РУСЕнска зима

  • 30 942
  • 725
  •   1
Отговори
# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Ох зима в Русе, очарователно е. Дали ще имаме късмета да видим такава зимна приказка  Mr. Green
Студен ден, въобще не е приятен  Joy
Ако имаше снежец, щях да я преживея зимата, ама така суха и студена, не ми харесва. И сме си загубили бележката от лекарката, сега се чудя как да изведа зверчето, за да стигнем до кабинета й  ooooh! Може ли да съм такава блейка!!!
Днес някой ако се реши да иде до Пикадили, да сподели отзиви.  Rolling Eyes
Плами, не се сърди, тук повечето сме кърмили достатъчно дълго, за да имаме наблюдения и от АМ и от кърмата. Аз също не съм чувала замразената кърма да предизвиква колики. Исках да ти кажа и че щом имате толкова продължително време колики, да внимаваш с бъдещето захранване. Имаше си някои признаци за готовност за захранване, които се гледаха - дали иска да посядва, дали ви съзерцава докато се храните, дали може да държи сама нещо, това ми идва на ум. Но внимавай да не отключиш хранителни проблеми. С най-добри чувства ти го казвам, като изпатила от сравнително ранното захранване, макар и със сок  Hug

Чочии, мерсаж за темата. Отново чудесно оформление   bouquet
Лек ден дами!

# 2
  • Мнения: 222
тъкмо се чудех кога ще дойде ред на Русенската зима, че навън е  cold

# 3
  • Мнения: 5 391
Палмирка, той мъжкия в темата не се заяжда, просто и той като другите не разбра защо замразената кърма предизвиква колики.
Вероятността това да стане от АМ е доста голяма, а и ти със самото даване на адапте започваш да отбиваш.Освен ако не целиш това, де.

# 4
  • Мнения: 1 194
Добро утро на всички!
Чочи, както винаги чудесно оформление на темичката   bouquet Hug

# 5
  • Мнения: 14
Добро утро!Чудесна нова темичка,благодарим на авторката Чочи!Ние сега ще се оправяме да ходим на консултация.Желая ви прекрасен и изпълнен с усмивки ден,напук на лошото време!

# 6
  • Мнения: 1
Здравейте   bouquet страхотна темичка, чакайте сега да обясня естествено ,че няма да отбивам  то голяма радост да кърмя поне на мен ми много приятно.
 И аз се учудих когато дадох замразена кърма малката се скъса да плаче.  newsm78 ..обяснихме си го така, че тъй като е  престояло и създава колики и неразположение на стомахчето.Аз пиша в още една отчетна тема на мами, които са родили с мен септември те забелязаха същото нещо , когато храним със замразена кърма  бебчетата плачат после, особенно тези, които сме с коликите. За това чакам да минат коликите и да вадя замразената ,а и после да я слагам в пюренцата дай боже да не сме я свършили до тогава. Ами това е момичета ако някои е давал замразена кърма ... да сподели.(първо я опитвам аз не е развалена да поясня няма кисел вкус)

# 7
  • Русе
  • Мнения: 1 193
‎4-ят Благотворителен Коледен Базар,на ДБМ-Русе ще се проведе от 17до19 декември от 10.30 до 19ч.в Сити Център Роял (партера) На базара ще се предлагат ръчно изработени сувенири и украси,рисувано стъкло,плетива,изделия от мъниста,картички,мини кът за оцветяване на гипсови фигурки от деца. Заповядайте,дарете усмивка и надежда за децата лишени от родителска грижа,подкрепете доброволците от Движение на Българските Майки

  Това вместо запис в новата тема Mr. GreenОтново е прекрасно оформена,Чочиии  bouquet

За кърмата-и аз съм кърмила дълго(повече от година и половина) Имало е моменти,в които не ми е достигала кърма,помагала съм си с Аптамил,не е било фатално,малкият не се е отбил,не е забравял да суче.Замръзявала съм кърма в началото,когато имах в излишък Laughing Знам,че преди да се даде замръзената кърма е най-добре да се извади поне 8 часа предварително,да се остави бавно да се размрази в ХЛАДИЛНИКа и преди даването й на детето да се затопли на водна баня.

# 8
  • На брега на реката
  • Мнения: 4 361
Палми, не би трябвало да се води застояла, все пак си я затворила херметически и си я замразила. То това си е равносилно на консервиране, По-скоро тогава да си яла нещо, което би могло да създаде дискомфорт на куклата. Щом на вкус е добре и няма миризма и киселяв вид, значи е добре  Rolling Eyes
Дано скоро да израстете този проблем, мното е мъчно да гледаш малката душичка как се превива от болки  Sad

# 9
  • Мнения: 14 133
Чочии,  Heart Eyes
И аз препочитам зимата снежна, а не със сух студ .  Laughing
Днес поне няма неприятен вятър.  Laughing

# 10
  • Мнения: 1
Палми, не би трябвало да се води застояла, все пак си я затворила херметически и си я замразила. То това си е равносилно на консервиране, По-скоро тогава да си яла нещо, което би могло да създаде дискомфорт на куклата. Щом на вкус е добре и няма миризма и киселяв вид, значи е добре  Rolling Eyes
Дано скоро да израстете този проблем, мното е мъчно да гледаш малката душичка как се превива от болки  Sad
Добрия тон винаги ме кара да се усмихвам  bouquet

# 11
  • Мнения: 202
Добро утро!
И според мен замръзената кърма не би трябвало да предизвиква колики в детето.Познавам доста майки,които така си замръзяваха кърма, и винати при нужда даваха на детенце.Аз лично не съм, но аз имах идоста малко  такава.А относно АМ, моите  и двете бяха на НАН  и нямахме проблеми с това млекце.
Лек и спорен ден от мен!

# 12
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
Добро утро,много благодаря за настроението което Чочии е внесла   Hug
Днес куп задачи ме чакат,чак се чудя от коя да почна  ooooh!
По късно ще ви нагледам пак  Wink

# 13
  • Мнения: 250
Уф, засрамих се  newsm03
На 1-ва стр. съм сложила полезна информация за града ни-надявам се да ви хареса  newsm53

# 14
  • Мнения: 1 070
Уф, засрамих се  newsm03
На 1-ва стр. съм сложила полезна информация за града ни-надявам се да ви хареса  newsm53

На мама срамежливката  Wink

Честита ни нова зимна темичка  Flutter

Общи условия

Активация на акаунт