

# 429
  • Добрич
  • Мнения: 5 498
А разнасяте ли всеки петък резервните дрехи до вкъщи и обратно?
Аз досега ги държах там в гардеробчето й и само при смяна на сезоните или ако има нещо мокро ги подменях. .....
Пижамата естествено я вземаме за пране всеки петък.


При нас е така - пижамата и хавлийката - всеки петък. Чаршафите не всяка седмица, а дрешките при необходимост.

# 430
  • София
  • Мнения: 6 263
Аз в ДГ съм надписала само раницата (така ги искат).  Peace В яслата бях надписала и някои дрехи (на етикетите), че ни се повтаряха с др.-и деца, а и там по-често се налагаше преобличане.

# 431
  • Мнения: 52
благодаря ви. при нас всичко си остава в градината.раничката с резервните дрехи,пантофите,пижамката кърпата..всяка седмица сменям пижамка и кърпа.чаршафите са си оттам и не ги взимаме..но понеже бяха забравили да дадат анорака на щерката  един ден и аз помислих че са го дали на   друго дете и затова питах

Общи условия

Активация на акаунт