Отговори
# 735
  • Пловдив
  • Мнения: 1 665
ani_d, имаш още много време да обмислиш нещата, да се информираш и най-накрая да прецениш каква е нагласата ти!Наслаждавай се на бременността, чети, информирай се, мисли позитивно!Мисли, че нещата ще се развият както е най-добре за теб и бебето ти. И отговорът сам ще те намери, ще видиш.Simple Smile

# 736
  • Мнения: 448
Отдавна съм ви зачела  Blush и се нагласям и аз за вагинално раждане,като,че ли това дали ще се убедя,че мога ще зависи решението ми за 3 дете.Никога не съм смятала,че ще взема предвид този фактор когато дойде време да планираме,но ето,че колкото повече чета за рискове и плюсове толкова повче се плаша и се убеждавам,че трябваше да направя всичко възможно да избегна операцията Confused Че то което и от двете да избера мога да остана без бебе или без матка...сигурно звуча тъпо,но...пусти страхове...
Чакам с нетърпение разказа на Нощни... Hug за да си дам малко кураж...
Надявам се нямате против да се присъединя към вас,въпреки,че не съм бременна още,просто замислям нещата отдалеч Blush

# 737
  • Варна
  • Мнения: 380
При секцио има някакъв риск плацентата да врастне в белега при следваща бременност. За това също проверяват да няма останали парчета, които да са се врастнали.

Здравейте,
точно това се получи при мен. Аз има един успешен VBAK , преди година и половина, макар и след индукция. Направиха ми ревизия, да , с пълна упойка , и са вадили плацентата ръчно, защото е била залепнала за цикатрикса. Останах под наблюдение цяла нощ.
Сега пак съм бременна , и се надявам този път да е по-леко и естествено. Все пак при един успешен VBAK, шансовете би трябвало да се увеличават, но дали може пак да се случи такова нещо не знам. Така или иначе , аз си се нагласям, че ще бъде по-леко.

# 738
  • Мнения: 705
Нова тема
По-късно ще я оправям, сори.

Общи условия

Активация на акаунт