Не е петъчна!

  • 13 651
  • 354
  •   1
Отговори
  • Мнения: 0
Никога не съм вярвала, че мога да се разделя със съпругът си заради телевизора или по-точно заради Халил. "Двама завинаги" е любимият ми филм, а красивият Халил е моят любим актьор- няма по-красив мъж от него или поне аз не съм виждала. Гледах го и в Перла, всъщност гледах Перла заради него. Напоследък мъжа ми е доста изнервен и постоянно ми прави проблеми заради сериала, била съм, като зомбирана и пр. глупости. Чашата преля, когато снощи трябваше да ходим на рожден ден на свеки и той пожела да тръгнем точно когато серията ми започна. Изпокарахме се и той в яроста си строши дистанционното след което изкоруби жиците за кабелната...Разказвам ви го много сбито, но имаше обиди, викове, стана много грозен скандал.
Чудя се какво да правя, да си събирам ли багажа. Не искам да си развалям семейството, но и не желая да бъда унижавана по такъв начин, нито пък имам намерение да живея без Халил.
Моля за нормални мнения,пързълкаджийте вече са банални, пък за  пуканките, емотиконите с плякащи балони и лакнични мнения за жегата, скуката и постните сценарии още повече!

# 1
  • тук-там
  • Мнения: 4 271
Потърси психолог - сериозно, защото предполагам Халил е женен вече и нали.....

# 2
  • вкъщи
  • Мнения: 704
Е вземи се в ръце.Бива ли заради един филм да се стига до това.Мъжът ти се е почуствал пренепрегнат и чашата е преляла.Спри да гледаш сериали а обърни повече внимание на съпруга си.

# 3
  • Мнения: 213
какъв е тоя гневен мъж Shocked
да не е полудял?

# 4
  • Мнения: 265
Ти сериозно ли го казваш това,че не можеш да живееш без Халил?

# 5
  • I want it all and I want it now.
  • Мнения: 4 696
Стягаш си багажа и беж в Турция да търсиш  Халил. Вчера го видях в едно заведение там. Като стигнеш на летището се обади да ти дам адреса на заведението. Peace

# 6
  • Мнения: 4 569
На колко години си?

# 7
  • Мнения: 1 735
Събирай си багажа! Твоят мъж като види, че си тръгваш дълбоко и искрено ще се разкае и със сълзи на очи ще те помоли да останеш. Бъди твърда: ясно и недвусмислено му обясни, че отново ще бъдеш негова съпруга ако той осигури спокойствието и комфорта да се насладиш на Халил. В случай, че все пак откаже си тръгни, защото е ясно, че този мъж не е за теб и заслужаваш нещо много по-добро Crossing Arms

# 8
  • Мнения: 265
Не исках да я питам,предполагам,че е достатъчно голяма.Simple Smile

# 9
  • Мнения: 239
Ама ти сериозно ли..?

# 10
  • Мнения: 5 776
Е ако моя мъж ме пренебрегва постоянно заради някоя фльорца от екрана,на само дистанционното и кабелите,ами и телевизора и той барабар с него ще изхвърчат

# 11
  • Мнения: 537
Събирай си багажа! Твоят мъж като види, че си тръгваш дълбоко и искрено ще се разкае и със сълзи на очи ще те помоли да останеш. Бъди твърда: ясно и недвусмислено му обясни, че отново ще бъдеш негова съпруга ако той осигури спокойствието и комфорта да се насладиш на Халил. В случай, че все пак откаже си тръгни, защото е ясно, че този мъж не е за теб и заслужаваш нещо много по-добро Crossing Arms


 Joy Joy Joy
Стига бе, аз на 13 или 14 така се бях зомбирала по вокала на една група. То и това си е нормално за един тийнейджър де, ама пък за пръв път чувам млада жена да се прехласне по актьор. Ако си сериозна ще трябва да си преосмислиш приоритетите. С филми не се живее, нали знаеш?

# 12
  • София
  • Мнения: 9 517
Не мога да се дореда да напиша нещо, а докато се доредя и вие написахте всичко

Подкрепям
Стягаш си багажа и беж в Турция да търсиш  Халил. Вчера го видях в едно заведение там. Като стигнеш на летището се обади да ти дам адреса на заведението. Peace

и

Събирай си багажа! Твоят мъж като види, че си тръгваш дълбоко и искрено ще се разкае и със сълзи на очи ще те помоли да останеш. Бъди твърда: ясно и недвусмислено му обясни, че отново ще бъдеш негова съпруга ако той осигури спокойствието и комфорта да се насладиш на Халил. В случай, че все пак откаже си тръгни, защото е ясно, че този мъж не е за теб и заслужаваш нещо много по-добро Crossing Arms

# 13
  • Мнения: 537
Осени ме мисълта, че това може да е измислен сценарий от някой мъж, заради толкова навлезлите турски сериали по нашите национални телевизии.  Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 9 517
А на мен ми се чини, че на Пепеляшка й писна да бъде богата  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт