Черен списък на храни и хранителни продукти - 4

  • 126 307
  • 763
  •   1
Отговори
# 570
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Да добавя в списъка (с огромно съжаление) любимия ми цветен локум... Снощи като ме подгони среднощния глад за сладко и мъжа взе от денонощния едно пакетче. Още с отварянето на найлончето фиксирах ОГРОМЕН черен косъм от дълга коса! Не съм заядлива, толкова пък вече за един косъм проблем да правя, пък и беше отгоре... НО!!! Тъкмо бяхме взели по едно парче от опаковката когато забелязах, че от парче локум СТЪРЧИ ВТОРИ ЧЕРЕН КОСЪМ!!! Този път здраво забъркан заедно със сместа за локума!!! Отвратително! Повече такова нещо няма да взема! Явно хигиената е НУЛЕВА! Писах на дистрибутора, ще видим дали ще имат поне доблестта да се извинят! Но се съмнявам... http://lorettaa.snimka.bg/cooking/cveten-lokum.698043

# 571
  • Мнения: 615
Леле каква гадост  Sick

# 572
  • Мнения: 2 208
Да добавя към черния списък и сирене на Бор чвор, отдавна не бях купувала , но нямаше това дето купувам и викам хайде да го пробваме. Първо докато седя в хладилника във опаковката тя се поду и после вътре сиренето беше прокиснало, не ставаше за ядене и на вкус, изхвърлихме го. Не е седяло много най- много 2 дни неразпечатано , за мен това не е нормално, хладилника си ми е нов и ядене не се разваля по седмица. Много се разочаровах Sad

# 573
  • Мнения: 615
Аз да кажа за сиренето Тертер - много ни харесва и от близо 6-7 месеца все такова купуваме, но последният път нещо беше като вкиснало. Само се моля да е от партидата, че наистина много ни харесва иначе.

# 574
  • Мнения: 943
Грах от консерва на "Сторко". Вари се вече 2 ри час и скоро няма изглед да стане готов.
По-добре боб да бях сложила.  ooooh!

# 575
  • София
  • Мнения: 13 153
Грах от консерва на "Сторко". Вари се вече 2 ри час и скоро няма изглед да стане готов.
По-добре боб да бях сложила.  ooooh!

Много са му влошили качеството.  Sad  Аз бях попаднала на смесен. Едните зърна се скашкаха, а другите така и не омекнаха.  ooooh!

# 576
  • Sofia
  • Мнения: 26 386
Наскоро закупих някакъв нов продукт на Бор Чвор-крем Брюле,УЖАСЕН Е !!!Доколкото знам брюле се прави с жълтъци,мляко,сметана...нищо подобно не присъстваше на етикета,само захар и някаква желираща съставка  Sick

# 577
  • Мнения: 4 841
Грах от консерва на "Сторко". Вари се вече 2 ри час и скоро няма изглед да стане готов.
По-добре боб да бях сложила.  ooooh!

Много са му влошили качеството.  Sad  Аз бях попаднала на смесен. Едните зърна се скашкаха, а другите така и не омекнаха.  ooooh!

 newsm09  а аз съм върл фен на тази марка, но скоро не съм купувала. Имате ли идея замразеният грах как е? Мисля, че имат тяхна марка ако не се лъжа. Знам, че имат в стъклени буркани (каквито аз вземам) и консерви със сигурност.

# 578
  • София
  • Мнения: 1 832
Грах от консерва на "Сторко". Вари се вече 2 ри час и скоро няма изглед да стане готов.
По-добре боб да бях сложила.  ooooh!

Много са му влошили качеството.  Sad  Аз бях попаднала на смесен. Едните зърна се скашкаха, а другите така и не омекнаха.  ooooh!


 newsm09  а аз съм върл фен на тази марка, но скоро не съм купувала. Имате ли идея замразеният грах как е? Мисля, че имат тяхна марка ако не се лъжа. Знам, че имат в стъклени буркани (каквито аз вземам) и консерви със сигурност.
Преди около година, може и повече попаднах няколко пъти на не варящ се грах "Сторко" замразен и оттогава не купувам. Иначе и аз му бях "фен".

# 579
  • София
  • Мнения: 455
 В момента готвя замразен "Сторко" и се свари много лесно.

# 580
  • София
  • Мнения: 1 832
В момента готвя замразен "Сторко" и се свари много лесно.
Може, аз скоро не съм вземала. Щом е така ще започна да купувам пак.

# 581
  • София
  • Мнения: 2 434
Днес от Фантастико купих мандарини, след като ги измих и оставих в купата, на дъното се беше отцедила розова вода  Shocked подозирах, че ги боядисват, но днес се убедих в това .....

# 582
  • Мнения: 4 841
Доста често докато беля плодове и ръцете ми се оцветяват. Дори и не ми прави впечатление вече това.

# 583
  • София
  • Мнения: 23 165
Днес от Фантастико купих мандарини, след като ги измих и оставих в купата, на дъното се беше отцедила розова вода  Shocked подозирах, че ги боядисват, но днес се убедих в това .....
аз в същите намерих червеи  Sick
иначе добре изглеждаха в магазина.

# 584
  • София
  • Мнения: 864
Днес от Фантастико купих мандарини, след като ги измих и оставих в купата, на дъното се беше отцедила розова вода  Shocked подозирах, че ги боядисват, но днес се убедих в това .....
аз в същите намерих червеи  Sick
иначе добре изглеждаха в магазина.

е как от мандарини ще се отцеди розова вода.... newsm78
Немам думи прост:)

Общи условия

Активация на акаунт