Хамбургерите ми са забранени от Дюкан - салата казва той да ям - 235

  • 31 101
  • 734
  •   1
Отговори
# 720
  • София :(
  • Мнения: 215
          Добро утро  Hug
     Хайде да пийнем по кафенце  Simple Smile

                         

     С Кантарев се гледахме лошо на ранина, лепна ми някакви +300 гр... Не че е болка за умиране, но 76 ми изглижда по-добре от 77.200. Както и да е, ще му мине.
           Усмихнат, слънчев и режимен неделен ден  Hug Hug Hug

# 721
  • Мнения: 110
МИМЕНСИТКА,невероятна, неделна закуска,но май само ние двете ще се възползваме от нея Joy hahaha

# 722
  • Русе
  • Мнения: 3
Здравейте момичета, дюканки сладуранки....  Hug Hug Hug
Влизам само да се разпиша, че да не ме забравите.  Naughty
Все така съм си режимна... но имам яко задържане, може би е от стрес, имам един куп проблеми.... но съвсем скоро всичко ще е наред.
Честито на всички който са празнували рождени дни, месечинки, годишнини и т.н   bouquet  bouquet  bouquet
Добре дошли на всички нови

  love001  love001  love001

# 723
  • Мнения: 78
Здравейте на всички,

първо искам да изкажа огромните си съболезнования на TheNMaster .. Hug

Искам и да ви попитам дали да не изкарам няколко дни само на П и ПЗ дни, за да си сваля тези гадни 3 4 кг, които са ми се лепнали?
След месец се връщам в Бг и се ужасявам от мисълта да се върна наддала  Sad
Знам, че все ще се намери някой, който да ми каже.."Ах.. ти май си понапълняла" Sad, а и аз не се чувствам никак удобно в тесните си дънки  Confused
Наистина ще съм ви много благодарна, ако някой ми даде съвет какво да направя  в тази ситуация ..

# 724
  • Мнения: 541
TheNMaster  Confused spoko Flowers Rose


Русенки Филюдка не може да влезе във форума,а си е тук и в неделя е свободна за среща,има ли желаещи?



# 725
  • София :(
  • Мнения: 215
         Добра ви вечер  Hug
    Тотално сте забегнали в този хубав неделен ден... Нищо де, само ме е яд, че не съм си в Русе, да си видим с ФИЛЮДКА и ani4ka, и останалите красавици... ANNAFACE  Hug, NELL13  Hug
     чочосан, пу за мен, видях те  Hug Heart Eyes
     Хайде да ви приспивам, че стана никое време

                        

          Лека, мека, розова и режимна нощ  Hug Hug Hug

Последна редакция: пн, 06 сеп 2010, 00:11 от mimensita

# 726
  • Мнения: 541
mimensita  все забравям да пиша колко ме е яд ,че изпуснах срещата с теб  Rolling Eyes То май се очертава и в неделя да я изпусна... ooooh!

# 727
  • Мнения: 195
ANNAFACE (+ 2 Скрит/и) и 0 Гости преглежда(т) тази тема.
 newsm78 newsm78 newsm78

кой се е скрил послед нощите??
При мен всичко е ОК. За неделя ще се постарая. Кажете в колко точно и къде, за да видя дали мога да се организирам Peace
Хайде лека и спокойна от мен Hug

# 728
  • Мнения: 5 001
Здравейте момичета,
почнах диета за втори път и сега се чудя дали може да се ползват следните олиа (предполагам, че са забранени, но наистина ми трябва съмет за тях) - ленено, сусамово и соево?
благодаря ви предварително за отговорите  Heart Eyes
Всички са забранени!(помня те аз...от предният път!) Mr. Green

Момичета много ви благодаря за моралната покрепа в такъв тежък за мен момент! Ако пак някой почне да плюе по дюканската задружност вече ще яде гьостерица(неокастрена пръчка за който не знае тая дума)

# 729
  • Русе
  • Мнения: 3
Русенки Филюдка не може да влезе във форума,а си е тук и в неделя е свободна за среща,има ли желаещи?

Мен нали ме знаете, там ще съм където кажете.

# 730
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен!  bouquet
Как завиждам за почивния ви ден, аз тук съм на работа на пълни обороти... #Cussing out
При мен нещата вървят надолу (66.200), но ей сегинка ще дойде МЦ до ден-два и  #2gunfire... Е, ще мине и ще видим Whistling.
Момичета, не ме оставяйте да се лакомя и да искам да свалям под 63кг!  Blush Ще се върне майка ми от България на 14-ти и пак ще почне да ахка и да охка че съм заслабнала  #Crazy А и ми трябват нови панталони. Сега дето застуденя тука, брррррр Shocked Shocked.
Гардения, сетих се и аз за сервитьора и се посмях от сърце! Joy Joy

# 731
  • София :(
  • Мнения: 215
         Ха добър ви ден  Hug
     Аз като съм се успала, вие кафе няма ли да пиете  Shocked Хайде, от мен ще е, но днес - с обяда  hahaha

                             

     Днес осъмнах 77.500 или с +400 гр, но този път не мога да се сърдя на Кантарев, не е виновно добичето  Blush Нищо де, човек от главата си пати, обикновено  ooooh!
     Хайде да отбележим и празника днес, с една много българска песен  bg
          Усмихнат, слънчев и режимен ден  Hug Hug Hug

# 732
  • всеки тежи на мястото си, та и аз ...
  • Мнения: 726
Благодаря за кафето, май само аз ще се възползвам.
Нимове, ти съвсем си се стопила, като се сетя как изглеждаше на снимките, на които твърдеше че си 100 кг., а изглеждаше прилично добре, не мога да си представя как ще си на 63 кг. Я да се появиш към София да те видим на живо, време е.  Heart Eyes.

Днес си направиш пилешки пастет по рецепта на Мастърчето, голямо изкушение е да знаете. Благодаря за рецептата, Мастърче.  Hug

Честит ви празник! bg

# 733
  • Мнения: 397
Здравейте момичета, започнах от вчера режима на Дюкан за втори път. Преди 2 години свалих 12кг, но
за съжаление тази година си върнах отново 10кг, та така реших да започна отново.
Има ли такива от вас подложили се за втори път на режима. Споделете какви са резултатите.
Благодаря ви!  bouquet

# 734

Общи условия

Активация на акаунт