Помощ за Биби 5г. /DMS BILYANA/

  • 15 675
  • 204
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 4 992
БРАВО! Стискаме палци на всички ви!

# 196
  • у дома
  • Мнения: 980
Браво за добрите новини! Бог да ви пази!  Hug

# 197
  • Мнения: 4 992
Как сте? Какво става с вас?

# 198
  • Плевен
  • Мнения: 873
Наистина, може ли да пишете как сте, какво става с Биби?
Поздрави от нас!

# 199
  • Мнения: 4 390
Цитат
На всеки 6 мес. следва да се прави ЯМР или ПЕТ скенер. Първото такова изследване беше на 19 април 2011г. и Слава Богу резултатите са добри- няма наличие на туморни клетки и увреждания от лъчетерапията.
http://sites.google.com/site/helpforbibi/

Цитат
03.06.2011
Двама от нашите малчугани – Ники и Мая – сигурно вече се цамбуркат в прекрасния басейн на хотел „Зорница Сендс” SPA. Те, заедно с родителите си, ще бъдат гости на хотела през следващите три дни.
Седмица по-късно Биби и Гошко ще се наслаждават на морето и лукса на „Зорница” през уикенда.
http://save-darina.org/

 Simple Smile

# 200
  • Мнения: 1
Здравейте,

   Извинявам се,че се забавих да напиша своевременно как сме. По-подробна информация може да намерите в сайта http://sites.google.com/site/helpforbibi/ където се опитвам да я поддържам актуална.
Слава Богу всички изследвания които правим са добри.
Последно направихме ЯМР, ренген на бял дроб, ехография и кръвни изследвания на 11.11.2011г. и всичко беше наред!
Благодарение на прецизно направената лъчетерапия в Германия, няма засегнати нерви и стави (имаше риск облъченото място да спре растежа на костта на бедрото).
Биляна порасна много за последните няколко месеца и качи килограмите до цели 24 Simple Smile
Вече се върна в детската градина, а днес ще подаваме заявления за записване за 1-ви клас живот и здраве на есен.

Сърдечни благодарности на всички!

Поздрави

# 201
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 143
 millen76, радват  Heart Eyes ме такива постове и дай Бог само такива да пишеш.
Очакваме да видим бъдещата първокласничка  bouquet

# 202
  • Мнения: 682
В мрачния ден-прекрасни новини, да е здрава и слънчева Биби и вече да не й се налага да прескача такива препядствия!
Късмет

# 203
  • Бургас
  • Мнения: 7 678
Чудесна новина,Милене  Simple Smile

Поздрави от Бургас

# 204
  • Мнения: 360
 Party

Все такива новини да съобщавате и занапред Hug

Общи условия

Активация на акаунт