Оригинални изненади за сватбата ?

  • 37 500
  • 31
  •   1
Отговори
  • Мнения: 7
 Събирам идеики за оригинални изненади на сватба.
 Става дума за много близки мои приятели и с други приятели умуваме какви изненади да им спретнем             преди,на самата сватба и след.
 Ще са ми полезни всякакви идеи. Само,моля без стриптизьор за моминско парти,че булката не си пада по такива  Laughing
 Искам да са готини и по-нестандартни - те и младоженците са си нестандартни де  Mr. Green Луди
  Laughing

  bouquet

# 1
  • Мнения: 9 814
Виж тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=45.0
Има страшно полезни неща. Аз я разглеждах скоро, по повод сватбата на една приятелка.

# 2
  • Мнения: 7
Виж тази тема http://forum.svatbata.bg/index.php?topic=45.0
Има страшно полезни неща. Аз я разглеждах скоро, по повод сватбата на една приятелка.


Благодаря ти   bouquet
Ще я разгледам.

# 3
  • Мнения: 9 814
А също сетих се и за изненадите в балони. Пъхат се листчета вътре, надуват се, младоженците си избират по един, пукат го, прочитат на глас какво им се е паднало и обещават да го спазват. Разбира се става въпрос за майтапчийски неща.

# 4
  • Мнения: 2 457
Оганизирайте им скачане с бънджи...щом са екстремни натури Peace

# 5
  • София
  • Мнения: 1 652
Оганизирайте им скачане с бънджи...щом са екстремни натури Peace

Миналата седмица един познат направи предложение на приятелката си по време на тандемен полет с парапланер в Сопот... Беше много сладко  Peace

# 6
  • Мнения: 200
Ако младоженците са българи и обичат традиционната българска музика,може да им спретнете изненада и да извикате професионален танцов състав( няколко човека) да им изиграят някакъв танц.  Съвсем скоро бях на такава сватба и всички бяха изключително впячатлени и дълго след сватбата обсъждаха това,а млагоженците се просълзиха дори. Аз не познавам българин,който не би се разчувствал на подобно нещо.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 591
Аз съм българка и то отявлена патриотка, но народни танци никога не биха ме разчувствали. Даже бих се подразнила ако ми спретне някой подобна изненада  Rolling Eyes

Аз бих ви предложила да се разберете с диджея да направите едно малко караоке. На нашата сватба аз бях организирала караокето - имаше микрофони и монитор, на който течаха текстовете на песните. Дори и да няма такава техника не е проблем да си поискате просто някоя песен, на която да пригласяте дружно като поздрав към младоженците.
На мъжа ми приятелите му изпяха "Свети Георги" (познайте как се казва  Laughing ), а на мен "Назад, назад, моме... Адриано"  hahaha Беше страхотен купон - http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v377/187/97/105083125 … 0_208945_7841.jpg
 

# 8
  • Мнения: 0
Събирам идеики за оригинални изненади на сватба.
 Става дума за много близки мои приятели и с други приятели умуваме какви изненади да им спретнем             преди,на самата сватба и след.
 Ще са ми полезни всякакви идеи. Само,моля без стриптизьор за моминско парти,че булката не си пада по такива  Laughing
 Искам да са готини и по-нестандартни - те и младоженците са си нестандартни де  Mr. Green Луди
  Laughing

  bouquet

сменете булката  Peace

# 9
  • Мнения: 4 620
NEMO   hahaha Joy
голяма атракция си

# 10
  • Мнения: 9 814
NEMO   hahaha Joy
голяма атракция си

Не, човек без работа.

# 11
  • Мнения: 0

и това ми го казва човек с 8277 публикации  Mr. Green ай стига веее  hahaha hahaha

# 12
  • Мнения: 9 814

и това ми го казва човек с 8277 публикации  Mr. Green ай стига веее  hahaha hahaha

Не отговарям на човек с такъв довод- тъп е.
Дай нещо по-оригинално да ми отговориш, а не спами само по темите.

Безработна съм.

# 13
  • София
  • Мнения: 1 591
Ние за моята сватба бяхме измислили друго - вместо мен да ме крадат аз да събера неговите приятели и да се опитаме да откраднем него - т.е. да си спретнем мини-еърсофт игра преди сватбата. Всичко бяхме подготвили - http://sphotos.ak.fbcdn.net/photos-ak-snc1/v377/187/97/105083125 … 50_208686_459.jpg , но после решихме, че има опасност аз или младоженеца да полуим топче между очите и да не сме особено красиви на снимките и затова се отказахме  Laughing

# 14
  • Мнения: 0
и това ми го казва човек с 8277 публикации  Mr. Green ай стига веее  hahaha hahaha
Не отговарям на човек с такъв довод- тъп е.
Дай нещо по-оригинално да ми отговориш, а не спами само по темите.
Безработна съм.

отговаряш ми че не отговаряш на човек с подобен довод ...  newsm78 а де !!  Whistling

п.п. Оспамихме темата Мафани ... да се засрамим и двамата ..  Embarassed Embarassed

Сори Норел !!

Общи условия

Активация на акаунт