Клончета цъфтят ,птички пеят - децата на ВАРНА лудеят!!!

  • 36 282
  • 728
  •   1
Отговори
# 405
  • София
  • Мнения: 30 147
момичета,

днес пред детската кухня една мама разправяше как някакъв мъж вчера пред х-л "Черно море" във Варна се е опитал да й вземе детето от количката. По нейните думи е ходила в полицията и оттам са й казали, че е поредният случай за няколко седмици и въпросният човек се издирва усилено. Друга майка пък й казала, че преди няколко дни същият човек, дърпайки детето й (пак момче) от ръцете й, му е изкарал ръката  ooooh!
Майката беше доста разстроена и се съмнявам да лъже  newsm78

Знае ли някоя от вас за подобни случаи? Аз направо се втрещих  Shocked И ако е вярно, защо досега не е разгласено в медиите, за да сме информирани и има ли описание на подобен човек  Thinking
Аз редовно извеждам сина си сама и го пускам да върви до количката  ooooh!

# 406
  • Мнения: 101
Леле какъв ужас! Вече ще ме е страх да излизам сама с двете деца!

# 407
  • София
  • Мнения: 30 147
не искам да всявам паника, но майката, която разправяше какво й се е случило, направо ме шокира  Shocked Има ли някоя мама да е чула за тези случаи? Въпреки че се съмнявам въпросната жена да лъже, няма за какво да си измисля и най-чистосърдечно предупреждаваше майките наоколо  Rolling Eyes

# 408
  • Варна
  • Мнения: 777
А, туй то! Втрещена съм и ужасена! Нищо не съм чула и чела. Може ли да не предупредят хората...То е ясно, че сме винаги нащрек с децата, но поне ако някой забележи този маниак, да се обади където трябва...

# 409
  • Мнения: 143
Мисенце това което разказваш е ужасно и по този повод си спомням моя син когато беше на 1г. пак на същото място пред х-л Черно море и по точно на Севастопол където се събират групи с туристи лятото на една майка и бяха откраднали детето докато се навела да вземе нещо от количката а то било да нея Sad Жената беше изпаднала в шок Cry
От тогава съм много предпазлива и не давам на сина ми да се отдалечава от мен въпреки че е голям вече Peace
А този тип е още по нагъл щом и в количката е бръкнал #2gunfire

Данинка ето ти случай за репортаж и такива работи трябва да се казват по новините а не само да ни занимават с глупости и срс-та #Cussing out

# 410
  • София
  • Мнения: 30 147
аз съжалявам, че днес не посъветвах майката, да се обади на медиите, поне да се "раздуха" работата и да са нащрек майките. Дали полицията може да предостави такава информация  newsm78 Би било добре и да го опише  newsm78
Не знам, на мен ми е странно, че има по нейните думи не една и две жалби в полицията и оттам не са разпространили информацията чрез медиите  newsm78 А и самите медии не са "надушили" подобен материал  Thinking

Честно казано съм обезпокоена от чутото  Rolling Eyes

# 411
  • Мнения: 125
Здравейте момичета.
Вижте какво се предлага :  http://www.facebook.com/pages/KOMPLEKS-SVETI-LUKA/179862682051026.
Ако ви хареса, харесайте страницата и дайте живот на идеята. Знам, че ни е далеко във времето, но подобни места ще добиват все повече популярност, защото възрастните хора не трябва нито да тежат на близките си, нито да завършват живота си в самота или в мизерия. Тук е така.
Поздрави от нас с Коко!
Вержи, гледа ли бако Б.У.?

# 412
  • Мнения: 2 960
Мисенце това което разказваш е ужасно и по този повод си спомням моя син когато беше на 1г. пак на същото място пред х-л Черно море и по точно на Севастопол където се събират групи с туристи лятото на една майка и бяха откраднали детето докато се навела да вземе нещо от количката а то било да нея Sad Жената беше изпаднала в шок Cry
От тогава съм много предпазлива и не давам на сина ми да се отдалечава от мен въпреки че е голям вече Peace
А този тип е още по нагъл щом и в количката е бръкнал #2gunfire

Данинка ето ти случай за репортаж и такива работи трябва да се казват по новините а не само да ни занимават с глупости и срс-та #Cussing out

Абе хорааааааа.........свържете ме с тази майка!!!!!Давам мобилен на лични..само ме свържете!!!

# 413
  • София
  • Мнения: 30 147
Цитат
Абе хорааааааа.........свържете ме с тази майка!!!!!Давам мобилен на лични..само ме свържете!!!

днес я нямаше, където обикновено я виждам иначе ще я заговоря.
Едно немога да разбера, ако има в оплаквания в полицията, защо няма разпространена информация по случая  newsm78

Последна редакция: пн, 07 фев 2011, 14:49 от missence

# 414
  • Мнения: 431
Здравейте ,момичета !
Досега не съм се включвала в темата ,само съм ви чела  Embarassed .
 Познавам въпросната майка ,не е излъгала -няма причина да го прави . Мен ме предупреди ,защото сме близки и защото съм бременна и обикновено сама извеждам сина ми ,което ме прави лесна мишена  Rolling Eyes .Аз също бях възмутена от това ,че от полицията не са сметнали за необходимо да ни предупредят .

Данинка ,ако ми дадеш номера си на ЛС ,ще й го предам ,дано да ти съдейства  Peace .

# 415
  • София
  • Мнения: 30 147
clover_d , и аз да ти кажа се съмнявах да е излъгала. Изглеждаше много притеснена  Rolling Eyes

# 416
  • Варна
  • Мнения: 391
Здравейте момичета,
трябва ми хубава пижамка за подарък за момиченце (3г.). Дайте идеи къде да търся?
Искам нещо много красиво и мекичко  Simple Smile

# 417
  • София
  • Мнения: 30 147
Здравейте момичета,
трябва ми хубава пижамка за подарък за момиченце (3г.). Дайте идеи къде да търся?
Искам нещо много красиво и мекичко  Simple Smile


в Mall Varna в м-на на TAC имаше хубави.

# 418
  • Мнения: 106
Поспаланка, аз пижами за подаръци на деца вземам от аутлета на ъгъла на Чаталджа и Ген.Колев-новата сграда, където преди беше поделение.
На Дисни са и винаги са се харесвали и на майките и на децата.И са много евтини 6-8 лева някъде.Но май не са много меки-памук нормален, но от щампите седи по твърд май.Може да идеш да ги видиш. Peace

# 419
  • Мнения: 2 922
Здравейте момичета,
трябва ми хубава пижамка за подарък за момиченце (3г.). Дайте идеи къде да търся?
Искам нещо много красиво и мекичко  Simple Smile


Зара в Гранд Мол. Даже бяха намалени последно като ги гледах. Има много хубави.
В Окаиди също.

Общи условия

Активация на акаунт