Професионални серии за коса - 12

  • 49 820
  • 741
  •   1
Отговори
# 150
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
да - това за разресването с гребен и аз го прочетох  Peace

# 151
  • Мнения: 3 675
Да но в първия не го пишеше, а във втория сайт го пише  Crazy
Сега гледам в трети сайт и ще видим пък там какво са написали  Simple Smile

# 152
  • Мнения: 7
 B & C, Люлякова  и a.l.e.n.a всичко съм прочела, записала и  smile3519 изпълнявам.
ще докладвам за резултата
Много ви благодаря за съдействието !



# 153
  • Мнения: 3 675
Miia, желая ти успех  Simple Smile и ще очаквам да споделиш с нас, впечатленията си, след като ги изпробваш.
В третия сайт нищо не пише за тези ампули, но аз нали много обичам да се реша, бих си срешила косата  Laughing, а и a.l.e.n.a също е прочела, че трябва да се разреши.

П.П. След всичкото това четене и разглеждане на сайтове на Kerastase, не мога да не отида и да не си измия косата с Kerastase Grinning

# 154
  • Мнения: 636
Ах, аз пък току-що  се намазах с нощната маска на Керастаз  Joy

# 155
  • Мнения: 3 675
Ах, аз пък току-що  се намазах с нощната маска на Керастаз  Joy
Лека нощ и приятни сънища тогава  Laughing
Аз отивам да се къпя  Grinning

# 156
  • Мнения: 7
Ах, аз пък току-що  се намазах с нощната маска на Керастаз  Joy

Никога не съм ползвала нощна грижа за коса ,защото си мисля че се получава някакво натрупване на продукти. Винаги ми е било чудно през деня ако си сложа крем,балсам без отмиване, вечерта като сложа и нощна грижа крем и после на другия ден пак дневен крем....и изобщо какво става ?! Могат ли така наслагани продуктите да имат ефект  или като се ползва нощна грижа косата се мие по-често ? И изобщо май не ми е ясно тяхното използване .

# 157
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
ох...аз пък след измиване - каквото слагам слагам и нищо повече до другото миене - затова ми е мъка с нощната грижа - защото не я и реша и ако ще я реша - я мия....

за нощната грижа си мислех да впръсквам и с масаж да става...но и през деня да слагам нещо?  newsm78 защо? какво го налага


за разресването с ампулата - при положение, че е мазно и гребенът е подходящ- мисля - няма как дае проблем и би следвало да спомага за по-доброто разнасяне, масаж, стимулиране на скалпа.... newsm78

# 158
  • Мнения: 3 675
Поръчах си Inoa от златна рибка и се надявам до няколко дена да мога да се боядисам.  Grinning
Някой има ли представа за колко време пристигат продуктите в София?
Прочетох написаното от Monyc и имам един въпрос. Тя пише, че човек след като се е намазал трябва да прави масаж, а аз съм чела, че масаж се прави чак когато трябва да се отмие боята от косата и сега не знам какво да правя.
Аз мисля, че косата трябва да се намаже добре и да не се пипа докато не дойде моментът за миенето.......вие какво ще кажете по въпроса? newsm78

# 159
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
от работата ми със Спиди - би трявало - ако си поръчала през деня - ще я получиш на следващия ден, ако си поръчала след 16ч - на по-следващия

отн. масажа  newsm78 мисля беше за по-доброто разнасяне - нали е по-гъста боята  Peaceне вярвам да пречи  Peace

# 160
  • Мнения: 3 675
Това означава, че утре ще мога да се боядисам  Joy
Олеле ще полудея от кеф  Joy

# 161
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
ще затаим дъх в очакване Simple Smile))
кой цвят?
колко излиза едно боядисване?

# 162
  • Мнения: 3 675
Е аз нали ще мажа с четка и ще разделям косата на кичури  newsm78 Защо ми е този масаж? Не е ли опасно при масажирането да се отлепи боята преждевременно?

Поръчах 9 и 9.13. Деветката за да съм сигурна, че ще ми покрие добре белите косми, а с 9.13 мисля, че сбърках и сега се опасявам, че ще стана рижа.  Rolling Eyes

Все още не знам колко ще излезе едно боядисване....аз си поръчах 4 половинки дози за да си имам  Simple Smile
Мисля първо да смеся 2 тубички и ако не ми стигне ще смеся и останалите две.

# 163
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 428
 Peace мисля, че няма да се отлепи, защото няма да е залепнало още  Peace

за цената ми е интересно - ама ще е ясно после, очевидно  Peace

# 164
  • Мнения: 7
B & C много хубави цветове си поръчала ,особено 9.13 Heart Eyes  Аз мисля ,че в петък на обяд ще ти дойде поръчката. Не ти ли се обаждат от златна рибка за потвърждение и да ти кажат в кой ден ти пристига ? Също така е възможно поне при мен от Спиди ми пускат SMS кога пристигат и стойността на поръчката.
Когато ме боядисваха с Иноа ми правиха масаж и като нанесоха боята и когато отмиваха боята /тогава фризьорката го нарече емулсиране и после добави и малко вода /.
 После да кажеш и покажеш резултата от боядисването. Hug

Аз имам още въпроси . Praynig
Балсамите - кремове...без отмиване кога ги слагате на влажна ,мокра или суха коса ? Кога си сресвате косата под душа с маска ,когато си слагате балсама без отмиване или суха коса ?

Общи условия

Активация на акаунт