КГО 2008 -9та тема

  • 36 822
  • 753
  •   1
Отговори
# 750
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Честито на днешните рожденици -Валерия, Краси и Ванко ...Здрави бъдете , щастливи растете   bouquet

Арианка, съчувствам ти-през април изкарахме отит и гнойна ангина наведнъж и знам за какво говориш...дано не го повтаря повече, че при нас ушите се оказа слабо място след този отит и сега често се случва да го боли някое ухо...а изобщо не дава да му слагам капки...

За детската градина -нямам идея какво не му харесва,мястото е хубаво-ново, едва ли в държавна детска градина има такова обзавеждане и играчки ....думите му са-няма играчки животни, а той наистина е обсебен от животните и Африка...
Вкъщи с това се играе, имаме торби с животни .... #Crazy
За утре съм нагласила два комплекта  с африкански животни за градината, дано не ми откажат да ги вземат и се реши "проблема" му.

Не вярвам да е от скука, ходя по -рано да го прибирам и ги шпионирам на един публичен монитор-имат камери в стаите, та виждам ,че педагожката им чете и кара да разказват чутото, или им задава тема и пак да разказват по нея ...

Така обясняваше,че дядо му имал къща на село, а в градината му имало тикви и грозде -това по темата за есента ,и някак си там вмъкна,че виното като "пасвало"(втасвало) правело бъл-бъл-бъл .... ooooh!

А иначе ме пита много за другарчетата от яслата, скоро се виждахме с едното момиченце от групата му , направо се прегърнаха на улицата... Laughing

А що се отнася до ФБ -честно казано предпочитам тук да пиша, там публикувам основно снимки на Момо, а и не всички от контактите ми  са майки с деца на възрастта на Момчил,че да ги занимавам с всякакви терзания, точно тук им е мястото...но то отдавна не е това,което беше ,и аз се чувствам много не на място ....но, не мога да ви подмина вниманието,което сте ми отделили да поздравите Момо  Simple Smile

Ето няколко снимки на Момчил за онези,които не сме в контакт във ФБ, и не са  виждали скоро http://www.flickr.com/photos/tonimirka/sets/72157627719082457/

# 751
  • Мнения: 1 020
Честито на всички рожденици днес и на тези, които пропуснахме  Embarassed

Аз съм пред нервна криза с тази къща вече!!! Съувам постоянно майстори, къщи, проблеми... даже насън не мога да си почина, аман!  ooooh! Аз съм вече в отпуск и съм в очакване на обаждане (за + отговор) или на е-mail (за отказ) за една работа. Дано ми се обадят, че финансово съвсем издишаме Sad

Арианкаааа, да ти кажа, че на Коко ваксината за шарките, която е на година и месец, я направихме на година и половина, а последния синфлорикс забавихме с доста време.... май и него с поне половин година. А сега не мога да го пусна на ясла, защото пак е с хрипове Sad

Ах този Момо с неговите мании  Hug Според мен преди всичко е от промяната. Алекс от време на време промрънква за другите деца и старата ясла... Обаче нали сега почнаха допълнителните занимания (танци, а скоро и плуване) и на нея й е по-интересно.

Съни аз също се замислям за психолог за Алекс. Заради тези истерии, за които писах по-рано  newsm78

Герко, как е работата?

# 752
  • Мнения: 10
Здравейте Simple Smile честит рожден ден на рождениците Михаела и Станислав Simple Smile)) на пропуснатите рожденици макар и на патерица   bdbaloni да са много здрави щастливи усмихнати игриви Simple Smile))
Да се похваля минахме истерията с ходенето на тоалетна Simple Smile)) хаххааааааааааа както се казва аз пак на гъзна тема да се развихря Simple Smile))
Много се надявам Момо да се адаптира с костюмите не животни Simple Smile
При нас Ати ревеше и искаше старата ясла , но вече е ОК Simple Smile според мен асоциираше новата с тоалетната и неистово не искаше да ходи там Simple Smile и така като махнахме източника на проблема махнахме проблема Simple Smile
много да се извиня хич не съм актуална с проблемите и решенията - опитах се да навляза но нещо ми убягва може би трябва да чета по често
ами за психолог и ходене мммммммм "Закрила на детето" може и да е добре Simple Smile поне ти да се успокоиш за детенце
ще питам приятелка което ходи на психолог с малката и ще споделя размисли и страсти .

Приятен ден ! Весели празници дами -мами и куп усмивки Simple Smile)))

# 753
  • София
  • Мнения: 278
Мимичета, време е за  НОВА ТЕМА
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=615952.new#new

Общи условия

Активация на акаунт