Смешки от форума - 3

  • 69 834
  • 740
  •   1
Отговори
# 1
  • София
  • Мнения: 1 176
Цитат на: ...
след цялото ти красноречие на тема женска неспособност за оцеляване в условия на пазарна икономика у мен някак си импулсивно се надига въпросът, на теб какво точно ти е в липса - сантиметри на юг от екватора или финикийски знаци?

# 2
  • Варна/Лондон
  • Мнения: 1 441
Позавъртях се в лесбийската тема, но и там суша, а уж е петък..... Tired

# 3
  • София
  • Мнения: 12 114
Здравейте, искам да ви попитам дали е вярно във вашия случай твърдението за първородно дете- ако мъжът ви има сестра, то първото детенце ще е момиче, ако има брат, то първото детенце ще е момче. Как е при вас? При мен се потвърждава това- мъжът ми има сестра и ние си имаме едно прекрасно момиченце Simple Smile
А ако има и брат, и сестра? newsm78

# 4
  • Мнения: 398
Здравейте, искам да ви попитам дали е вярно във вашия случай твърдението за първородно дете- ако мъжът ви има сестра, то първото детенце ще е момиче, ако има брат, то първото детенце ще е момче. Как е при вас? При мен се потвърждава това- мъжът ми има сестра и ние си имаме едно прекрасно момиченце Simple Smile
А ако има и брат, и сестра? newsm78

Разбира се близнаци  hahaha

# 5
  • Мнения: 347
Здравейте, искам да ви попитам дали е вярно във вашия случай твърдението за първородно дете- ако мъжът ви има сестра, то първото детенце ще е момиче, ако има брат, то първото детенце ще е момче. Как е при вас? При мен се потвърждава това- мъжът ми има сестра и ние си имаме едно прекрасно момиченце Simple Smile
А ако има и брат, и сестра? newsm78

Разбира се близнаци  hahaha

Абе, то и друг вариант има, ама няма да е много смешно...

# 6
  • Мнения: 398
Е, нали сме в темата за   bouquetсмешки

# 7
  • София
  • Мнения: 900
Позавъртях се в лесбийската тема, но и там суша, а уж е петък..... Tired


Ауч  Shocked - а коя е лесбийската тема?!

# 8
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Сега тук, пък после - и в правописната тема. Ако авторката може да го прочете това на един дъх, ще я призная.

Цитат
Здравеите мами,от пловдив интересувам се от градина белослава,в тракиа имате ли мнение за градината ,нека пи6ат мами на които децата им са там доволни ли са

# 9
  • София
  • Мнения: 12 114
Знам, че вече е цитирана цялата Незабравима тема , но като почитател и познавач на разни видове поезия не мога да премълча това:

# 10
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Цитат
Госпожо Лизбет, давам две камили, кило люти чушки и торба с жълтици, за да ви зърна на фото.

Ако хукнахте да видите Лизбет, да ви предупредя, че не върза. Не, че Бианка има две камили...

# 11
  • Мнения: 702
След като ти дойде първия път, веднага отиваш и правиш с кръв три чертички на едно дърво.
Това е за да може цикъла ти да е само три дена и не по-дълъг.


Това смешно ли е? newsm78 Лаик съм, насочвайте ме в търсенето  Mr. Green

# 12
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Смешно е. И лъжовно даже Joy

# 13
  • Мнения: 702
Смешно е. И лъжовно даже Joy

А аз се чудя защо защо моят е толкова дълъг  Mr. Green Нямало кой да ме светне за горните обичаи  Mr. Green

# 14
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Е да, ако не се направи още първия път, не важи. Късно е, либе, за китка. За сметка на това пък са измислени хапчетата.
А, и познавам такива, на които им трае по 3 дни. Отказват да са ползвали помощта на магии.

Общи условия

Активация на акаунт